Kim Zolciak-Biermann ujawnia swoje zaskakujące nawyki żywieniowe

Kim Żołciak-Biermann Dave Kotinsky / Getty Images

Kim Żołciak-Biermann , gwiazda reality TV i matriarcha Bravo's Nie bądź spóźniony, nie jest tym, co większość nazwałaby żądnym przygód zjadaczem przygód. Fani serialu wiedzą, że osobisty kucharz Tracey Bloom czasami walczył, aby rodzina Biermannów myślała nieszablonowo, jeśli chodzi o jedzenie, ale Kim po prostu lubi to, co lubi i nikt nie zmieni jej zdania. „Uwielbiam makarony, warzywa i wszystkie słodycze” ona powiedziała dociekliwy fan w przeszłości.


Kolejny faworyt w lodówce Kim? Chardonnay, i to w dużej ilości – oczywiście podawane w czerwonym kubku Solo. Żołciak-Biermann ledwo mogła powstrzymać swoje podekscytowanie w czerwcu zeszłego roku, gdy szefowa kuchni Tracey nabyte 40 butelek jej ulubionego wina — rezerwowego Chardonnay z 2013 roku z Cakebread Cellars w Napa Valley. Chociaż 40 butelek może wydawać się dużo, okazuje się, że to pierwsze Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty gwiazda codziennie pije wino.Żołciak-Biermann ostatnio zabrała się do Instagram Stories na sesję AMA i otrzymała mnóstwo pytań na temat jej nawyków żywieniowych i picia, bez wątpienia dlatego, że często publikuje posty zdjęcia bikini pokazując jej stonowane ciało. Jej odpowiedzi były jednak nieco zaskakujące (poprzez Bravo's Uczta ). Wraz z tym „kieliszkiem wina dziennie”? Odpowiedziała: „Nie jem” czerwone mięso lub wieprzowina. Drobiu też nie za dużo. Piję co najmniej 4 @pentawater dziennie. Jem banana przed każdym treningiem. Nie jem śniadania, piję tylko koktajl @310nutrition.
Wino każdego dnia , dużo makaronu i „wszystkie słodycze” brzmi jak całkiem realna dieta, jeśli nas o to poprosisz.

Córka Kim, Brielle Biermann, idzie dalej niż jej matka, jeśli chodzi o cieszenie się godną pozazdroszczenia dietą, i przypisuje swoją sylwetkę fast foodowi, a mianowicie Laska-fil-A nuggetsy, frytki waflowe i dietetyczna cola. Według młodszego Biermanna „...kiedy chcę schudnąć, jem tylko chickfila [sic]”. Gdyby tylko.