Jak jedzenie połączyło Ree Drummond i jej przybranego syna

 Ree Drummond Facebook Molly Clark


Ree Drummond, znany również jako Kobieta pionierka , może być zajęta swoim przebojowym programem Food Network, popularnym blogiem i liniami towarów sprzedawanych w Walmart, ale jest też zwykłą mamą. Drummond ma pięcioro dzieci : czworo biologicznych dzieci — Alex, Paige, Bryce i Todd — oraz przybrany syn, którego Drummond i kowbojski mąż Ladd przyjęli do swojego domu w 2018 roku (przez Ludzie ).Drummondowie przyjęli Jamara Goffa po tym, jak Bryce i Todd poznali go w piłce nożnej, a kiedy skończył 18 lat — ma teraz 20 — Drummond mogła podzielić się więcej szczegółami na temat swojego piątego dziecka. w fragment jej książki , „Frontier Follies”, The Pioneer Woman napisała o Jamarze, „jest nierozerwalną częścią naszej zwariowanej rodziny”.
Dziś Jamar studiuje na University of Central Oklahoma, gdzie gra w piłkę nożną, ale wciąż spotyka się z Drummondami. „Jestem wdzięczny za samego Jamara – jego ciężką pracę, zaangażowanie i obecność w naszej rodzinie” – napisał Drummond. Instagram kiedy Jamar podpisał kontrakt z UCO w zeszłym roku. Chociaż Drummond jest entuzjastycznie zaangażowany w karierę piłkarską Jamara, inną rzeczą, którą dzielą, jest jedzenie.

Drummond karmił Jamara wieloma domowymi posiłkami po wypadku na ATV

 Ree Drummond i przybrany syn Jamar Goff uśmiechają się InstagramAklimatyzacja w nowej rodzinie nie następuje z dnia na dzień. Jednak kiedy Jamar doznał kontuzji stopy ATV zaraz po dołączeniu do gangu Drummonda na ranczu, wszyscy musieli szybko się zbliżyć. Jamar potrzebował operacji i był przykuty do łóżka przez sześć tygodni, kiedy martwił się, że jego kariera piłkarska dobiegła końca. W tym trudnym okresie Drummond próbował pocieszyć Jamara, często jedzeniem.

„Żal mi było Jamara… więc zrekompensowałem to sobie, serwując mu„ hojne ”(ponadwymiarowe) porcje domowego jedzenia każdego ranka, w południe i wieczorem” — napisał Drummond . Dodaj apetyt młodego piłkarza i fakt, że nie mógł się ruszać, a Jamar przytył około 30 funtów. „Przepraszam, Jamar – moje serce było we właściwym miejscu!” powiedziała, dodając, że potrzeba całodobowej opieki ze strony rodziny jej nowego syna przyniosła korzyści: „Zmusiło to nas wszystkich do zbliżenia się cholernie blisko i to szybko”.I blisko, że pozostali, co Drummond może zdecydowanie potwierdzić po Jamarze przyniósł do domu całe swoje pranie nad przerwą szkolną. „Dobrze, że jest taki słodki” – podpisała zdjęcie syna z koszami na pranie. Jeden z komentatorów wtrącił: „Lepiej, żeby się cieszył, że go kochasz”. I naprawdę go kocha.