Jimmy Kimmel na żywo! Publiczność wygwizdała Milę Kunis za jej widoki pizzy w Nowym Jorku

 Mila Kunis patrzy w lewo Tinseltown/Shutterstock Alia Hoyt


Pizza w stylu nowojorskim jest legendą i tradycją, więc naturalnie poważni nowojorczycy mają do tego jakiś sposób. Mówi się, że współczesne ciasta w stylu nowojorskim naśladują oryginalną pizzę z Neapolu we Włoszech Zjadacz Nowy Jork . Ta forma pizzy charakteryzuje się cieńszą skórką niż wiele innych wersji i posypana „mozzarellą o niskiej wilgotności” zamiast świeżej.Z jakiegoś powodu niedoszli szefowie pizzy w innych obszarach po prostu nie mogą dokładnie skopiować smaku i konsystencji autentycznej nowojorskiej pizzy. Najbardziej rozpowszechnioną teorią jest to, że woda w Nowym Jorku jest lepszy od większości innych miejsc. Ponieważ jest używany do robienia ciasta, rzekomo robi to dużą różnicę. Jednakże, Republika Żywności mówi, że jest to prawdopodobnie mit i że jakość skórki prawdziwej nowojorskiej pizzy jest bardziej prawdopodobna ze względu na staromodne piece pokładowe, z których korzystają najbardziej lubiane pizzerie. Sklep porównuje te starsze piekarniki do żeliwnej patelni, więc „piec pochłania parę dziesięcioleci sera i sosu”, co odzwierciedla smak świeżej pizzy.
Bez względu na to, co przypisuje się tym smacznym ciastom, wielu ludzi je kocha, docenia i ślini się z ich powodu. Z wyjątkiem aktorki Mila Kunis, najwyraźniej.

Oto dlaczego Mila Kunis nie lubi nowojorskiej pizzy

 Pizza w stylu nowojorskim? MariaKovaleva/ShutterstockNie chodzi o to, że Mila Kunis nie lubi pizzy nowojorskiej per se. Chodzi o to, że w ogóle nie dba o pizzę. Wynika to z całego problemu „za dużo dobrego”. Widzisz, urodzony na Ukrainie Kunis wyemigrował do Stanów Zjednoczonych jako dziecko. Powiedziała gospodarzowi późną nocą Jimmy Kimmel, występując jako gość w jego programie, trafiła do Los Angeles, gdzie jej ojciec pracował jako Domino dostawca pizzy (był inżynierem mechanikiem na Ukrainie, per Haaretz ). Ponieważ byli dość biedni po imigracji, rodzina Kunis jadła dużo pizzy „codziennie przez rok, może więcej. To było za dużo”.

Zanim jednak opowiedziała tę wzbudzającą współczucie historię, powiedziała gospodarzowi (i jego publiczności pełnej nowojorczyków), że nie spróbowała kawałka nowojorskiej pizzy, kiedy pierwotnie wyemigrowała przez miasto, co przyniosło jej chór buu. . Może powinna była zapewnić publiczność, że rzeczywiście jadła już pizzę w Nowym Jorku. W 2012 roku Codzienna poczta opublikowała wiele zdjęć aktorki jedzącej kromki na planie „Najgorszego człowieka na Brooklynie”. Więc może nie zawsze lubi pizzę.Ale nawet to mogło nie powstrzymać jednego z pozornie wściekłych członków publiczności Kimmel na Brooklynie przed wygwizdaniem Kunis, kiedy ujawniła, że ​​pierwotnie nie pochodzi z Nowego Jorku. Najwyraźniej była to rozczarowująca wiadomość.