M&M właśnie wspomniał o „Coś nowego”, a Internet zgaduje, co to może być

 Miska orzechowego M&M's Aleksandrinka_08/Shutterstock Chase Shustack


Cukierki, jak M&M's , jest bardzo prosta, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Nie jest to nic wyszukanego ani wymyślnego — nie wymaga nawet błyszczącego opakowania uwydatniającego wszystkie liczne składniki, aby się wyróżniać. W najprostszej formie M&M to po prostu kawałek czekolady mniejszy niż dziesięciocentówka pokryty kolorową polewą cukierkową. Może dziwić, że pomimo niewielkich rozmiarów kęs czekolady prowadził w branży cukierków czekoladowych o 688,7 mln USD w 2017 roku (poprzez Polityk ).Oczywiście nie oznacza to, że M&M's nie próbowało swoich sił we wszelkiego rodzaju szalonych nowych smakach. Jeden z jego smaki inspirowane klasycznym smakołykiem , podczas gdy innym razem marka cukierków poszła na nieoczekiwane, takie jak smak „Chili Nut”, który łączy w sobie czekoladę i ekstrakt z chili (poprzez Zjadacz ). Podczas gdy wszystkie te smaki zwykle spotykały się z miłym zaskoczeniem lub zamieszaniem, najnowszy teaser M&M's on Instagram wydaje się, że ludzie mówią, ponieważ nikt nie wie, co to sugeruje.
Zwiastun składa się tylko ze słów „nadchodzi coś nowego”, po których następuje data 13 września 2022 r. Słowa migają w różnych kolorach, a jedyną wskazówką jest to, że widzowie powinni „wstrzymać” reklamę, aby zobaczyć, co nadchodzi. Niektórzy szczególnie szybcy widzowie twierdzili, że zauważyli, że fioletowy kolor błysnął wśród zwykłych czerwonych, zielonych, żółtych, niebieskich i brązowych.

najlepsza woda do picia

Co może oznaczać fioletowy?

FacebookPoza tym teaserem nikt nie jest pewien, co ma wspólnego fioletowy kolor z M&M's. Niektórzy spekulują, że zapowiadany jest nowy kolor, podczas gdy inni uważają, że wskazuje on na wyjątkowy smak. Chociaż oczywiście nie możemy powiedzieć, która z nich jest w tej chwili poprawna, możemy przeanalizować każdą teorię i sprawdzić, czy się sprawdza.

Jeśli M&M's skoncentruje się na wypuszczeniu nowego koloru, to na jedną z nich minęłyby jakieś dwie dekady. Według raportu z 2002 roku z Pieniądze CNN , kolor niebieski został wybrany w celu zastąpienia brązowych M&M's w 1995 roku, co oznacza, że ​​nie widzieliśmy „nowego” koloru od połowy lat 90-tych. Głównym celem CNN Money było to, że przez ograniczony czas zostanie dodany wybrany przez fanów kolor – kolorem tym będzie fioletowy. Fioletowe M&M's istniały przez krótki czas, zanim zniknęły z powrotem w słoikach z cukierkami w kredensach historii. Uwiarygodnieniem tej teorii jest to, że możesz kupić hurtowo fioletowe M&M's we własnym zakresie (za pośrednictwem M&M's ).Jeśli M&M's wypuszcza nowy smak, który ma coś wspólnego z fioletem, być może będzie to związane z dżemem. W końcu dżemy jeżynowe i winogronowe są fioletowe. Cukierki mają smak masła orzechowego, więc pomysł na PB&J M&M może nie być zbyt odległy. Nowy smak lub nowy kolor, fiolet będzie mile widziany w składzie M&M's.