Transformacja MasterChef Judge Grahama Elliota poważnie zwraca uwagę

Graham Elliot Bowles

Możesz rozpoznać Grahama Elliota, amerykańskiego szefa kuchni i osobowość telewizyjną. Znany jako sędzia „MasterChef”, Elliot został uznany za jednego z „Najlepszych nowych szefów kuchni” magazynu Food & Wine w wieku zaledwie 27 lat (poprzez Graham Elliot ). Urodzony Graham Elliot Bowles w Seattle w 1978 roku, szef kuchni Elliot mieszkał na całym świecie.


najlepsze fast foody z kurczaka?

Miłość Elliota do jedzenia i muzyki (śpiewa i gra na gitarze) rosła przez całe dzieciństwo, ponieważ jest teraz dyrektorem kulinarnym festiwalu muzycznego Lollapalooza. Chicago Smakosz twierdzi, że jego wiedza z 10 sezonów „MasterChef” i „MasterChef Junior” jest kontynuowana w ramach jego własnych przedsięwzięć, a jego status dyrektora trwa już siedem lat.Teraz występując w „Top Chef” jako gospodarz i sędzia, Elliot wyrobił sobie markę w przemyśle telewizyjnym i spożywczym. Z funkcjami w „Iron Chef America”, „Craziest Restaurants in America”, „Cooks vs. Cons” i „MLB Grub” nie można go przegapić. Elliot wywarł na Chicago takie wrażenie, że burmistrz ogłosił 19 września 2012 r. „Dniem Grahama Elliota” w mieście.
Graham Elliot był „granatowym bachorem”

Chicago, Illinois

Jako samozwańczy „bachor marynarki wojennej” Elliot mógł podróżować po świecie i wszystkich 50 stanach Ameryki. Teraz mieszka w Chicago, Illinois, porzucił szkołę średnią w wieku 17 lat. To pozwoliło szefowi kuchni na kilka lat, zanim zaczął studiować w przemyśle spożywczym jako chłopiec w autobusie i pomywacz.

StarChefs wyjaśnia, że ​​Elliot uczęszczał do szkoły kulinarnej w Johnson & Wales, gdzie odnalazł swoją pasję do gotowania. Johnson & Wales jest obecnie jedną z pięciu najlepszych szkół kulinarnych w Stanach Zjednoczonych i jedną najlepszą szkołą kulinarną w Rhode Island (poprzez Najlepsze uczelnie kulinarne ).Pierwsza praca kulinarna Elliota była w Mansion on Turtle Creek w Dallas pod kierownictwem szefa kuchni Deana Fearinga (poprzez Codzienny Posiłek ). Po tym przedsięwzięciu udał się do Vermont, aby pracować w Jackson House Inn & Restaurant. Szef kuchni Elliot zaczął pracować w Charlie Trotter w Chicago, następnie Tru pod kierownictwem Ricka Tramonto i Avenues w hotelu Peninsula. To tam został nazwany najmłodszym czterogwiazdkowym kucharzem w kraju.

Graham Elliot zmierzył się z Bobby'm Flay

Graham Elliot sprawdza jedzenie Cindy Ord/Getty Images

„Iron Chef America” podjął nowe wyzwanie w 2007 roku, kiedy Elliot rywalizował z Iron Chef Bobby Flay. Popularny program telewizyjny skupia się na bitwie kulinarnej z użyciem tajnego składnika. W tym przypadku czekolada była wyzwaniem dla dwóch uznanych szefów kuchni.Według Chicago Tribune Elliot przyrządził carpaccio z homara na panna cotcie z białej czekolady, a następnie wytrawną meksykańską zupę czekoladową, tuńczyka z kawałkami kakao i aromatem czekolady, bizon z redukcją z czerwonego wina i czekolady oraz deser, który zawierał lody z mlecznej czekolady i sodę czekoladową Muzyka pop.' To był kęs.

Szef kuchni Flay wygrał tę bitwę z pięcioma oddzielnymi potrawami, z których wszystkie skupiały się na tajnym składniku. Sędziowie oceniają oryginalność, prezentację i smak. Elliot o włos przegrał z wynikiem 49-47 z powodu lekkiej przewagi Flay w smaku, najsilniej ważonej kategorii. Czy ktoś apeluje o nowy dynamiczny duet? *Binge natychmiast ogląda Iron Chef America*

Graham Elliot otworzył (i zamknął) własną restaurację

Graham Elliot uśmiecha się

W 2008 roku szef kuchni Elliot przeniósł swoje umiejętności na wyższy poziom, otwierając własną restaurację. Restauracja Graham Elliot skupiała się na francuskich wykwintnych restauracjach w Chicago w stanie Illinois. Otrzymał dwie gwiazdki Michelin. Niestety w 2017 roku zamknął restaurację i twierdził, że zostanie przeniesiona gdzie indziej: w Makau (przez Zjadacz ).

Elliot samego siebie mówi: „Jedzenie dla mnie, jednym słowem, to „kreatywność” lub „ekspresja”. To po prostu: „Oto kim jestem w tym momencie i to właśnie chcę dla ciebie ugotować”. Jest to doskonały sposób myślenia, ponieważ szef kuchni zdobył miejsce w Crain's Chicago Business Lista „40 do czterdziestki”. To elitarny zaszczyt, który otrzymały takie gwiazdy, jak były prezydent Barack Obama.

Teraz warty około 1,5 miliona dolarów Elliot pojawił się w „Top Chef” i innych miejscach w Food Network. W jego karierze nastąpił gwałtowny wzrost po pozwie z 2012 r., w którym dotyczył programu zbierania napiwków, który spowodował utratę zarobków dla jego kelnerów. Ten proces został rozstrzygnięty, ponieważ Zjadacz Chicago zgłoszone, a Elliot rozkwitł w swojej karierze, kontynuując występy telewizyjne.

Graham Elliot przeszedł poważną transformację w odchudzaniu

Graham Elliot w kolorze szarym

Koneser jedzenia przeszedł poważną transformację wagi, która sprawiła, że ​​fani byli zachwyceni. Przy pierwotnie 400 funtach 41-letni szef kuchni spadł do oszałamiających 253 funtów. Wynika to z rękawowej resekcji żołądka, zabiegu chirurgicznego, który zmniejsza rozmiar żołądka, dzięki czemu mieści się w nim mniej pokarmu (na Klinika majonezu ), z University of Chicago Medical Center, do którego był solidnym kandydatem, jako Ludzie zgłoszone w grudniu ubiegłego roku. Zaledwie dziewięć miesięcy po operacji Elliot stracił 47 funtów. HuffPost poinformował, że operacja z lipca 2013 r. ostatecznie doprowadziła do dramatycznej utraty wagi, z 396 funtów do 268 funtów. Jego współsędzia MasterChef Gordon Ramsey zainspirowały go opowieściami o bieganiu w maratonach, a Elliot przebiegł swoje pierwsze 5 km w listopadzie. „To jest to, co muszę zrobić dla mojej rodziny” – powiedział People. „To, co sprawi, że będę zdrowy, jest teraz najważniejsze, abym mógł cieszyć się moimi dziećmi i być w pobliżu wystarczająco długo, aby zobaczyć, jak dorastają”.

Ta transformacja wymaga wiele ciężkiej pracy, ponieważ Elliot postrzega operację odchudzania jako tylko pierwszy krok w długiej linii zmian stylu życia. Rutynowe ćwiczenia i modyfikacja diety są kluczem do utrzymania i poprawy, które są zmianami, które wprowadza Elliot. Według HuffPost , Elliot opiera się tłustym potrawom i skupia się na włączaniu ćwiczeń w codzienną rutynę.

Graham Elliot ma swoją własną książkę kucharską

Gotowanie

Jeśli intrygują Cię umiejętności Grahama Elliota, zajrzyj do jego książki kucharskiej. Wydał ' Gotuj jak mistrz kucharski: 100 przepisów, które sprawią, że codzienność stanie się wyjątkowa ” w 2015 roku. Jako współgospodarz „MasterChef” i „MasterChef Junior”, Elliot był w stanie zapewnić podstawy gotowania we własnym stylu.

Książka kucharska jest pogrupowana według sezonu, aby zapewnić łatwe i estetyczne przepisy. Książka podaje wspaniałe posiłki, jak wyjaśnia opis: „Skorzystasz ze znajomości uświęconych tradycją metod, dzięki którym będziesz mógł codziennie, tydzień po tygodniu, podawać rodzinie smaczne posiłki”. Niech rozpocznie się przygotowywanie posiłku.

Przedmowa została napisana przez niesławnego szefa kuchni Gordona Ramsaya, więc wiesz, że ta książka kucharska to prawdziwa okazja. Elliot podzielił ją na siedem sekcji: „Przekąski”, „Zupy/Sałatki”, „Zboża/ Makarony”, „Złap dnia”, „Na farmie”, „Spacer po ogrodzie” i „Słodkie przysmaki”. . (*Obecnie patrzę na sekcję „Słodkie Przysmaki”.*)