Zabawki Happy Meal McDonald's, które są warte dużo pieniędzy

McDonald Facebook

W 2019 roku McDonald's obchodził 40. urodziny sieci fast food Szczęśliwe posiłki. Możliwe, że jeśli masz mniej niż 40 lat, prawdopodobnie jadłeś Happy Meal w pewnym momencie swojego życia. Oczywiście oznacza to, że otrzymałeś również najlepszą część Happy Meal: zabawkę. McDonald's Zabawki Happy Meal zawsze odzwierciedlały najnowsze obsesje dzieci, bez względu na dekadę czy rok. Niezależnie od tego, czy dzieci nie mają dość pewnego rodzaju zabawki (takich jak Furbies, tak przerażające, jak były) lub nowego filmu (patrząc na ciebie, Inspektor Gadżet ), zabawki Happy Meal McDonald's zawsze reprezentowały najnowsze szaleństwo.


Dzieci, które często odwiedziłem drive-thru dorastanie prawdopodobnie otrzymało tony tych małych zabawek z biegiem czasu, ale tylko ci, którzy uratowali swoje zabawki Happy Meal, mogą teraz zarobić. Istnieje zaskakujący rynek dla antycznych zabawek Happy Meal McDonald's, a wybór z nich ma teraz dość wysoką cenę. Chociaż niektóre z najdroższych dzisiejszych zabawek Happy Meal pochodzą z lat 70., nowsze zabawki są warte więcej niż myślisz (poprzez Kliknij Orlando ).Oto ile warte są niektóre zabawki Happy Meal

pies w otoczeniu zabawek Happy Meal beanie babies babies Facebook

Podczas gdy większość cenniejszych zabawek Happy Meal pochodzi z lat 70., te najcenniejsze, co zaskakujące, pochodzą z 2000 roku. LoveAntyki.com mówi, że zestaw zabawek Teenie Beanie Happy Meal od TY kosztuje aż 450 dolarów. Inne zabawki, za które można zarobić 400 USD lub więcej, to zestawy Underwater Monsters (400 USD za zestaw) i Roboty Diener Keshi, oba z 1979 roku. Strona z antykami mówi, że roboty kosztują do 400 USD, niezależnie od tego, czy masz pełny zestaw albo nie. Zestaw zabawek Power Rangers z 1994 r. i poszczególne zabawki Inspector Gadget z 1995 r. to kolejny w kolejności zestaw o wartości 350 dolarów każdy.
Zestaw czterech zabawek Fraggle Rock Happy Meal z 1992 roku jest teraz wart około 300 dolarów, a zestawy figurek Mario z 1994 i 1998 roku są warte 250 dolarów. Schodząc po drabinie, 101 dalmatyńskich zabawek z 1996 roku jest warte 220 dolarów, jeśli uda ci się zdobyć wszystkie 101 z nich; i zabawki Furbies Happy Meal, tak Furbies, od 2000 roku mogą być warte nawet 120 USD każda.

Jerry the Minion, jedna z najnowszych zabawek na liście (2013) o wysokiej wartości, jest teraz warta 120 dolarów.kawa rozpuszczalna zła dla ciebie

Inne cenne zabawki Happy Meal

Mcdonald Instagram

Chociaż istnieje wiele zabawek Happy Meal, które są warte więcej niż 100 USD, z pewnością są takie, które są warte mniej, na których nadal możesz zarabiać. Zabawki Transforming Food od około 1987 do 1989 roku są wyceniane na 70 dolarów za sztukę, a Hot Wheels z 1983 roku są warte około 40 dolarów za samochód. Inna nowsza instalacja, Clone Wars Happy Meal Boxes z 2008 roku – tak, o dziwo, tylko pudełka – mówi się, że są warte 50 USD za każde.

Według Mentalna nić , Happy Meal Changeables (zabawki z przełomu lat 80. i 90., które wyglądają jak jedzenie McDonalda, ale można je przekształcić w roboty) kosztują na eBayu od 20 do 70 dolarów za sztukę.Figurki Diener Keshi, zauważone powyżej ze względu na ich cenny kształt robota, były jednymi z pierwszych zabawek Happy Meal, które zdobiły zestaw posiłków dla dzieci McDonald's. Pojawiły się w latach 70. i 80. jako postacie zwierząt, takie jak lwy, słonie, hipopotamy i małpy. Inne wersje gumowych zabawek obejmowały samochody, dinozaury i zwierzęta morskie. Dziś zestawy tych starych zabawek Happy Meal mogą kosztować nawet 80 USD.

Jeśli masz pełne zestawy zabawek, masz szczęście

Happy Meal z zabawką i jedzeniem David Paul Morris/Getty Images

Prawdziwe pieniądze na zabawki Happy Meal są, być może nic dziwnego, w kompletnych zestawach – a ci, którzy mają nieotwarte lub zapieczętowane zabawki, którymi nigdy się nie bawili, mogą poprosić o najwyższe ceny. Jedną z najlepszych kompletnych kolekcji, które można schować, wydaje się być Furbies. Cały zestaw jest obecnie wyceniony w serwisie eBay na 950 USD, zgodnie z Jedz to, nie to! . Chociaż nie jest to pewna rzecz, Mentalna nić informuje, że niekompletny, uszkodzony zestaw został sprzedany za 75 USD, więc pełny, wciąż zapakowany zestaw z pewnością będzie sprzedawany za więcej.

Pełny zestaw zabawek ze stworami, wiele zestawów, a nawet kombinacja zawierająca rzadką zabawkę ze stworami (taką jak wspomniany powyżej Jerry) może zarobić do 400 USD. Cała kolekcja Snoopy World Tour może kosztować nawet 200 USD.

czy krwawe mary są zdrowe?

Inne zestawy cennych zabawek obejmują wspomniane powyżej Happy Meal Changeables, które Mentalna nić mówi, że owinięty i zapieczętowany zestaw sprzedany za 150 USD. Kliknij Orlando stwierdza, że ​​dzieciaki z ziemniaczanej głowy z 1987 roku kosztują około 100 dolarów za zestaw. Każdy, kto ma wszystkie 40 pluszowych zabawek Mr. Men Rogera Hardgreavesa, może poprosić o 90 dolarów za nie. Na dolnym końcu widma zbiór Potwory i spółka. zabawki można sprzedać za około 60 USD, chociaż wiadomo, że kosztują nawet 100 USD, jeśli są nieotwarte.

Być może nadszedł czas, aby przeszukać stare kosze, aby sprawdzić, czy masz jakieś stare zabawki Happy Meal McDonald's leżące w pobliżu.