Makaron o tematyce Halloween powraca na półki Aldi?

 Nawy Aldi Eric Glenn/Shutterstock Amberly Mckee


Każdego sezonu Halloween specjalne przekąski, cukierki i inne towary zalewają półki supermarketów, tworząc upiorny nastrój dla wszystkich, którzy świętują. Cheetos to jedna z firm, które wpisują się w ten trend dzięki Bag of Bones – białej przekąsce z cheddaru w kształcie czaszki, kości dłoni, kości stóp i żeber (na Niezdrowe jedzenie Betty ). Jednym z produktów wypuszczonych w tym roku jest Jett-Puffed Pumpkin Spice Marshmallows, per Lis 8 . Firma jednak na tym nie poprzestała. Wyszedł również z piankami o smaku kukurydzianym cukierków.Jeśli jesteś typem, który co roku lubi dodawać przerażający akcent do swojej spiżarni, zawsze możesz znaleźć towary w Kropka . Miłośnicy pizzy mogą wskoczyć do zamarzniętego przejścia, aby zaopatrzyć się w ciasta w kształcie dyni i ducha (przez Nawa wstydu ). Według Aldi stronie internetowej , inne produkty to m.in. Benton's Caramel Apple Sandwich Creams, International Delight Pumpkin Spice Creamer oraz Nature's Nectar Pumpkin Spice Cider. A jeśli masz ochotę na jeszcze bardziej upiorne spektakle, ukochany przedmiot powróci na półki w środę, 5 października.
Przerażająco zabawne znalezisko

 Makaron Halloweenowy Aldi Reddit

W naprawdę odważnym i nieustępliwym ruchu, Reggano Makaron Halloween trafi na półki Aldi w środę, 5 października, per Nawa wstydu . Według Całkowicie bomba , powracający produkt makaronowy zawiera kluski w kształcie dyni, nietoperzy i pająków. Jedna torba kosztuje 2,69 USD.Wiele Instagram konta, takie jak @aldiforpresident, umieściły znalezisko w Internecie, gdy zostało ono odkryte dwa lata temu. „Ten makaron jest absolutnie idealnym dodatkiem do Halloween w tym roku” – czytamy w poście. Użytkownicy Instagrama skomentowali, jak planują wprowadzić makaron do swoich posiłków. „Kupiłem to wczoraj i zamierzam zrobić makaron z dyni z żołędziami i serem!” powiedział jeden z plakatów. Inny planował dodać makaron do rosołu.

Odpowiedzi były podobne, gdy makaron został udostępniony w dniu Reddit w 2020 r. „Znalazłem ten uroczy makaron na Halloween w Aldi, kupiłem kilka toreb”, przeczytał post, a następnie komentarze, w tym: „Moja pierwsza torba, której tak bardzo chciałem spróbować, zrobiłem prosty makaron z masłem, parmezanem i czosnkiem co było naprawdę smaczne!' i „Super słodki! Zrobiłbym z tego sałatkę z makaronem”. Zaintrygowany? Warto zaopatrzyć się już teraz, ponieważ produkt jest dostępny tylko w sezonie Halloween.