Michelob Ultra oddaje hołd Serenie Williams w ciekawy sposób

 Serena Williams uśmiechnięta Jimmie48 Fotografia/Shutterstock Maria Falls


Legenda tenisa Serena Williams trafia na pierwsze strony gazet od co najmniej 27 lat, odkąd wygrała swój pierwszy French Open w 1995 roku (poprzez Smithsonian ). Siedmiokrotny zwycięzca Wimbledonu był celebrowany w mediach społecznościowych nie tylko za swoją wybitną karierę sportową, ale także za niedawną emeryturę. W zeszłym tygodniu Williams rozegrała swój ostatni mecz singlowy na US Open, gdzie przegrała w trzeciej rundzie z Ajlą Tomljanovic (przez SportKeeda ).pięciu facetów kontra mcdonalds

Gwiazda sportowca jest dobrze znana ze współpracy z Nike, Beats by Dre, Pepsi i Gatorade (za StyleCaster ), ale możesz nie wiedzieć, że w przeszłości współpracowała również z Michelobem Ultra. Te lata Reklama Michelob Ultra Super Bowl wystąpiła Williams (wraz z gwiazdorską obsadą), a teraz firma piwna honoruje ją w wielkim stylu. Michelob poinformował, że świętuje kultową karierę Williamsa 100 paczkami piwa w limitowanej edycji — a jedną można dostać za darmo.
Jak zdobyć limitowaną edycję pakietu Michelob Ultra?

Świergot

Micheloba Ultra ujawnił na Twitterze, że w wielkim stylu uhonoruje Serenę Williams. W tweecie czytamy: „Puszka za każde większe zwycięstwo i jeszcze jedna za wszystko, co będzie dalej osiągać. Zrobiliśmy 100 takich specjalnych 24-paków, aby wznieść toast za G.O.A.T. @serenawilliams i radość, jaką miała na boisku i poza nim.”​ Na puszkach z limitowanej edycji znajdziesz różne ujęcia Williamsa i wiele postów w mediach społecznościowych Michelob Ultra.Możesz wziąć udział w loterii do 10 września, aby mieć szansę na wygranie jednego z tych specjalnych pakietów Micheloba Ultra . The zasady konkursu oświadcz, że żaden zakup nie jest konieczny i możesz wejść na Instagram, Facebook lub Twitter, wyszukując post z konkursami Sereny Williams i zamieszczając go ponownie, używając hashtagów #SerenaPack i #Sweepstakes. Musisz śledzić konta Michelob Ultra, być zarejestrowanym użytkownikiem platformy i mieć ukończone 21 lat.

Jak zawsze, pij odpowiedzialnie.