Najbardziej niezwykły stół szefa kuchni: Sarah Minnick z pizzy, jaką kiedykolwiek podała — na wyłączność

 Pizza w polnych kwiatach Netflix Święta Zagadka


Jeśli udało Ci się złapać szósty odcinek nowego sezonu „Stół szefa kuchni” Netflixa który koncentruje się na wszystkim, co dotyczy pizzy, znasz już Portland, szefową kuchni i restauratorkę Sarah Minnick z kolorowych wierzchołków, sezonowo skoncentrowane pizze. Spektakl skupia się na plackach pokrytych dzikimi kwiatami i jajkami w koszulce, a następnie podąża za Minnickiem na farmy i targowiska, aby odzyskać niektóre z najbardziej niezwykłych składników, które można zobaczyć na pizzy. Ten wyjątkowy styl jest częścią tego, co umieściło na mapie restaurację Minnick's, Lovely's Fifty Fifty.Kiedy twoje dni są wypełnione po brzegi pizzą z zaskakującymi i nieoczekiwanymi składnikami (szybkie spojrzenie na ciągle zmieniające się Lovely's Fifty Fifty menu pokazuje pizze posypane wszystkim, od nektarynek po kurki), jak przesunąć kopertę dalej? Jak wybrać najbardziej wyjątkowy lub najbardziej nietypowy dodatek do pizzy? Rozmawialiśmy z Sarah Minnick w ekskluzywny wywiad SN aby dowiedzieć się więcej o najbardziej niezwykłych potrawach, jakie kiedykolwiek podała.
Wszystko o porach roku

 Sarah Minnick pracuje w Lovely's Fifty Fifty Netflix

Sezonowość informuje o każdej pizzy, którą Sarah Minnick tworzy w Lovely's Fifty Fifty. Kilka razy w tygodniu udaje się na targ, aby zobaczyć, co jest dostępne, i uważnie obserwuje, co i kiedy nadchodzi od jej dostawców, aby mogła odpowiednio dostosować swoją ofertę – a czasami to, co jest dostępne sezonowo, nie zawsze jest tym, czego oczekujesz pizza.tanie napoje mieszane w barze?

Według Minnick, niektóre z najbardziej niezwykłych i wyjątkowych przedmiotów, które umieszcza na pizzy, to karczochy, kozieradka i pasteryzowane pokrzywy, ale restauracja jest, jak mówi, jedyną na świecie, która posypuje pizzę dzikimi kwiatami.

Mówi: „Mamy zbieracza, który wychodzi i robi mieszankę dzikich kwiatów, co jest piękne. Jest trochę krzepkim, twardym zbieraczem, ale potem wychodzi i zbiera małe drewniane stokrotki i fiołki leśne i inne rzeczy i składa to cudowną mieszankę, którą możemy położyć na wierzchu [naszych pizzy] na wiosnę. To takie miłe... Jesteśmy jedynymi na świecie, którzy to robią, więc może to sprawić, że będzie to trochę bardziej niezwykłe, ale to dlatego, że my masz szczęście, że mają takich ludzi jak on”.Jeśli chodzi o lody, które tworzą drugą „pięćdziesiątkę” Lovely's Fifty Fifty, Minnick mówi, że niektóre z jej najbardziej niezwykłych dodatków to liście figowe (nie figi, ale same liście) i świeże kwiaty rumianku. Jeśli Minnick będzie jadła we własnej restauracji, niekoniecznie wybierze pizzę z dzikimi kwiatami. Zamiast tego, jak mówi, uwielbia pizzę z pokrzywami, a także każdą pizzę z ziemniakami.

Wszystkie sześć odcinków „Stół szefa kuchni: Pizza” jest już dostępnych do streamowania w serwisie Netflix.