Sposób Marthy Stewart na utrzymywanie ciepła naleśników podczas gotowania

Stos naleśników z jagodami

Stos puszystych naleśniki przesiąknięte syropem to poranne śniadanie trudne do pokonania, szczególnie w dni, kiedy masz rodzinę i wydaje się, że karmisz małą armię. Podstawowy przepis (per Dobre jedzenie BBC ) wymaga bardzo niewielu zszywek w spiżarni — tylko trochę mąki, jajek, mleka, oleju i gotowe.


Jedyny problem z przygotowaniem tego niemal doskonałego produktu śniadaniowego polega na tym, że zanim ugotujesz wystarczająco dużo, aby położyć stos na wszystkich talerzach, naleśniki na wierzchu mogą być wystarczająco gorące, aby przypalić komuś język, ale te na dno jest zimne i rozmoczone. Jak upewnić się, że wszystkie Twoje naleśniki pozostaną ciepłe, a wszyscy otrzymają równie gorące naleśniki?Jeśli myślisz, że wystarczy kilka sekund w kuchence mikrofalowej, Marta Stewart wskazuje Inaczej. Mówi, że umieszczenie ich w piekarniku jest o wiele lepszym sposobem na utrzymanie ciepła naleśników.
Użyj piekarnika, aby utrzymać ciepłe naleśniki

Stos naleśników z masłem

Sztuczka, aby idealnie podgrzać naleśniki, polega na utrzymywaniu odpowiednio wysokiej temperatury piekarnika, aby naleśniki pozostały ciepłe, ale nie na tyle, aby się rozgotowały. Według Marta Stewart , 200 stopni to najlepsze miejsce. Umieść swoje naleśniki na blasze do pieczenia lub innym naczyniu nadającym się do pieczenia w piekarniku i włóż je do piekarnika, aż wszyscy będą gotowi do jedzenia.

Aby sprawdzić, czy to naprawdę najlepszy sposób na utrzymywanie naleśników w cieple, Kuchnia przetestować hack Stewarta. Użyli podgrzewacza do naleśników (tak, coś takiego istnieje), próbowali przykryć naleśniki folią aluminiową i przetestowali metodę piekarnika, aby porównać naleśniki pod kątem ich ciepła i tego, czy ich chrupiące złote brzegi pozostały nienaruszone. O ile podgrzewacz do naleśników nie pomagał w utrzymaniu ciepła naleśników i okazał się dość marnotrawnym gadżetem, o tyle przykrywanie naleśników folią aluminiową okazało się o wiele lepsze. Naleśniki wyszły ciepłe; jednak ponieważ folia aluminiowa zatrzymuje ciepło, były one znacznie rozmoczone. Zwycięzca? Marta Stewart hack piekarnika. Dzięki temu naleśniki były odpowiednio ciepłe, chrupiące i puszyste.Aby jak najlepiej wykorzystać ten hack, upewnij się, że nie układasz naleśników jeden na drugim w piekarniku. To wytworzy parę i sprawi, że twoje naleśniki będą rozmokłe. Stewart ostrzega również, aby nie zostawiać naleśników w piekarniku zbyt długo, jeśli chcesz, aby nadal smakowały, jakby były świeże z gorącej patelni.