Menu śniadaniowe Roya Rogersa od najgorszego do najlepszego

  produkty śniadaniowe roy rogers Facebook Maria Scinto


Cokolwiek się stało Roy Rogers ? Roy, jednorazowy Król Kowbojów , odjechał w zachód słońca prawie ćwierć wieku temu, ale sieć fast foodów, która nosi jego imię, może być udał się na ostatnią łapankę się w niezbyt odległej przyszłości. Są mniej niż 50 lokalizacji pozostałe w całym kraju, większość w regionie środkowoatlantyckim. Pozostałe restauracje nadal tam wiszą z? menu który oferuje wszystkiego po trochu: kanapki z rostbefem, burgery i całe kawałki smażonego kurczaka oraz kanapki. Chociaż ich menu śniadaniowe jest nieco bardziej ograniczone, oferuje również kilka opcji, których nie zobaczysz w zbyt wielu innych sieciach fast foodów.z czego robi się rum?

Jak więc śniadanie Roya Rogersa wypada na tle konkurencji? Trudno powiedzieć, ponieważ restauracja zwykle jest pomijana w takich listach. Czy recenzenci nie zdają sobie sprawy, że Roy's nadal oferuje poranny posiłek, czy też, że nadal działają? Cóż, wtajemniczeni twierdzą, że ta niedoceniana sieć może być najlepsza w porze śniadania. Jak jeden TripAdvisor Użytkownik twierdzi, że „menu Roya Rogersa jest spokojne, jednak ich śniadanie jest naprawdę ich najlepszym wysiłkiem”. Inne zgadza się, nazywając to „bardzo dobrym, stosunkowo tanim śniadaniem”. Biorąc to pod uwagę, niektórzy z Propozycje śniadaniowe Roya Rogersa są lepsi od innych, a ponieważ ich menu jest stosunkowo krótkie, pozwala nam to uszeregować każdą z nich od największego rozczarowania do najmilszej niespodzianki.
12. Kawa

Facebook

Bez względu na to, jakie plusy Roy Rogers może mieć w rubryce śniadaniowej, ma jeden główny minus: ich kawa jest zwykle słaba. Kawa to jedyny przedmiot, który prawie każdy zamawia na śniadanie? , a niektóre restauracje typu fast food próbowały nawet podnieść swoją grę kawową, aby konkurować z sieciami specjalizującymi się w kawie, takimi jak Starbucks, z McDonald's McCafe jest najbardziej znanym przykładem. Niestety, Roy Rogers musiał nie zdobyć notatki.Jeden Doradca wycieczek użytkownik narzekał, że Roy nie zaoferuje im zwrotu pieniędzy za kawę: „Jedzenie jest dobre. Kawa jest STRASZNA… Musiałem kupić prawdziwą kawę z Sunoco obok”. Inne Doradca wycieczek użytkownik, recenzując innego Roya Rogersa, zgodził się z werdyktem kciuka w dół, mówiąc: „Niestety ich kawa była zła… przynajmniej łazienki były czyste”. Szczególnie niefortunne jest to, że obie oceniane lokalizacje Roya Rogersa znajdowały się na postojach na autostradzie, więc wiesz, że w takich przypadkach kawa jest bardzo potrzebna.

11. Frytki śniadaniowe

Roy RogersZamiast oferować placki ziemniaczane, Roy Rogers wybiera coś, co nazywa frytkami śniadaniowymi. Firma opisuje to danie jako „plasterki i smażone ziemniaki lekko posypane solą”, ale powiedzielibyśmy, że nawet na stronie glamour shot nadal nie wyglądają zbyt zachęcająco: dziwne owalne brązowe krążki, które tylko niejasno przypominają ziemniaki.

Co do tego, jak smakują, jest prawie tak, jak można się na nie spodziewać. Są twarde, suche, mdłe. Okej, więc są zrobione z prawdziwych ziemniaków, ale ziemniaki nie są niczym specjalnym, chyba że ugotujesz je dobrze, a frytki śniadaniowe Roya Rogersa są ugotowane źle. Współczujemy temu biednemu podróżnikowi, który powiedział? Doradca wycieczek że kiedy odwiedzili Roy's w Walt Whitman Service Plaza na Jersey Turnpike na lunch (w południe, nie mniej), restauracja nie miała dostępnych standardowych frytek. Restauracja zamiast tego uspokoiła ich „wysuszone ziemniaki śniadaniowe” jako niezadowalającą stronę (również suchego) burgera.

10. Kubek z owocami

Roy Rogers

Główny problem z kubkiem z owocami, niezależnie od tego, czy pochodzi od Roya Rogersa, innej sieci fast foodów, czy z Four Seasons, polega na tym, że jest nudny, nudny, nudny. Nie możemy wymyślić ani jednego rodzaju owoców, które nie zostałyby znacznie ulepszone przez połączenie go z bardziej ekscytującym partnerem, takim jak lody lub ciasto lub, jeśli nalegasz na zdrowie, może jogurt lub miska płatków zbożowych . Owoc plus więcej owoców plus jeszcze więcej owoców to… no dobrze (ish), ale nie jest to rodzaj śniadania, którym ktokolwiek mógłby się zbytnio ekscytować.

jaki smak jest czarny jak smoła?

Kubek z owocami Roya Rogersa przedstawiony na jego stronie internetowej wygląda wystarczająco przyzwoicie, jeśli chodzi o kubki z owocami, z czerwonymi winogronami, truskawkami i jagodami, oprócz kawałków melona. W rzeczywistości są dużo cięższe na tańszych owocach, więc bardziej przypomina to filiżankę melona z kilkoma jagodami. A jeśli myślisz „Cóż, przynajmniej kubek z owocami jest trudny do zepsucia”, pomyśl jeszcze raz. Jeden Skowyt recenzent zauważa, że ​​kubek z owocami zamówiony przez ich przyjaciela „został wysuszony i pominięty”. Brzydko.

9. Ciastka i sos

Roy Rogers

Ciastka i sos to danie śniadaniowe, które nie wszystkim przypada do gustu, a my naprawdę nie jesteśmy wielkimi fanami rozmoczonych ciastek pływających w bladym, białym sosie. Royowi Rogersowi przyznamy punkty za zaoferowanie czegoś nieco niezwykłego dla restauracji typu fast food. Chociaż jest kilka regionalnych sieci śniadaniowe takie jak Biscuitville i Tudor's Biscuit World, które specjalizują się w tym daniu, nie jest to rodzaj pozycji, którą McDonald's lub Wendy's zamierzają dodać do swojego menu w najbliższym czasie.

Nawet gdybyśmy byli w stanie przezwyciężyć naszą niechęć do ciastek i sosu, wydaje się, że Roy Rogers nie radzi sobie nawet z wiarygodną wersją tego. Jeden Yelper narzekał, że porcja jest mała, co prawdopodobnie jest równie dobre: ​​„Układali [herbatniki] jeden na drugim i [smakują] okropnie”. A Doradca wycieczek recenzent stwierdził również, że danie ma wątpliwą jakość, ubolewał, że „kupili herbatniki i sos o 9 rano w sobotę”, tylko po to, by stwierdzić, że „sos był na granicy kwaśnego [i] smak był zepsuty ”.

8. Rozdrobniona wołowina ze śmietaną i herbatniki

Roy Rogers

Siekana wołowina w śmietanie to danie, które ma pewien nostalgiczny urok – w rzeczywistości jest to rodzaj dania, które Roy Rogers może zachować w swoim menu, aby przemówić do podstawowej grupy demograficznej, która miałaby miłe wspomnienia o oryginalnym królu kowbojów, być może nawet kibicował mu w kinie podczas jego kinowej świetności. Ci młodzi ludzie byliby w wieku, aby służyć w wojsku podczas wojny w Wietnamie, w którym to momencie danie nazywane SOS lub „s[tuff] na goncie”, był w dużej rotacji w halach chow.

Jeśli jesteś fanem siekanej wołowiny z kremem, Roy Rogers robi całkiem znośną wersję, nawet jeśli używają herbatnika z maślanki jako „gonta”, a nie tradycyjnego tostu. Jeden Doradca wycieczek użytkownik opowiada, w jaki sposób ten produkt na śniadanie „przywrócił wspomnienia” – wydaje się, że dobre, gdy mówią: „Rozdrobniona wołowina była w smacznym sosie i bardzo obfita [a] biszkopt był delikatny”.

7. Półmisek zachodni

Roy Rogers

Jeśli lubisz siekaną wołowinę w śmietanie i masz duży apetyt, to Półmisek Zachodni będzie najlepszym wyborem na śniadanie w menu Roya Rogersa. Wraz z siekaną wołowiną na herbatniku dostajesz również gałkę jajecznicy wraz z frytkami śniadaniowymi, które, w porządku, nie są świetne, ale przynajmniej pomagają wypełnić talerz (i brzuch). Chociaż Western Platter to obfity posiłek, pod względem kalorii nie jest zbyt straszny, bo już za 608, więc to mniej niż 1/3 dziennego przydziału 2000 kalorii na cały posiłek, nawet jeśli dodasz śmietanę i cukier do kawy.

Zgodnie z tym Doradca wycieczek Recenzja Western Platter to spora pomoc w przyzwoitej cenie i całkiem nieźle smakuje. Jak to opisali, „jajka dobrze wysmażone… [i] śmietana z siekaną wołowiną była bardzo dobra”. Wspomnieli, że „ziemniaki można było ugotować trochę więcej”, ale te frytki śniadaniowe są znanym problemem i przy odrobinie szczęścia Roy pewnego dnia zajmie się tym problemem. (A potem może naprawić kawę; to też byłoby świetne.)

6. Talerz jajecznicy

Roy Rogers

Jeśli nie masz miłych wspomnień z dni chow hall i dlatego nie jesteś wielkim fanem SOS, Roy Rogers wciąż ma dla ciebie talerz śniadaniowy – właściwie dwa z nich. Pierwszym z nich jest talerz jajecznicy wyłącznie na słono, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, jajecznica zajmuje pierwsze miejsce. Towarzyszą im herbatniki maślankowe, te frytki śniadaniowe i do wyboru mięso: bekon, kiełbasa lub plaster szynki Smithfield. Jeśli po prostu przejeżdżasz przez terytorium Roya Rogersa i pochodzisz z nieznanej części kraju wiejska szynka , polecamy spróbować tego lokalnego przysmaku . Najlepszym sposobem na zjedzenie go jest wsunięcie go między połówki herbatnika, dzięki czemu klasyczna kanapka śniadaniowa znana jest jako Ciastko z wiejskiej szynki z Wirginii .

Jeden Doradca wycieczek użytkownika, który co prawda miał niewielkie oczekiwania co do śniadania w fast food travel plaza, przekonał Roy Rogers's Scrambled Egg Platter, nazywając to „całkiem niespodzianką” w całkowicie pozytywny sposób. Chwalili „obfite porcje jajka i ziemniaków”, dodając, że „nic nie było tłuste”. Abyście nie sądzili, że potępiają ten talerz słabymi pochwałami, przypominamy, że nie zawsze jest to normalne w przypadku podobnych śniadań — nawet w bardziej formalnych lokalach gastronomicznych.

jak się przypalić patelnię

5. Talerz naleśników

Roy Rogers

Jeśli chodzi o śniadania, to są dwa osobne obozy: wytrawny i słodki. Większość śniadań typu fast food należy do tej pierwszej kategorii, ponieważ restauracje mogą łatwo zmienić niektóre z tych samych produktów, których używają w menu głównym, do tworzenia kanapek śniadaniowych. Poza tym, ogólnie rzecz biorąc, bardzo łatwo jest ugotować porcję jajek i ugotować wędliny śniadaniowe na tym samym grillu, którego używasz do burgerów. Słodkie produkty śniadaniowe to jednak zupełnie osobna sprawa, więc nie każde miejsce będzie oferować coś w rodzaju naleśników. Roy Rogers jednak to robi i jego… Talerz Naleśników nawet łączy naleśniki z bekonem, kiełbasą lub szynką Smithfield (polecamy to, nawet bez herbatnika), więc dostaniesz pikantny dodatek do słodyczy.

Chociaż możesz mieć trochę wątpliwości co do pomysłu naleśników z fast foodów, Royowi Rogersowi udaje się przyswoić to proste, ale nie zawsze łatwe danie. Klienci w obu Maryland (przez Skowyt ) i Wirginii (przez TripAdvisor ) określiliśmy je jako pyszne i musielibyśmy się zgodzić. Te naleśniki maślankowe są lekkie, puszyste i podawane zarówno z masłem, jak i syropem klonowym z dodatkiem mięsa śniadaniowego (zwłaszcza tej szynki!), która doskonale równoważy ich słodycz.

4. Kanapka na zakwasie z szynką, jajkiem i serem

Roy Rogers

Zawsze trudno jest wymyślić dokładny ranking na takich listach, ponieważ istnieje pewna liczba porównań jabłek z pomarańczami, ale oceniamy kanapki śniadaniowe wyżej niż talerze, ponieważ większość z nas je produkty śniadaniowe typu fast food w biegu (lub, bardziej dosłownie, w samochodzie). Nie da się ukryć, że kanapki śniadaniowe są znacznie bardziej przenośne i mniej brudzą niż talerze. Te lepiej nadają się do jedzenia przy stole, ale Roy Rogers nie jest znany z atmosfery, w której można zjeść obiad, pomimo wesoło tandetnego zachodniego wystroju.

Mówiąc o serze, następny jest Kanapka z szynką, jajkiem i serem na zakwasie , co jest całkiem dobre, jak na kanapki śniadaniowe typu fast food. Dobrą rzeczą dotyczącą zakwasu jako bazy do kanapki z jajecznicą, serem i szynką (lub bekonem lub kiełbasą, jeśli tak wybierzesz, chociaż kanapka jest wymieniona w menu jako szynka) jest to, że jest to dobry, mocny chleb który jest w stanie udźwignąć ciężar. Inną rzeczą, którą doceniamy, jest to, że używają Monterey Jack, nieco nietypowego sera do kanapki śniadaniowej typu fast food.

3. Kanapka z szynką, jajkiem i serem

Roy Rogers

Jeśli kanapka na zakwasie jest tak wyjątkowa, to dlaczego, możesz zapytać, umieszczamy o wiele bardziej popularną kanapkę z rogalikiem (lub „półksiężycem”) wyżej na liście? Nie jest tak, że rogalik Roya Rogersa jest szczególnie wyjątkowy – jest całkiem dobry, ale, jak wszystkie rogaliki typu fast food, robi się nieco rozmoczony pod ciężarem wszystkich dodatków. Powodem naszego rankingu jest po prostu: Wolimy maślaną, lekką konsystencję kanapki croissant nad smakiem chleba na zakwasie.

Podczas gdy Roy's ponownie oferuje bekon i kiełbasę jako opcje, uważamy, że szynka działa z tym znacznie lepiej Szynka, jajko i półksiężyc serowy niż te tłuste mięsa. Jedyną rzeczą, z której nie jesteśmy tak zadowoleni, jest to, że ser jest amerykański, ale zawsze możesz spróbować zapytać, czy zamiast tego zrobią go z Monterey Jack.

jak zrobić dobre płatki owsiane?

2. Kanapka z szynką, jajkiem i herbatnikiem z serem

Roy Rogers

Najlepszą kanapką śniadaniową Roya Rogersa jest ta, która jest zrobiona z ciastka, po prostu ze względu na ciastko. Podczas gdy między ciastkiem a rogalikiem (nie fast food, w przypadku tego ostatniego produktu) jest to, który jest najlepszym samodzielnym chlebem śniadaniowym, herbatniki mają przewagę, jeśli chodzi o użycie jako platformy do innych potraw przedmioty, ponieważ są mniej delikatne i mało prawdopodobne, aby nasiąkły lub nie zapadły się. (Jest powód, dla którego rogaliki i sos nie są rzeczą i prawdopodobnie nigdy nie będą.)

Ta kanapka śniadaniowa również jest zrobiona ze schludnie złożonej jajecznicy, zwieńczonej plasterkiem sera – niestety Roy Rogers też tutaj wybiera amerykański, ale znowu prawdopodobnie zapytalibyśmy, czy moglibyśmy dostać Monterey Jack. Tutaj masz również wybór kiełbasy, bekonu lub szynki – a jeśli masz serce nastawione na jeden z pierwszych dwóch, to herbatnik jest prawdopodobnie najlepszym wyborem, ponieważ herbatniki są w stanie wchłonąć trochę tłuszczu, nie wpływając na to naprawdę ich faktura. Jednak naszym osobistym upodobaniem do tej kanapki jest zjedzenie jej z szynką, a następnie usunięcie jajka i sera, zwinięcie ich i zjedzenie osobno jako cylindrycznego omleta. Najlepsze zostawiamy na koniec, a potem delektujemy się ciasteczkami szynkowymi z naszego sekretnego menu.

1. Ciastko

Roy Rogers

Na szczycie naszej listy znajduje się prawdziwie minimalistyczna opcja śniadaniowa, doskonały wybór dla tych z nas, którzy wolą rozpocząć dzień od czegoś dość lekkiego. Te ciasteczka maślankowe w stylu południowym, które towarzyszą również smażonemu kurczakowi Roya Rogersa, są czymś, co sieć wie, jak postępować właściwie. Są lekkie, puszyste, łuszczące się, maślane i nieco słone, a do tego są wystarczająco duże, by zaspokoić bez nadmiernego nadzienia. Podczas gdy Roy Rogers oferuje swoje Biszkopty do wyboru galaretka truskawkowa lub winogronowa, my wolimy je z samym masłem. W towarzystwie filiżanki kawy Roy's, niezbyt wspaniałej, ale dającej się znieść w szczypcie, przygotowują na całkowicie amerykańskie śniadanie kontynentalne. (Ameryka Północna też jest kontynentem!)

Jakbyśmy nie pokochali już wystarczająco herbatników Roya Rogersa, zostały nawet zatwierdzone przez zapaśnika AEW Briana Pillmana Jr. Pillmana w 2019 roku ćwierkać o próbowaniu smażonego kurczaka Roya Rogersa po raz pierwszy, oświadczył, że „ciastka były na najwyższym poziomie”, a on jest All Elite, więc powinien wiedzieć o tym coś lub dwa. Jako kolega gwiazda AEW Chris Jericho wskazał w „Fast Foodies”, zawodowi zapaśnicy i artyści sportowi pracują w nieparzystych godzinach i spędzają dużo czasu w trasie, więc fast food to coś, co dobrze znają.
Kategorie Opinie Fakty jeść