Jak Wendy planuje usprawnienie procesu dostawy

 Mężczyzna z maską trzyma torbę Travelpixs/Shutterstock Matt Byrne


Gra w dostarczanie jedzenia jest straszna. Według Bloomberga Drugi środek , usługi takie jak Uber Eats i Myślnik osiągają większą sprzedaż niż kiedykolwiek. Częścią tego był wpływ pandemii COVID, wraz z większą liczbą osób pracujących w domu i unikających wychodzenia z domu. Następnie istnieje możliwość dostawy jedzenia dronem. CNBC donosi, że Amazon testował to, aby szybciej dostarczać towary konsumentom. Jeśli okaże się to opłacalne, prawdopodobnie w przyszłości restauracje wprowadzą kilka latających toreb z burgerami.Domino's to kolejna firma, która stara się usprawnić dostawy żywności i skrócić czas oczekiwania klientów. Rozważając Domino dostarcza ponad miliard pizz rocznie, według Chicago Tribune , ma się rozumieć, że marka produkująca ciasto chce, aby proces był jak najbardziej wydajny. The Tribune powiedział, że Domino's eksperymentowało z samochodami dostawczymi bez kierowcy, począwszy od 2017 roku. Jedynym poważnym problemem, który się pojawił, było nauczenie klientów, jak wyjąć pizzę z samochodu.
Podczas gdy drony i samochody-roboty są oficjalnie niesamowite, Wendy idzie inną drogą z ulepszeniami dostaw. Sieć postanowiła zwiększyć swoją prędkość, zmieniając proces zachodzący za kulisami. Zamiast zmieniać sposób dostawy, Wendy używa łączności, aby zwiększyć prędkość.

Fast food to zaawansowana technologia z usprawnioną dostawą

 Wendy's hamburger, fries, and cup Reforma Niemiec/ShutterstockJeśli nie działasz w pionie technologii sprzedaży, prawdopodobnie nigdy nie natknąłeś się na oprogramowanie o skromnej nazwie ItaCheckmate . To dlatego, że nie jest to aplikacja, którą większość ludzi pobrałaby na swoje telefony. Jest to raczej system, który integruje się między sprzedawcą, w tym przypadku Wendy, a usługami stron trzecich, takimi jak DoorDash, Uber Eats , listonosze i Grubhub. Po podłączeniu, ItsaCheckmate automatyzuje zamówienia w celu szybszej dostawy.

naśladowca ukąszenia jajka Starbucks

„Wybraliśmy ItsaCheckmate ze względu na ich zdolność do integracji z platformą cyfrową Wendy i szybkiego pozyskiwania nowych dostawców usług dostawczych” – powiedział dyrektor ds. technologii Wendy, Matt Spessard. Restauracja Biznes . Obecnie witryna ItsaCheckmate podaje, że obsługuje ponad 20 000 lokalizacji restauracji. Ponieważ Wendy's zamierza używać go w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. To dodałoby dodatkowe 6000 lokalizacji do zasięgu ItsaCheckmate.Podstawowym celem, który Wendy ma nadzieję osiągnąć, jest mniejszy margines błędu. Dzięki ItsaCheckmate klienci będą mogli wprowadzać zamówienia do systemu i przekazywać je bezpośrednio, bez konieczności ręcznego wprowadzania ich przez pracownika. Dzięki temu mniej ludzkich błędów i mniej czasu oczekiwania, aż ktoś przyniesie zamówienie. Po przesłaniu trafia bezpośrednio do produkcji i przygotowuje kierowcę dostawy do odbioru, gdy jest gorący.