Jak w tym tygodniu dostać darmowy napój Iced Dunkin'?

 Dunkin' iced coffee and flowers Facebook Amanda Tarlton


Chociaż Dunkin' początkowo zyskał sławę dzięki puszystym pączkom, krajowa sieć zyskała teraz dużą popularność dzięki swojemu menu napojów – w szczególności mrożonemu Kawa wybór. W rzeczywistości w 2018 roku gorące i zimne napoje stanowiły 60% całkowitej sprzedaży Dunkin, co może mieć zainspirował markę do zmiany nazwy na po prostu Dunkin' (upuszczając pączki) w tym samym roku (przez Dziennik Wall Street ). Oferta napojów mrożonych obejmowała wszystko od napojów kawowych — jak klasyczna mrożona kawa, mrożone latte i macchiato oraz mrożone Americanos — do napojów niekawowych, takich jak mrożona herbata, mrożona matcha lub owocowe odświeżacze. O tej porze roku klienci mogą nawet dostać mrożona latte z przyprawami dyni .Ludzie, którzy kochają zimne napoje Dunkin' i darmowe rzeczy, mogą mieć szczęście. W tej chwili, według niedawnego Post na Instagramie , marka współpracuje z firmą dostarczającą jedzenie Grubhub, aby do 28 września dostarczać fanom darmowe napoje mrożone. Oto, co musisz wiedzieć o promocji, w tym jak z niej skorzystać.
Musisz zamówić przez Grubhub

 Koleś z Dunn' sign Instagram

Na Instagram Dunkin' ogłosił nową promocję popularnym memem @dudewithsign trzymającym kartonową tabliczkę przed Dunkin' który brzmi „Mrożona kawa przez cały rok”. W podpisie marka ujawniła niezbędne szczegóły. Teraz do 28 września ludzie mogą otrzymać darmowy napój mrożony z Dunkin', jeśli zamówią przez Grubhub. Klienci muszą być członkami Grubhub Plus (co kosztuje 9,99 USD miesięcznie), a promocja obejmuje napoje do 6 USD w cenie.Według wpisu na blogu autorstwa Krazy Kupon Lady , jest 10 kwalifikujących się napojów mrożonych, w tym kawa na zimno i mrożona herbata. Klienci, którzy są członkami Grubhub Plus, otrzymają również bezpłatną dostawę przy zamówieniach o wartości 12 USD lub więcej oraz bezpłatną dostawę przy zamówieniach o wartości 15 USD lub więcej, jeśli nie są członkami. Nie jest potrzebny kod promocyjny; jest automatycznie stosowany przy kasie.

Influencer za @dudezznak - znany jako. Seth Philips — napisał również o promocji na własnym koncie. Ujawnił, że kilku szczęśliwych zwycięzców miało szansę, aby napoje zostały im dostarczone osobiście przez niego, jeśli skomentowali jego post. Jednak tylko zwolennicy mieszkający w Nowym Jorku kwalifikowali się do tego konkretnego bonusu.