McDonald's wprowadza duże zmiany w swoim światowym menu ulubionych

McDonald Facebook

Jest dużo rzeczy McDonald's czy to nas zaskakuje, a jedną z największych niespodzianek w tym roku było wprowadzenie ich menu Worldwide Favorites, które pozwoliło tym z nas, którzy jedli w USA, skosztować jednych z najlepszych produktów sprzedawanych w fast food restauracja na arenie międzynarodowej. Podczas gdy pozycje z ograniczonego czasowo menu Ulubione na całym świecie 2019 mogą dołączyć do listy Pozycje menu McDonald's, których już nigdy nie zjesz (chyba że podróżujesz po świecie), sieć planuje wprowadzić całkowicie nowy wybór międzynarodowych przedmiotów w menu Ulubione na całym świecie 2.0.


W sierpniu będą testować nowe produkty w 100 restauracjach McDonald's w Connecticut. Nowe oferty obejmują Savory Ranch Burger z Meksyku, Grand Premium Chicken Sandwich z Francji, McChicken McMuffin z Japonii oraz Caramel Brownie McFlurry z Kanady (poprzez Inc. ). Oferta jest podobna do tegorocznej, ponieważ obejmuje cztery słone pozycje i jeden deser.Nie wiadomo jeszcze, czy początkowe menu McDonald's Worldwide Favorites będzie dostępne również w przyszłym roku, czy też zawarte w nim pozycje (Grand McExtreme Bacon Burger z Hiszpanii, Cheesy Bacon Fries z Australii, Tomato Mozzarella Chicken Sandwich z Kanady i Stroopwafel McFlurry z Holandia) zostanie wycofany w Stanach Zjednoczonych
Dodanie tych nieco bardziej wyszukanych pozycji w menu wydaje się być udanym posunięciem ze strony McDonald's. Niektórzy analitycy giełdowi przewidują, że choć ruch w sieci był tego lata nieco ujemny, menu Ulubione na całym świecie zwiększy sprzedaż dzięki temu, że te nieco droższe produkty spowodowały wzrost średniej kwoty, jaką klienci wydają w McDonald's. (przez Insider biznesowy ).

Ostatnim razem McDonald's przetestował swojego Stroopwafel McFlurry i Grand McExtreme na południu Florydy jesienią, a latem uruchomili menu Worldwide Favorites, dając im mnóstwo czasu na dopracowanie swojej oferty w razie potrzeby. Mamy nadzieję, że fakt, że wiadomość o ich drugim międzynarodowym menu pojawia się już latem 2019 roku, oznacza, że ​​po testach przeprowadzonych w Connecticut, menu 2.0 McDonald's Worldwide Favorites będzie dostępne do lata 2020 roku, jeśli nie wcześniej.