Long John Silver ma dobre wieści dla fanów homarów

 homar na talerzu z dodatkami Kattecat/Shutterstock Zofio Lo


Chociaż homara możesz kojarzyć z wykwintnym jedzeniem, możesz przygotować homara w domu z zaledwie kilku składników. Załamaliśmy się jak ugotować idealnego homara na cztery sposoby , od polania go pysznym sosem maślanym po grillowanie ogonów homara. Ale jeśli chcesz cieszyć się homarem bez dodatkowej pracy, łatwiej niż kiedykolwiek znajdziesz homara w menu — nawet w sieci fast foodów.Według Magazyn QSR , Long John Silver's wraca do menu. To nie pierwszy raz, kiedy sieć przywróciła tę ulubioną przez fanów — Long John Silver wydał menu z ukąszeniami homara w zeszłym roku z wieloma sposobami korzystania z nich. Podobieństwo, Jedzenie marki donosi, że tym razem klienci mogą zamawiać Lobster Bites samodzielnie lub ze smażonym mintajem w ramach Lobster Bites and Fish Combo lub Platter. Jeśli planujesz nakarmić całą rodzinę, możesz również kupić ucztę rodzinną z ugryzieniem homara, która obejmuje dwa paczki z ugryzionym ogonem homara i osiem kawałków ryb lub polędwiczek z kurczaka. Jak będziesz cieszyć się swoimi ukąszeniami homara?
Co ludzie mówią o Long John Silver's Lobster Bites

Facebook

Jeśli nie próbowałeś ugryzień homara od Długi John Silver's wcześniej możesz wątpić, że homar z fast foodów może mieć wysokiej jakości składniki. Tak myślał początkowo Mike Thayer, recenzując Lobster Bites w zeszłym roku na stronie internetowej Licencjat na tanie . Ale w recenzji, Thayer wysoko ocenił homarową kreację Long John Silver i powiedział: „Te rzeczy buja! Dostajesz słodycz ogona homara, panierka jest idealnie lekka, ale chrupiąca i wzmacnia smak homara, a nie go przytłacza. ' Ostatecznie Thayer przyznał Lobster Bites pięć z pięciu gwiazdek, a także wspomniał, że w każdym kawałku jest duża ilość homara.Long John Silver's również ogłosił, że jego Lobster Bites powracają w krótkim czasie Instagram post, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Jedna osoba skomentowała: „Wsiadaj do mojego brzucha!!”. Inny fan powiedział: „Jestem tak szczęśliwy, że dosłownie pływam”. Oczywiste jest, że ludzie są podekscytowani powrotem Lobster Bites, a jeśli lubisz ten posiłek, nie czekaj zbyt długo, aby udać się do najbliższego Long John Silver's. Magazyn QSR wyjaśnia, że ​​jest to promocja ograniczona czasowo i chociaż zawsze istnieje szansa, że ​​sieć przywróci je z powrotem, ukąszenia homara nie pozostaną w menu na zawsze.

Potrzebujesz więcej smaku Long John Silver na swoim stole? Wypróbuj nasz przepis na naśladowcę na rybę łańcuszkową i poznaj sekret chrupiącej, a zarazem lekkiej panierowanej ryby.