Jeśli musisz robić hot dogi w kuchence mikrofalowej, używaj ręczników papierowych

 hot dogi z musztardą Obrazy Ben6/Getty Jest Roger


Hot dogi to klasyczne amerykańskie jedzenie. Istnieją już od ponad wieku i nadal zajmują szczególne miejsce w naszych sercach i żołądkach podczas świąt państwowych oraz jako zwykła przekąska.To, co czyni je tak popularnymi, to ich wszechstronność i prostota. Niezależnie od tego, czy masz klasycznego hot doga z musztardą, keczupem i smakować ; A Hot dog w stylu chicagowskim lub jego odmiana wegańska ; lub pies z serem chili, jest mnóstwo zabawy polewy możesz użyć. Jeszcze lepsze jest to, że są szybkie w przygotowaniu i można je ugotować różne sposoby , w tym gotowanie, grillowanie, smażenie na patelni, smażenie na powietrzu, pieczenie, a nawet podgrzewanie w kuchence mikrofalowej (jeśli się spieszysz).
Czy wiesz jednak, że do podgrzewania hot-dogów w kuchence mikrofalowej lepiej używać papierowych ręczników? To brzmi dziwnie, prawda? Cóż, mikrofale nierównomiernie podgrzewają jedzenie, często bulgocze i rozpryskuje się. Po prostu mikrofaluj zwraca uwagę, że przykrywanie żywności w kuchence mikrofalowej ręcznikami papierowymi jest w rzeczywistości bezpieczną i powszechną praktyką, która zapobiega rozpryskiwaniu. Zatrzymują również parę i zapewniają równomierną temperaturę ogrzewania, co czyni je idealnymi do równomiernego gotowania hot-dogów bez ich pękania lub wysychania i gumowatości. Oprócz utrzymywania wilgoci i aromatu hot dogów, ta metoda pozwala również zaoszczędzić posprzątać ; a kto tego nie chce?

Jak podgrzewać hot dogi w kuchence mikrofalowej za pomocą papierowych ręczników

 hot dogi z musztardą Olega Opryshko / Getty ImagesNajpierw wybierz wysokiej jakości hot doga z minimalną ilością wypełniaczy lub sztucznych aromatów Gotowanie Izy wskazówki. Zawiń go w papierowy ręcznik i gotuj w odstępach czasu, pamiętając o dostosowaniu czasu do jego wielkości i rodzaju kuchenki mikrofalowej. Jako ogólną wskazówkę, Hot Dog.org zaleca gotowanie jednego hot doga przez 40 do 50 sekund i dodanie około 20 dodatkowych sekund na każdy dodatkowy kawałek. Możesz nawet ugotować całe opakowanie hot dogów jednocześnie (w jednej warstwie) w odstępach jednominutowych, aż spuchną i staną się gorące, zgodnie z Po prostu mikrofaluj .

Podczas gdy większość ręczników papierowych można używać w kuchence mikrofalowej, Kuchenne talenty zaleca sprawdzenie szczegółów bezpieczeństwa podanych przez producenta i unikanie używania materiałów pochodzących z recyklingu, ponieważ są one wysoce łatwopalne. Ostrzega również przed podgrzewaniem ręczników papierowych bezpiecznych w kuchence mikrofalowej przez zbyt długi czas, ponieważ mogą się spalić, i dodaje, że zwilżanie ich i używanie tylko jednego lub dwóch (spłaszczonych) na raz może zmniejszyć to ryzyko.Wreszcie wilgotne ręczniki papierowe sprawią, że twoje hot dogi będą soczyste i delikatne, jak np Przygotowanie posiłku w kuchence mikrofalowej potwierdza, a dodatkowa czynność polegająca na obracaniu ich w odstępach czasu pomoże równomiernie je ugotować i za każdym razem zapewni pulchne i soczyste hot dogi odgrzewane w kuchence mikrofalowej.