Klasyczny przepis koktajlowy Cadillac Margarita

 klasyczny koktajl margarita cadillac Christina Musgrave/SN Christina Musgrave ORAZ Personel SN


Margarita Cadillac to jedna z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych margarit, jakie możesz zrobić. Jeśli pójdziesz do meksykańskiej restauracji, prawdopodobnie zobaczysz ten koktajl w menu, a zwykle jest to kilka dolców więcej niż pozostałe margaritas . Ale co sprawia, że ​​Cadillac Margarita wyróżnia się spośród wszystkich innych? Cóż, używa Grand Marnier oprócz tequili z najwyższej półki, dzięki czemu jest super smaczny i wyrafinowany. Według Napój Poncz , koktajl mógł otrzymać swoją nazwę dzięki uprzejmości Cadillac Bar w Nuevo Laredo w Meksyku, skąd prawdopodobnie pochodzi przepis. A kiedy restauracja rozszerzyła się na lokalizacje po drugiej stronie granicy, Cadillac trafił również do Stanów Zjednoczonych ... zdobywając popularność jako popularny koktajl i lądując w menu meksykańskich restauracji praktycznie wszędzie.Twórca przepisów Christina Musgrave jest doskonała do tworzenia koktajli, a jej wersja klasycznej margarity Cadillac jest jedną z najlepszych. „Uwielbiam to, że ten przepis smakuje tak, jakby pochodził z baru lub restauracji. To prawdziwa okazja i jest tak pyszny”, zachwyca się Musgrave. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić klasyczny koktajl .
Zbierz składniki na ten klasyczny koktajl margarita Cadillac

Christina Musgrave/SN

Gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia, musisz udać się do sklepu, aby zebrać wszystkie niezbędne składniki. Pamiętaj, aby wybrać tequilę reposado (co oznacza po prostu, że leżakowała przez 2-12 miesięcy), Grand Marnier, sok z limonki, agawę, kliny z limonki i gruboziarniste Sól do dekoracji.Wymieszaj i wstrząśnij składniki margarity Cadillac

Christina Musgrave/SN

Do przygotowania tego napoju najlepiej użyć shakera do koktajli. Napełnij go lodem i wlej tequilę, Grand Marnier, sok z limonki i agawę. 'Patron to dla mnie zawsze tequila!' Akcje Musgrave'a.Po załadowaniu wszystkiego wstrząśnij miksturą, aby dobrze połączyć składniki.

Obrzuć szkło wapnem i gruboziarnistą solą

Christina Musgrave/SN

Odłóż płynną mieszankę na bok i weź szklankę margarity. Poprowadź limonkowy klin wokół krawędzi szkła. Limonka dodaje smaku, a jednocześnie służy jako „klej” do soli.

Następnie wlej grubą sól na talerz i zanurz brzeg szklanki w soli, aby uzyskać ładne, solone brzegi, które są znakiem rozpoznawczym większości margarit.

Odcedź i udekoruj margaritę

Christina Musgrave/SN

Odcedź margaritę do przygotowanej szklanki i udekoruj ją ćwiartką limonki. Następnie pozostaje tylko wypić koktajl i cieszyć się nim.

Ta klasyczna margarita Cadillac jest świetna na happy hour, ale Musgrave dzieli się również kilkoma pomysłami na podanie, jeśli chcesz zrobić to z przystawkami lub kolacją. „Podawaj to z tacos, frytkami i salsą lub jakimkolwiek innym meksykańskim jedzeniem” – sugeruje.

Zrób dzban z wyprzedzeniem

Christina Musgrave/SN

Ten przepis wymaga jednej porcji, ale jeśli chcesz zrobić dzbanek margarity dla tłumu, zawsze możesz to zrobić. „Możesz zrobić dzban kilka godzin wcześniej. Tylko upewnij się, że nie dodajesz lodu do dzbanka, bo inaczej go rozwodniesz” – dzieli się Musgrave. 'Przed podaniem dobrze wstrząsnąć każdym koktajlem w shakerze.'

Klasyczny przepis koktajlowy Cadillac Margarita Brak ocen Wydrukować Klasyczna margarita Cadillac podnosi poziom podstawowej margarity za pomocą Grand Marnier i tequili z najwyższej półki. Przygotuj ten przepis w zaledwie 5 minut na płasko. Czas przygotowania 5 minuty Czas gotowania 0 minuty Porcje 1 drink Całkowity czas: 5 minut Składniki
 • 1 ½ uncji tequili reposado
 • 1 uncja Grand Marnier
 • ¾ uncji soku z limonki
 • ½ uncji agawy
 • Ćwiartki limonki
 • Sól gruba do przybrania
Wskazówki
 1. Połącz tequilę, Grand Marnier, sok z limonki i agawę w shakerze wypełnionym lodem. Dobrze wstrząsnąć.
 2. Nałóż limonkowy klin wokół krawędzi szklanki. Zanurz brzeg w talerzu gruboziarnistej soli.
 3. Odcedź margaritę do przygotowanej szklanki. Udekoruj ćwiartką limonki i podawaj.
Odżywianie
Kalorie na porcję 212
Całkowita zawartość tłuszczu 0,0 g
Tłuszcz nasycony 0,0 g
Tłuszcze trans 0,0 g
Cholesterol 0,0 mg
Węglowodany ogółem 13,4 grama
Błonnik pokarmowy 1,0 g
Cukry ogółem 10,6 g
Sód 266,7 mg
Białko 0,1 g
Przedstawione informacje są szacunkami Edamama na podstawie dostępnych składników i przygotowania. Nie należy jej traktować jako substytutu porady profesjonalnego dietetyka. Oceń ten przepis