Jimmy John's vs Jersey Mike's: co jest lepsze?

 Jersey Mike's Sandwich Instagram Molly Delmore


Czasami masz ochotę na coś szybkiego i łatwego do zjedzenia, a kanapka, paczka chipsów i napój z fontanny zazwyczaj są strzałem w dziesiątkę. Z tak wieloma łańcuchy kanapkowe tam jednak zawężenie faworyta może być trudne. To tak jak z filmami lub książkami — wybór sieci kanapek może być równie osobisty, w zależności od tego, które aspekty cenisz najbardziej. A ludzie często mają zdecydowane opinie na temat najlepszego miejsca na pyszną kanapkę.Postanowiliśmy porównać Jersey Mike'a oraz Jimmy'ego Johna , dwie największe sieci kanapkowe w USA na podstawie sprzedaży w 2021 r. (via Biznes restauracyjny ). Przyjrzeliśmy się składnikom, informacjom o wartościach odżywczych, różnorodności pozycji w menu, programom nagród i nie tylko, aby dać Ci wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zamówisz następną kanapkę. To, czego się dowiedzieliśmy, może cię zaskoczyć.
Jeśli mieszkasz w pobliżu jednej z tych sieci kanapek lub planujesz odwiedzić jedną z nich podczas podróży, czytaj dalej, aby odkryć niektóre różnice między Jimmy John's a Jersey Mike's: Co jest lepsze?

Obie sieci sprzedają różnorodne kanapki

 Jimmy'ego Johna's sandwiches InstagramJeśli lubisz różnorodność, nie szukaj dalej. Jimmy John's i Jersey Mike's oferują niesamowity wybór kanapek, które można dostosować do własnych upodobań.

Jimmy John's dzieli swoje menu składające się z ponad dwudziestu kanapek na sekcje: ulubione, oryginalne, Little Johns i Plain Slims. Ulubieńcy Jimmy'ego Johna obejmują kanapki klubowe, takie jak Billy Club, który zawiera pieczoną wołowinę, szynkę, provolone, dijon, sałatę, pomidor i majonez. Menu Originals oferuje bardziej standardowe kanapki, takie jak Turcja Tom: indyk, sałata, pomidor i majonez. Brzmi dość prosto. Cóż, kategoria Plain Slims ogranicza ją jeszcze bardziej do podstaw: tylko mięso, tylko ser lub mięso i ser — tutaj żadnych przypraw. Dla tych, którzy mają mniejszy apetyt, trzymaj się Little Johns, które są dziecięcą wersją ulubionych Jimmy'ego Johna.Z drugiej strony Jersey Mike's serwuje praktycznie każdego podrzędna kanapka możesz sobie wyobrazić. Jego menu jest podzielone na zimne kanapki i gorące kanapki. Wśród 14 różnych zimnych przystawek możesz znaleźć podstawowego indyka i provolone lub urozmaicić The Original Italian, który zawiera provolone, szynkę, szynkę prosciuttini, cappacuolo, salami i pepperoni. Kilkanaście opcji w ramach gorących kanapek obejmuje Mike's Famous Philly ze stekiem, grillowaną cebulą, papryką i amerykańskim serem oraz Big Kahuna Chicken Cheese Steak, który zawiera kurczaka, grillowaną cebulę, paprykę, grzyby, papryczki jalapeno i amerykański ser. Te kanapki zawierają całe mięso, sery i przyprawy, których pragniesz, abyś był pełny i zadowolony.

Gorące kanapki można znaleźć tylko w jednej z tych sieci

 Jersey Mike's Cheesesteak Instagram

Jeśli pomysł na gorącą kanapkę na lunch sprawi, że Twój żołądek zacznie tańczyć, to tylko jeden z tych łańcuchów zaspokoi Twoje pragnienie. Jimmy John's ma zimne kanapki, ale spodnie w kategorii gorących kanapek. Z drugiej strony, Jersey Mike's serwuje pocieszające gorące suby oraz steki serowe z delikatnym mięsem i topionym serem.

Jeśli chcesz kanapkę, która jest świeża z grilla do każdego zamówienia, udaj się do Jersey Mike's. Sieć oferuje pyszne gorące kanapki, takie jak Chipotle Cheese Steak z grillowanego steku, topionego amerykańskiego sera, papryki, cebuli i pikantnego majonezu chipotle. Stek z serem z kurczaka Buffalo to kolejny ulubieniec tłumu Sos Frank’s RedHot , sałatą, pomidorem, białym serem amerykańskim i dressingiem z sera pleśniowego.

Nie możesz się pomylić z pieczoną kanapką z grilla od Jersey Mike's, a każdy znajdzie coś dla siebie. Jersey Mike's ma nawet opcje wegetariańskie, takie jak Grilled Portabella Mushroom & Swiss.

george brygadzista historia grilla

Jeden łańcuch zapewnia więcej opcji bezglutenowych

 Jersey Mike's gluten free sub Instagram

Czy to z preferencji, czy z powodu alergii, jedzenie dieta bezglutenowa może utrudniać zamawianie i delektowanie się jedzeniem w restauracjach, zwłaszcza tych, które serwują kanapki. Jedna z naszych sieci ułatwia spożywanie ulubionych potraw bez poświęcania chleba.

Jimmy John's oferuje opcję Unwich, która zasadniczo zawija składniki w sałacie. Ale nie wszyscy bezglutenowcy chcą całkowicie zrezygnować z chleba. Jersey Mike jest w sprzęgle bułki bezglutenowe na każdą zwykłą lub gigantyczną kanapkę.

Jeden Użytkownik Reddita zachwycali się swoim przyjemnym doświadczeniem w lokalnym sklepie Jersey Mike's i zwrócili uwagę na oferty bezglutenowe. „Mieli specjalną sekcję z czystymi nożami i nie tylko, i to było naprawdę dobrze przygotowane. Chleb był dobry”. Inni użytkownicy skomentowali wątek, aby jeszcze bardziej docenić zaangażowanie sieci w zapewnienie braku zanieczyszczenia krzyżowego między produktami glutenowymi i bezglutenowymi.

Jeśli szukasz pysznej kanapki, która jest również bezglutenowa, Jersey Mike's jest dla Ciebie.

Jeden koncentruje się na zapewnieniu zdrowszych opcji

 Jimmy'ego Johna's Unwich Instagram

Wspomnieliśmy już o opcji Unwich Jimmy'ego Johna, czyli kanapce zawiniętej w sałatę. Chociaż możesz zamówić to jako opcję bezglutenową, wielu lubi to również jako konfigurowalną niskowęglowodanową wersję swoich ulubionych kanapek.

jakiś nieważny zawiera mniej kalorii bez chleba. Ma świeżą sałatę, warzywa i całkowicie naturalne mięso. Według informacji żywieniowych Jimmy'ego Johna każda kanapka jako Unwich zawiera 10 gramów węglowodanów lub mniej.

Zamówienie Unwich zapewnia niektóre z tych samych pysznych składników kanapki bez dodanych węglowodanów i kalorii dla każdego, kto chce schudnąć lub dokonać zdrowych zamian w swojej diecie. Dzięki wielu opcjom Unwich Jimmy'ego Johna możesz zamówić dwie kanapki Unwich i nadal spożywać mniej kalorii niż jedna tradycyjna kanapka.

Niezależnie od tego, czy planujesz zrezygnować z chleba podczas następnej wizyty, pocieszające jest to, że jedna z tych sieci kanapek oferuje zdrowe opcje.

Jedna firma naprawdę zna się na swojej oliwie i przyprawach

 Mikrofon's Way sandwich Instagram

Jeśli zamawiasz zimną łódź podwodną w Jersey Mike's, prawdopodobnie ją dostaniesz Droga Mike'a chyba że zażądasz inaczej. Subs przygotowane Mike's Way zawierają sałatę, cebulę, pomidory, olej, ocet i przyprawy. Dla większości ludzi albo to kochasz, albo nienawidzisz.

Jeśli przeczytasz niektóre fora internetowe lub sekcje komentarzy w mediach społecznościowych, znajdziesz różne opinie na temat kanapek zamówionych w Mike's Way. Podczas gdy niektórzy patroni Reddita powitaj olej, ocet i przyprawy, inni sugerują: „Chcę to Mike's Way, suche”, bez płynu, ale z dodatkiem marynat i papryczek jalapeños.

Jimmy John's ma pod ręką olej i ocet do swojej włoskiej kanapki Night Club, ale w większości trzyma się bardziej tradycyjnych ofert przypraw, takich jak majonez i musztarda. Chcielibyśmy, aby sieć dodała więcej różnorodności do menu, co doda dodatkowego smaku kanapkom. Do tego czasu będziemy trzymać się Jersey Mike's, jeśli chodzi o nasze potrzeby związane z olejem, octem i przyprawami.

Jeśli chodzi o to, Jimmy John's jest szybszy

 Jimmy'ego Johna's delivery Instagram

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​jeden z tych łańcuchów dostarcza kanapkę „dziwacznie szybko”. Jimmy John's, z ponad 2700 lokalizacjami w 43 stanach, zyskał reputację dzięki tworzeniu i dostawie kanapek „Freaky Fast”, stąd chwytliwy slogan. Slogan jest nie tylko melodyjny, ale i trafny. Mamy osobiste wspomnienia kierowców Jimmy'ego Johna, którzy przejeżdżali rowerami po kampusie naszego college'u, aby błyskawicznie dostarczyć zamówienie do biblioteki. Sieć nie kręci się w tym dziale.

Slogan Jimmy'ego Johna sugeruje szybkie przygotowanie kanapki, ale nie gwarantuje konkretnego czasu dostawy. Na szczęście z naszego doświadczenia wynika, że ​​nigdy nie czekaliśmy nawet blisko 30 minut. Nie możemy powiedzieć tego samego o wielu naszych innych dostawach Uber Eats i Door Dash. Na szczęście wszystkie kanapki Jimmy'ego Johna są podawane na zimno, więc niezależnie od tego, czy poczekasz 5 minut, czy 25, nie będziesz musiał martwić się o temperaturę swojej kanapki.

Łatwo jest znaleźć posiłki urodzinowe w obu lokalizacjach

 Jersey Mike's sub Instagram

Wiele rzeczy pojawia się wraz ze starzeniem się o kolejny rok, takich jak wiedza, doświadczenie i, co najważniejsze, nagrody urodzinowe z Twoich ulubionych sklepów i restauracji. Obie sieci kanapek oferują bonusy w dniu twoich urodzin, ale czy jedna bierze ciasto (zamierzona gra słów)?

Zarejestruj się w programach nagród Jimmy'ego Johna i Jersey Mike'a online lub za pośrednictwem ich aplikacji mobilnych, zanim świętujesz kolejny rok starzenia się, aby otrzymać nagrodę urodzinową.

Według jednego z fanów Reddita , Firma Jersey Mike’s zmieniła program nagród urodzinowych w 2021 roku i teraz zamiast oferować darmową kanapkę w twoje urodziny, będzie ci przyznawać punkty lojalnościowe, ale potrzeba więcej punktów, aby pokryć cenę darmowej kanapki. Sprawdziliśmy to w praktyce Strona internetowa , który nadal brzmi: „Dołącz do naszego klubu e-mailowego i co roku korzystaj z darmowej subskrypcji urodzinowej”. Aby mieć pewność, że otrzymasz bezpłatną subskrypcję, zapisz się na ich listę e-mailową i dołącz do programu nagród.

Jimmy'ego Johna Urodzinowe niespodzianki nagroda obejmuje darmową kanapkę w twoje urodziny. Doceniamy ten rodzaj nagrody, ponieważ urodziny wypadają tylko raz w roku i zasługują na uznanie.

Oba mają programy premiowe

 Darmowa kanapka Jimmy'ego Johna Instagram

Podkreśliliśmy element urodzinowy programów nagród obu sieci, ale członkowie tych programów odnoszą korzyści również w inne dni w roku.

Jimmy John's sugeruje członków Zajebiście szybkie nagrody otrzymują specjalne niespodzianki, bonusowe wyzwania, szybsze kasy, możliwość płacenia przez telefon i podglądanie nowych pozycji menu przed opinią publiczną. Nagrody możesz odebrać przez telefon, w restauracji lub w aplikacji mobilnej.

pięciu facetów hot dogi

W Jersey Mike's będziesz zdobywać punkty za każdy zakup, więc każde zamówienie przybliża Cię do nagrody. Z jego systemem , możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień o podwójnych dniach Shore Points, specjalnych promocjach i ofertach w Twojej okolicy, które pomogą Ci jeszcze szybciej dotrzeć do nagrody.

Obie sieci oferują podobne systemy nagród, więc jeśli jesz w tych restauracjach, nie znaleźliśmy powodu, aby nie dołączyć do programów Jimmy'ego Johna i Jersey Mike'a.

Obie sieci kanapkowe oddają na cele charytatywne

 Jimmy John's wrapped sandwiches stacked Nagły/Shutterstock

Dawanie jest lepsze niż otrzymywanie, więc uważamy, że równie ważne, jeśli nie ważniejsze, jest podkreślenie sposobów, w jakie te łańcuchy działają oddać innym . Zarówno Jimmy John's, jak i Jersey Mike's oddają na cele charytatywne, przez co trudniej jest odpowiedzieć na pytanie, które z nich jest lepsze.

The Fundacja Jimmy'ego Johna dąży do umożliwienia następnemu pokoleniu „śmiałego marzenia i rozwoju”. Sieć kanapkowa jest w stanie skutecznie promować tę misję dzięki partnerstwu z Boys & Girls Clubs of America. Jimmy John's wspiera Workforce Readiness Initiative, która pomaga młodzieży rozwijać umiejętności i doświadczenia, aby przygotować ją do prawdziwego świata.

Jersey Mike's to sugeruje kultura dawania jest tak samo „częścią naszego dziedzictwa jak oliwa i ocet”. Uwielbiamy silne pragnienie sieci, aby coś zmienić poza zrobieniem smacznej kanapki. Na przykład w marcu firma Jersey Mike's zaprasza klientów do przekazywania darowizn na rzecz wybranego przez nich lokalnego partnera charytatywnego. Zaangażowanie wszystkich sprawia, że ​​dawanie staje się bardziej osobiste i wyjątkowe.

Każda sieć oferuje towary oprócz kanapek

 Jersey Mike's Frisbees and other merchandise Facebook

Kanapki na bok, czy lubisz reprezentować swoje ulubione sieciówki? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, zarówno Jimmy John's, jak i Jersey Mike's sprzedają towary oprócz ofert żywnościowych. Niektóre opcje mogą Cię zaskoczyć.

Najpierw zanurkowaliśmy Sklep internetowy Jimmy'ego Johna aby zobaczyć, co oferuje. Oprócz koszulek, bluz, a nawet psich bandan, możesz znaleźć markowe karty do gry Jimmy'ego Johna i ogórki kiszone na choinkę. Jeśli naprawdę lubisz ogórki kiszone, JJ's sprzedaje również markowe skarpetki i czapki z charakterystycznym klinem marynowanym.

Jersey Mike's idzie o krok dalej i oferuje szeroką gamę towarów oprócz odzieży. Na jego sklep internetowy , można znaleźć koszule, bluzy, a nawet czapki z logo Jersey Mike'a. Ponadto można znaleźć butelki na wodę, sprzęt kempingowy, lodówki, deskorolki i wiele innych.

Nie czujemy potrzeby kupowania czegokolwiek markowego z logo sieci, ale jeśli czujesz się zmuszony, Jersey Mike's zdecydowanie wygrywa w dziale różnorodności.

Każdy lokal oferuje catering na przyjęcia

 Jimmy'ego Johna's lunch box Instagram

Wyżywienie dużej grupy ludzi nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście zarówno Jimmy John's, jak i Jersey Mike's oferują usługi cateringowe kanapek, aby Twoja załoga była pełna i zadowolona. Obie sieci oferują konfigurowalne opcje w zależności od wielkości i rodzaju wydarzenia.

Jimmy John's może zaserwować Party Boxes, Box Lunches i Mini Jimmys na następne spotkanie. Dla każdego zamówienie cateringowe , możesz wybierać spośród 8-calowych ulubionych, oryginałów, a nawet kanapek Unwich. Chipsy, marynaty i ciastka są mile widziane, ale Jimmy John's znowu pozwala ci być konduktorem tego pociągu gastronomicznego. Różnorodność jest kontynuowana w Jersey Mike's jadłospis . Jeśli wybierzesz tę sieć, możesz spodziewać się różnorodnych kanapek, sałatek i świeżo upieczonych ciasteczek. Dzięki subskrypcjom możesz zamówić pudełko, kanapki pakowane pojedynczo lub lunch w pudełku, aby uprościć spotkania obiadowe, spotkania na świeżym powietrzu lub inne wydarzenia.

Nie możesz się pomylić z żadną opcją cateringową.

Obie sieci oferują wiele lokalizacji w USA

 Jimmy'ego Johna's store Instagram

Obie sieci oferują ponad 2000 lokalizacji w całym kraju, więc nigdy nie będziesz daleko od pysznej kanapki lub kanapki. Musisz sprawdzić lokalizatory sklepów internetowych, aby znaleźć najbliższy sklep; jednak mamy wrażenie, że znajdziesz go niedaleko domu. Jeśli nie możesz znaleźć lokalizacji w pobliżu, pamiętaj o tych sieciach, jeśli kiedykolwiek wybierasz się w podróż i masz ochotę na pikantną kanapkę.

Jimmy John's promuje ponad 2700 lokalizacji w 43 stanach. Dwa z tych brakujących stanów, Rhode Island i Hawaje, zawierają wiele lokalizacji Jersey Mike'a, które mogą wypełnić pustkę.

Przy tak wielu lokalizacjach, czego chcieć więcej? Jersey Mike’s odpowiada na to pytanie z włączonym podświetleniem jego strona internetowa że od grudnia 2022 r. ma 2399 lokalizacji w całym kraju, a wkrótce pojawią się kolejne 262. Znalezienie Jersey Mike's będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek w ciągu najbliższych kilku lat.

Więc, który jest lepszy?

 Jimmy'ego Johna's sub Instagram

Jimmy John's i Jersey Mike's mają wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o kanapki. Obie sprzedają różnorodne kanapki i kanapki oraz oferują programy nagród i niespodzianki urodzinowe, a także markowe towary. Ponadto obie sieci przekazują darowizny na cele charytatywne i zapewnią żywność potrzebną do zaspokojenia potrzeb następnego spotkania. Przy tak wielu niesamowitych ofertach może być trudno wyróżnić się na tle konkurencji.

Jersey Mike's oferuje słynną oliwę, ocet i przyprawy, a także opcję gorącej kanapki. W Jimmy John's nie znajdziesz steku z serem.

Wyścig był zacięty, ale ostatecznie Jimmy John's wyprzedził nas dzięki swojej konsystencji, świeżym składnikom i „dziwacznie szybkiej” dostawie. Uwielbiamy wiedzieć, że chociaż kanapki są robione szybko, Jimmy John's nie poświęca troski i uwagi przy każdym zamówieniu. Jeśli chcemy szybko zjeść pyszną kanapkę, idziemy do Jimmy'ego Johna.