„Moralnie odrażające” ciasto, które Ree Drummond zjada w każde Boże Narodzenie

 Ree Drummond z kolczykami w muszli Davida Livingstona/Getty Images Jennifer Amos


Okres świąteczny to czas, kiedy większość z nas spotyka się z rodziną i przyjaciółmi, dzieli pysznym posiłkiem i wymienia się prezentami. Bez względu na to, jakie święto jest obchodzone, wszyscy mamy specjalne tradycyjne potrawy, którymi delektujemy się każdego roku i które dają nam poczucie komfortu i nostalgii. Dla słynnego gospodarza „ Kobieta pionierka programu kulinarnego, autorki i blogerki Ree Drummond, jej tradycyjna świąteczna uczta składa się z żeberka, pieczonych ziemniaków, puddingu Yorkshire i grzybów w sosie z czerwonego wina. Sieć gastronomiczna .Na deser Drummond delektuje się świątecznym ciastem rumowym swojej teściowej, które, jak mówi, zawiera składniki, które niektórzy ludzie mogą uznać za „odrażające moralnie” i „wyraźnie budzące sprzeciw”. Kobieta pionierka . Pomimo niekonwencjonalnego podejścia do tego ciasta rumowego, Drummond nie żałuje, że skorzystał z tego specjalnego przepisu. To daje około 10 do 12 porcji i zajmuje około półtorej godziny na przygotowanie.
Oto, co musisz wiedzieć o tym specjalnym cieście i do jakich składników może odnosić się Drummond.

Ree Drummond lubi ciasto rumowe swojej teściowej w każde Boże Narodzenie

 ciasto rumowe na talerzu Brenta Hofackera/ShutterstockSkładniki na ciasto teściowej Ree Drummond to mieszanka żółtego ciasta, instant wanilia pudding wymieszać, jajka, wodę, posiekać pekan , olej rzepakowy, rum i brązowy cukier, a polewa z masła, wody, rumu i cukru kryształu wg. Kobieta pionierka . Teściowa Drummonda używa ciemnego rumu do swojego ciasta, podczas gdy Drummond ma tendencję do drobno siekania orzechów pekan, ale mówi, że każdy rum i posiekane pekany dowolnej wielkości będą działać. Ciasto wlewa się do ciasta bundt, które jest wypełnione posiekanymi orzechami pekan i brązowym cukrem, pieczone, a następnie wykończone polewą rumową.

Podczas gdy Drummond nie mówi dokładnie, jaki składnik (składniki) niektórzy ludzie mogą uznać za „odrażający moralnie”, jednym ze składników budzących pewne kontrowersje dotyczące jego korzyści zdrowotnych jest olej rzepakowy. Według Dobrze się odżywiać , niektóre błędne informacje rozeszły się po Internecie, twierdząc, że olej rzepakowy powoduje „przewlekłe zapalenie” bardziej niż węglowodany i cukry. Ponadto pojawił się post na Facebooku, który twierdził, że olej rzepakowy jest „neurotoksyną” i miał około 500 udostępnień w ciągu miesiąca od opublikowania, na USA dziś .Twierdzenia te zostały zakwestionowane przez różnych pracowników służby zdrowia, którzy twierdzą, że olej rzepakowy nie jest toksyczny i faktycznie zawiera mniej tłuszczów nasyconych niż inne oleje. Co więcej, jedna łyżka oleju rzepakowego ma mniej więcej tyle samo kalorii, co jedna łyżka oliwy z oliwek, przy czym ta pierwsza ma 124 kalorie, a druga 119 kalorii (za pośrednictwem Eating Well).
Kategorie Inspiracja porady Inne