Jak inne sklepy oszukują Cię jedzeniem z drzewa dolara?

 Wnętrze drzewa dolara ZikG/Shutterstock Chase Shustack


Wyjaśnijmy jedną rzecz. Drzewo dolara to świetne miejsce na zakupy. Podczas gdy niefortunne stereotypy mogą przedstawiać Dollar Trees i inne tanie sklepy dyskontowe jako sprzedające niskiej jakości śmieci, które nie są nawet warte dolara, za który płacisz, wiele Dollar Trees stara się być czystymi, godnymi zaufania i, co najważniejsze, niedrogimi miejscami na co dzień ludzie na zakupy. Nie oznacza to jednak, że nie wszystkie produkty, które tam znajdziesz, będą tak dobre, jak byś się spodziewał — zwłaszcza jeśli myślisz o jedzeniu.Najlepsze życie , na przykład ostrzega przed kupowaniem mrożonych ryb lub steków, zalecając rezygnację z płacenia 1 USD za coś nieco droższego i wyższej jakości. The ser można znaleźć obok mięsa na lunch w sekcji zamrażarki, bloger kulinarny Sensacyjne znaleziska raporty, technicznie nie jest serem. Zamiast tego jest to dziwna kombinacja wody, wypełniaczy i stabilizatorów uformowanych tak, aby wyglądały jak klasyczny złoty plasterek amerykańskiego sera. Nie trzeba dodawać, że czasami dostajesz to, za co płacisz w Dollar Tree.
Jeśli słuchanie historii o fałszywym mięsie i serze z laboratorium dało ci zastanowienie się nad przeglądaniem twojego Dollar Tree, możesz chcieć przenieść swoją firmę gdzie indziej. Może pójdziesz do swojej lokalnej małej firmy i zaopatrzysz się tam, mając większe zaufanie do pobliskiego sklepu z mamusią i popem niż do znanej sieci dyskontowej. Ale niektórzy pracownicy zgłaszają, że nawet jeśli robisz zakupy w tych miejscach zamiast w Dollar Tree, nadal kupujesz produkty marki Dollar Tree, nawet o tym nie wiedząc.

mei fun vs. chow fun

Małe firmy traktują Dollar Tree jak magazyn

 Sklep z drzewem dolara Jonathan Weiss/ShutterstockWyobraź sobie, że jesteś właścicielem małej firmy, na przykład stacji benzynowej lub minimarketu. Chcesz zaopatrzyć się w wybór przekąsek i napojów do recepcji, ale zwykli dostawcy pobierają mnóstwo pieniędzy tylko za niektóre chipsy i napoje gazowane. Musisz znaleźć tanie miejsce, w którym możesz kupić całe zamówienie chipsów, cukierków i napojów gazowanych bez rozbijania banku. Powiedz, co z lokalnym drzewem dolara w dół drogi?

jakie są składniki w coca coli

Takie nastawienie mają niektórzy właściciele małych firm zamawiając swoje towary w Dollar Tree, co potwierdzają pracownicy (poprzez Mentalna nić ). Ci właściciele firm traktują Dollar Tree jako rodzaj „magazynu”, ładując tanie przekąski i inne łatwe do zjedzenia produkty za grosze za dolara niż to, co dostaliby od głównych dostawców. Jednym z takich przykładów jest mężczyzna, który prowadzi sklep spożywczy i rutynowo ładuje pudełka batoników czekoladowych i napojów gazowanych. Organizatorzy wydarzeń używają również Dollar Tree do dostarczania im imprezowych potraw, zamawiając do stu przedmiotów na raz.Podczas gdy niektórzy mogą wzdrygać się przed pomysłem kupowania mrożonych mięs za dolara, Dollar Tree jest dobrze znany z tego, że ma całkiem przyzwoity wybór przekąsek za niską cenę, za Uniwersytet Łyżka .
Kategorie jedzenie Opinie Inne