Najnowsze smaki potwora sprawiają, że wszyscy mówią

chaotyczny potwór Potwór przez Bevnet

Nadszedł — moment, na który czekali wszyscy fanatycy napojów energetycznych. Monster Energy wypuścił dwa nowe smaki dla swojej linii Juice Monster i ekstremalne napój energetyczny świat jest, odpowiednio, hucznie. Jeden smak – Khaotic – niekoniecznie jest zupełnie nową miksturą dla Monstera, ale raczej odnowioną wersją ich oryginalnego smaku soku Khaos. Nowa i ulepszona mieszanka to pomarańczowa liczba cytrusów, którą poprawili i dostosowali do smaku, który według ich strony internetowej „jest lepiej poznany niż opisany”. Drugi nazywa się Papillon, na cześć „skromnego motyla”, który ma profil smakowy brzoskwini i nektarynki (poprzez Potwór ).

Monster skorzystał również z usług ulicznego artysty RISK, który zaprojektował puszki i jedyny w swoim rodzaju samochód — tak, samochód — który trafi do zwycięzcy rozdania nagród za wprowadzenie nowego smaku (przez Bevnet ). Artysta graffiti, opisany przez Magazyn Los Angeles jako „pionier sztuki ulicznej w Los Angeles” łączy elementy kultury samochodów, surfingu i skateboardingu SoCal w swojej kolorowej, żywej grafice. Ta współpraca ma sens dla firma która zaczęła się jako Hansen's Juices, sprzedając sok w latach 30. XX wieku samym dostawcom kultury Cali (poprzez Fortuna i Hansena ).

Co fani Monsterów mówią o nowych smakach

Nowe smaki Monster Instagram

Konto na Instagramie! polowanie na cukierki opublikowali swoje pierwsze wrażenie na temat świeżo wybitych Monster Juices, które porównano z klasycznymi propozycjami napojów energetycznych Monster. Recenzja była mieszana, a o Khaoticach napisali: „Nie jestem jej fanem, ponieważ ma medyczny, pomarańczowy posmak witamin Flinstonów”. Papillon wypadł lepiej, z przyjemnym „autentycznym smakiem brzoskwini”. Fani wydawali się równie entuzjastycznie nastawieni do Papillona: jeden z użytkowników, punziekitten, napisał: „The Papillion jest tak dobry omfg”. Inny użytkownik porównał go do klasycznych, ulubionych przez fanów cukierków Peach Ring (przez Instagram ).

najlepsza laska fil a przedmioty

W Twittersferze jeden fan, w porównaniu Chaotyczny w stosunku do „sunkistowskiej sody”, podczas gdy inni opłakiwali utratę starego smaku Chaosu. Inni wysunęli żądania: „Papillon lepiej smakuje jak motyle”, napisał na Twitterze użytkownik @Slipshod20. Ogólnie rzecz biorąc, okazało się, że miłośnicy Monster na całym świecie zdawali się powtarzać to samo podekscytowanie, a niektórzy zgadzali się, że te nowe wzory i smaki były punktem kulminacyjnym 2020 roku. Co to był za rok.