Możesz wygrać bezpłatny Denny's przez rok, kupując koszulę za 6 USD

 Denny'ego's Grand Slam breakfast Facebook Ścigaj Shustacka


Wyobraź sobie, że płacisz 6 USD za darmowy posiłek w ulubionej restauracji przez cały tydzień. Lub jeszcze lepiej, darmowy posiłek w Twojej ulubionej restauracji przez cały miesiąc lub, być może dla czystej przyjemności, dostaniesz darmowy posiłek przez cały rok. To brzmi jak całkiem niezły interes, prawda? 6 dolarów do jedzenia za darmo przez cały rok! Jeśli uważasz, że brzmi to zbyt fantastycznie, aby mogło być prawdziwe, możesz o tym wspomnieć Denny'ego .Denny's, restauracja, która z dumą reklamuje się jako „America's Diner”, jest dobrze znana z jednej bardzo specyficznej niszy: bardzo tanie, ale obfite śniadania . Być może znasz posiłek „Grand Slam”, prawdziwy bufet śniadaniowy złożony z naleśników, bekonu, kiełbasy i jajek, który został wprowadzony w 1977 roku za całkowitą sumę 1,99 USD (przez KCET ). Być może słyszałeś również o posiłku Everyday Value Slam, trzy- lub czterodaniowym śniadaniu Jedzenie marki donosi, że składa się z „jajek, dwóch pasków bekonu lub kiełbasek i dwóch naleśników z maślanki, francuskich tostów lub herbatników i sosu” - wszystko za cenę wywoławczą 5,99 USD. Chociaż ceny tych wartościowych posiłków mogły się dziś nieznacznie zmienić, nadal są one stosunkowo tanim wyborem, jeśli chcesz zjeść gorące i szybkie śniadanie.
Ale Denny's chce, abyś przez cały rok mógł cieszyć się śniadaniem Everyday Value za darmo. Wystarczy, że wyłożysz 6 dolców na koszulkę.

Denny's chce, żebyś pochwalił się swoim Diner Drip

 knajpa ubrana w Denny'ego's Everyday Value tee Denny'egoPrawdopodobnie myślisz sobie: „To tylko jedna z tych loterii, które firmy lubią robić. Wkładasz 6 dolców za koszulkę i twoje imię zostaje wpisane, aby mieć szansę na wygranie darmowego jedzenia przez rok”. Ale Denny's nie robi żadnej bezsensownej loterii ani sfałszowanej loterii. Nie, umowa jest prosta: zapłać 5,99 USD za koszulkę Everyday Value Tee i otrzymaj bezpłatne śniadanie przez rok.

Jak Newswire PR wyjaśnia, że ​​najnowsza koszulka Denny'ego jest zarówno modą, jak i „śniadaniową subskrypcją”. Koszulki Everyday Value to czarne koszule z brązowymi napisami nawiązującymi do wartości śniadania Everyday Value, wraz z kodem QR wszytym w każdą koszulkę. To ten kod QR, który po zeskanowaniu pozwala użytkownikowi kwalifikować się do bezpłatnego śniadania Everyday Value. Każdy kod QR jest unikalny dla każdej koszulki, więc nie ma możliwości, aby ktokolwiek inny mógł użyć kodu, z wyjątkiem osób, które noszą koszulkę.Ale chociaż wszystko, co musisz zrobić, to założyć koszulę, aby otrzymać darmowe śniadanie, jest haczyk. Do publicznej wiadomości zostanie wydanych tylko 150 koszulek, które będą dostępne na trafnie nazwanej stronie Kroplówka obiadowa o północy w Czarny Piątek. Jeśli nie możesz zdobyć koszulki Everyday Value Tee na czas, nie martw się! Denny's ma wszystko, od t-shirtów w stylu vintage po bluzy z kapturem, więc nadal możesz nosić swój „dipnik”, jedząc naleśniki i boczek .
Kategorie restauracje jak jeść