McDonald's ma złe wieści dla fanów Cactus Jack

Travis Scott i jego Ferrari w McDonald Jerritt Clark/Getty Images

Rozprzestrzenienie się pandemii spowodowało Wendy chwilowo zabrakło wołowiny kilka miesięcy temu, ale pozornie nie stanowiło to problemu dla McDonalda. Zamiast tego szalenie popularna promocja sieci z supergwiazdą hip-hopową Travisem Scottem jest powodem, dla którego McDonald's ma teraz problemy. Podjedź do okienka drive-thru w lokalnym Golden Arches, a posiłek Travisa Scotta może zostać wyprzedany.


Posiłek Travisa Scotta, czyli Kaktus Jack , okazała się tak popularna, że ​​w McDonald's zabrakło kluczowych składników do produkcji niestandardowego ćwierćfunciarza, którym Scott dorastał w Houston. W odpowiedzi McDonald's kontroluje łańcuch dostaw oferty posiłków za 6 USD. Posiłek obejmuje ćwierćfundla z serem, bekon i sałatę, a także średnie frytki, sos barbecue i Sprite. Według CNBC McDonald's kieruje dystrybucją niektórych składników w posiłku – w szczególności wołowiny, bekonu, siekanej cebuli i szatkowanej sałaty. Zamiast odpowiadać na prośby o te składniki od poszczególnych franczyzobiorców, McDonald's będzie je dystrybuować zgodnie z własnymi obliczeniami, podała CNBC.czy McDonalds sprzedaje śniadanie przez cały dzień?

Raper Travis Scott zdobywa kolejny hit z posiłkiem McDonald's

Travis Scott je frytki przed McDonaldem Jerritt Clark/Getty Images

Nic dziwnego, że Cactus Jack wyprzedaje się. Jeśli chodzi o sprzedaż rzeczy, Scott najwyraźniej nie może przegapić. Osiągnął rzadki wyczyn polegający na wyprzedaniu wszystkich swoich trzech występów w The Forum w Los Angeles podczas jego ostatniego Astroświat wycieczka (przez Bunt ). Pudełko płatków śniadaniowych Reese's Puffs o wartości 50 USD, zaprojektowane przez Scotta dla General Mills, wyprzedało się w 30 sekund (poprzez USA dziś ). Fani Scotta zdecydowali również, że naprawdę potrzebują 90-dolarowej poduszki McNugget z kurczaka o długości 3 stóp . Ten dziwny towar McDonald's-Travis Scott również został wyprzedany, wraz z dziesiątkami T-shirtów, czapek i innych towarów, które Scott sprzedawał online w ramach współpracy z McDonald's. „Bądźcie czujni i nie martwcie się, wkrótce mamy więcej niespodzianek od Cactus Jack”, obiecał McDonald's w oświadczeniu dla CNBC.
skąd pochodzi wołowina aldi

McDonald's ma pracowity miesiąc. W sieci zadebiutował po raz pierwszy nowy smak kurczaka McNugget inny niż oryginalny: Spicy Chicken McNuggets oraz nowy sos do maczania Mighty Hot Sauce. W międzyczasie umowa z Travisem Scottem kończy się 4 października, zakładając, że McDonald's ma wystarczająco dużo wołowiny i bekonu, by wystarczyć na tak długo.