Najlepsza waga do kawy, którą możesz kupić w 2022 r.

  Waga do kawy i ziarna kawy Syafiq Adnan/Shutterstock Anita Surewicz
Różnica między kawą ze środka drogi a świetną kawą może być jak noc i dzień. A często jakość naparu nie zależy tylko od kalibru ziaren kawy. Chodzi również o wielkość mielenia, temperaturę wody i sam proces parzenia kawy. Powiedzmy, że jeśli chodzi o robienie świetnej kawy, dbałość o szczegóły ma znaczenie.
Niezależnie od tego, czy lubisz espresso, Francuska prasa , czyli przelewy, aromatyczna filiżanka kawy wymaga precyzji i konsystencji. A freestyle za pomocą łyżki, jeśli chodzi o odmierzanie fusów, prawdopodobnie pozostawi Cię z gorszym naparem. To trochę jak pieczenie — proporcja składników ma kluczowe znaczenie dla ogólnego sukcesu. Na szczęście wysokiej jakości waga do kawy może pomóc Ci uzyskać odpowiedni stosunek ziaren do wody i czas procesu rozruchu. Jest to ważne, ponieważ różne partie kawy mogą mieć różną gęstość, przy czym palona jasna jest generalnie jaśniejsza niż palona ciemna (poprzez Ogród ).

Jak wybraliśmy produkty

  Skala do kawy i kawa kroplowa ME Obraz/ShutterstockNie ma wątpliwości, że odpowiednia waga do kawy może przenieść Twoją podróż na wyższy poziom warzenia piwa. Po prostu wyobraź sobie, że jesteś w stanie udoskonalić swój własny Kawa przepis, który można powtórzyć w dowolnym momencie. Korzystanie z wagi do kawy eliminuje również marnotrawstwo, ponieważ zapewnia użycie dokładnie odpowiedniej ilości fusów.

Ponieważ nie wszystkie wagi do kawy są sobie równe, wykonaliśmy pracę nóg – a raczej sieci – aby pomóc Ci znaleźć najlepszy gadżet dla Twoich unikalnych wymagań. W naszym dążeniu do dostarczenia Ci listy idealnych wag do kawy, skupiliśmy się na kilku czynnikach. Po pierwsze wzięliśmy pod uwagę projekt i rozmiar. W końcu waga do robienia espresso nie musi być tak duża, jak ta do parzenia kawy dripa. Następnie przyjrzeliśmy się funkcjonalności każdego gadżetu, w tym licznikowi czasu, wyświetlaczowi, żywotności baterii oraz automatycznym tarowaniu i wyłączaniu. Na koniec podkreśliliśmy specjalne funkcje każdej wagi, takie jak łączność z aplikacjami.Gotowy na zgadywanie z następnego naparu? Sprawdź naszą listę najlepszych wag do kawy w 2022 roku!

Najlepsza ogólna skala kawy?

  Hario V60 waga do kawy kroplowej Złupić

Zaprojektowany do odmierzania kawy w odstępach co 0,003 uncji i czasu nalewania, Hario V60 waga do kawy kroplowej jest wystarczająco funkcjonalny i precyzyjny, aby pomóc w tworzeniu spójnych filiżanek Kawa . A jeśli zdecydujesz się nie używać timera, waga wyłączy się automatycznie po pięciu minutach bezczynności, aby oszczędzić baterię (poprzez Amazonka ).

Wykonana ze stali nierdzewnej waga do kawy Hario V60 jest wyposażona tylko w dwa przyciski — przycisk zasilania/tarowania po prawej stronie dużego wyświetlacza LCD i przycisk timera po lewej stronie. Chociaż waga nie ma podświetlenia, nie powinno to stanowić problemu, chyba że warzysz w ciemności (przez Zaparz kawę w domu ).

Pomimo braku blasku niektórych droższych wag na rynku, Hario V60 Drip Coffee Scale otrzymała pozytywne recenzje od miłośników kawy. The Świat gotowania opisuje gadżet jako „jedną z najlepszych wag kroplowych do kawy dostępnych obecnie na rynku”. Zaparz kawę w domu zgadza się z tym sentymentem, podkreślając, że jego wbudowany zegar wraz z dokładnością pomiaru przyczynia się do już zaufanej marki, takiej jak legitymacja Hario na rynku kawy średniej klasy.

Od października 2022 r. można kupić Hario V60 waga do kawy kroplowej od Amazon od 42,97 USD.

Najlepsza budżetowa waga do kawy?

  Waga kawy Gator do kawy Gator kawy

Cajun frytki pięciu facetów

Bez wątpienia jedna z najtańszych wag do kawy na rynku, Coffee Gator Coffee Scale zapłaci tylko około 15 USD. Wykonana z wytrzymałej, antypoślizgowej gumy waga waży uncje, gramy, płynne uncje i litry. Zasilana bateryjnie waga posiada również timer i duży wyświetlacz LCD (przez Amazonka ). Waga do kawy Coffee Gator Coffee Scale może być używana do ważenia kawy — jak również innych produktów spożywczych — od 0,1 g do 3 kg (przez Stanowisko testowe ).

Coffee Gator Coffee Scale zdobyła średnio 4,4 na 5 gwiazdek od ponad 1000 kupujących na Amazon, przy czym 71% recenzentów przyznało produktowi 5 na 5 gwiazdek. Dokładniej jeden Amazonka Klient pochwalił gadżet, komentując: „Podoba mi się, że odczyt jest jasno oświetlony, a znaki są duże i dobrze widoczne. Światło gaśnie, ale wystarczy nacisnąć dowolny przycisk i ponownie się zaświeci. Minutnik jest prosty i wystarczy nacisnąć przycisk resetowania, aby rozpocząć nowe zliczanie.'

pisklę wypełnia pensję właściciela franczyzy

Kup Waga kawy Gator do kawy od Amazon od 15,48 USD.

Najlepsza waga do kawy do popisu

  Acaia Lunar Coffee Scale Achaja

Przy ponad 300 USD Acaia Lunar Coffee Scale to fajny gadżet dla adwokatów i poważnych miłośników kawy. Zapowiadana jako „szybka, responsywna i dokładna”, waga z anodyzowanego aluminium jest wyposażona w ośmiocyfrowy wyświetlacz LED, poręczny wskaźnik natężenia przepływu i automatyczne tryby inteligentne. Ponadto jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia ponad 30 godzin pracy na jednym ładowaniu. Lunarna waga do kawy Acaia jest wodoodporna i jest dostarczana z wagą kalibracyjną 3,5 uncji, kablem ładującym USB oraz dwuletnią gwarancją (za pośrednictwem Amazonka ).

Acaia Lunar mierzy kawę z dokładnością do 0,003 uncji i ma błyskawiczny czas reakcji wynoszący 20 milisekund. Według Kawowy Folk , producent wagi chwalił się, że gadżet może nawet mierzyć utratę wagi w wyniku parowania. Acaia Lunar można również sparować z aplikacją przez Bluetooth, co pozwala uzyskać dane w czasie rzeczywistym i uzyskać dostęp do wielu wstępnie zaprogramowanych trybów.

Czy więc Acaia Lunar spełnia oczekiwania? I, co ważniejsze, czy jest wart swojej ceny? Cóż, to zależy kogo zapytasz. Eksperci zdają się jednak sprzyjać gadżetowi. Na przykład Christin Hartono, która pisze dla Kronikarz Kawy , nazwał wagę swoim „najlepszym kumplem, jeśli chodzi o nurkowanie w bezdennym oceanie parzenia kawy”.

Kup Acaia Lunar Coffee Scale od Amazon od 320 USD.

Najlepsza waga do kawy z młynkiem

  Młynek do kawy OXO ze skalą OXO

Z OXO BREW Stożkowy młynek do kawy z zadziorami możesz zmierzyć i zmielić kawę jednym wygodnym urządzeniem. Po prostu umieść ziarna w 16-uncjowym pojemniku i zmiel je na gramy lub filiżanki, a nie na czas. Alternatywnie możesz również ręcznie ustawić ilość kawy, którą chcesz zmielić. Urządzenie posiada 38 stopni mielenia, od drobnego do grubego, w zależności od preferowanego rodzaju kawy. I może mielić ziarna do 12 filiżanek kawy na raz, dzięki czemu idealnie nadaje się na duże spotkania.

Howard Bryman z Recenzja kawy ocenił młynek do kawy OXO BREW Conical Burr na 8,5 na 10, mówiąc: „kontrola mielenia według wagi jest wyjątkowym wyczynem dla młynka w tym przedziale cenowym”. Niemniej jednak zwraca uwagę, że dawki nie są tak precyzyjne, jak ważenie ich ręcznie. Jeden zadowolony Amazonka shopper pochwalił również zdolność urządzenia do pomiaru masy kawy mielonej, komentując: „Po prostu uwielbiam móc wybrać, ile filiżanek chcę, nacisnąć przycisk, a następnie bez namysłu wrzucić cały pojemnik do filtra. Nie odmierzanie, bez liczenia miarek i bez pozostawiania świeżej fusy w pojemniku!'

Kup OXO BREW Stożkowy młynek do kawy z zadziorami od Amazon od 265 USD.

Najlepsza waga do kawy do przelewania

  Brewista Pour Over Coffee Scale Brewista

The Brewista Ratio Pour Over Coffee Scale jest idealny do zalej kawę? dzięki regulowanej skali stosunku wody do gruntu. Mówiąc dokładniej, gadżet oferuje zarówno wstępnie ustawione proporcje, jak i tryby ręczne, dzięki czemu jest idealny zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i entuzjastów domowej kawy. Dodatkowo, podwójne paski czasowe na skali pokazują zarówno pożądaną, jak i rzeczywistą szybkość nalewania — aby osiągnąć idealny cel, aby utrzymać oba paski nawet podczas nalewania wody do zaparzania (poprzez Amazonka ).

Wysoce trwała waga Brewista Ratio Pour Over Coffee Scale ma wodoodporną nanopowłokę i jest wyposażona w odporną na temperaturę podkładkę silikonową. Ponadto waży kawę w przyrostach o 0,003 uncji do 4,4 funta i jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania w celu oszczędzania energii. Waga jest zasilana z akumulatora USB.

Chociaż zapoznanie się z funkcjami wagi może zająć trochę czasu, recenzent za Świat gotowania powiedział, że wysiłek jest tego wart. Przegląd podkreśla automatyczne pomiary i proporcje wagi, nazywając ją jedną z „najinteligentniejszych wag”, jakie konsumenci mogą dziś kupić.

W chwili pisania tego tekstu możesz kupić Brewista Ratio Pour Over Coffee Scale od Amazon od 57,50 USD.

Najlepiej zaprojektowana waga do kawy

  Hiroia Jimmy Skala Hiroia

Elegancki i wszechstronny, Hiroia Jimmy Skala posiada odłączany wyświetlacz magnetyczny dla maksymalnej wygody. Wyświetlacz można umieścić na poziomie oczu lub przykleić do dowolnej powierzchni magnetycznej, aby łatwo sprawdzić statystyki, dzięki czemu Jimmy jest szczególnie przydatny dla osób z problemami z plecami.

czy kfc nadal ma kliny?

Waga jest również wyposażona w łączność Bluetooth, która umożliwia sparowanie jej z aplikacją towarzyszącą. Użyj trybu wyświetlania, aby wyświetlić informacje o wyświetlaczu wagi bezpośrednio na smartfonie. Możesz też ustawić urządzenie w tryb espresso, tryb przelewowy lub tryb treningowy, aby doskonalić swoje umiejętności baristy. Jimmy działa od 10 do 15 godzin na jednym ładowaniu (przez Cała miłość latte ).

Według Whole Latte Love, Jimmy będzie hitem wśród tych, którzy doceniają aspekt ważenia przy parzeniu kawy, ponieważ dołączona do wagi aplikacja może śledzić wybrane przez Ciebie specyfikacje. Jeden z kupujących Whole Latte Love również pochwalił wagę, mówiąc: „Jimmy wcale nie jest tani, ale ma pełną funkcjonalność dla każdego rodzaju kawy, którą robisz, jest niezwykle kompaktowy i przenośny, jeśli chcesz go zabrać na droga, a funkcjonalność jest bardzo prosta po krótkiej krzywej uczenia się.'

Kup Hiroia Jimmy Skala od Whole Latte Love od 225 USD.

Najlepsza waga do kawy do espresso

  Skala TIMEMORE Nano Espresso CZAS WIĘCEJ

Idealny do espresso, Skala TIMEMORE Black Mirror Nano Espresso jest kompaktowa i precyzyjna. W rzeczywistości mierzy 3,9 x 4,5 x 0,8 cala, dzięki czemu doskonale pasuje do tacki ociekowej espresso. Przy wadze zaledwie 0,51 uncji TIMEMORE Nano jest również bardzo lekki i bardzo przenośny. Ponadto jest wyposażony w czytelny, pochylony wyświetlacz i trzy wstępnie ustawione tryby: standardowy, przelewowy i espresso. Przełączanie między trybami jest tak proste, jak szybkie naciśnięcie przycisku timera (poprzez Kronikarz Kawy ).

Jak więc TIMEMORE Nano sprawdza się, jeśli chodzi o? parzenie espresso ? Asser Christensen z Coffee Chronicles aprobuje tryb espresso gadżetu, wyjaśniając jednak, że konieczne są pewne poprawki, aby umieścić filiżankę we właściwym miejscu. Zauważa również, że automatyczny licznik czasu wagi działa tak, jak powinien i będzie migać, wskazując wagę i godzinę zastrzyku espresso.

W chwili pisania tego tekstu możesz kupić Skala TIMEMORE Black Mirror Nano Espresso od TIMEMORE od 99,99 USD.

Najlepsza waga do żywności, która podwaja się jako waga do kawy?

  Waga spożywcza OXO Good Grips OXO

Jeśli szukasz uniwersalnej wagi do ważenia nie tylko ziaren kawy, to Waga spożywcza OXO Good Grips ze stali nierdzewnej może być najlepszym wyborem. Wykonany ze stali nierdzewnej, waga kuchenna posiada cyfrowy ekran zamontowany na wysuwanej platformie, aby zapobiec zacienianiu przez duże talerze lub miski. Urządzenie wyświetla wagę w uncjach, funtach, gramach lub kilogramach z dokładnością do 0,1 uncji.

Dobre uchwyty OXO to świetna opcja dla tych, którzy szukają uniwersalnej, świetnej wagi kuchennej. To powiedziawszy, gadżet prawdopodobnie nie jest wystarczająco precyzyjny, jeśli mierzysz fusy na jedną lub dwie filiżanki kawy. Jeden Amazonka recenzent, który kupił wagę do ważenia kawy, powiedział, że docenia jej dużą platformę i fakt, że jest bardzo łatwa w użyciu, dodając: „Funkcja wysuwanego wyświetlacza jest świetna, jeśli ważysz duże przedmioty”. Kolejny szczęśliwy Amazonka shopper powtórzył sentyment, mówiąc: „Ta waga jest wspaniała [...] W końcu zacząłem używać jej do ważenia składników do pieczenia i robienia cotygodniowej porcji zimnej kawy. Pozwala zaoszczędzić tyle potraw”.

Kup Waga spożywcza OXO Good Grips ze stali nierdzewnej od Amazon od 55,99 USD.
Kategorie Ekskluzywny Zabawa Inny