Najlepszy sposób na ugotowanie steku według Joela McHale'a - ekskluzywny

 aktor i prezenter telewizyjny Joel McHale Tiffany Rose/Getty Images Aleksandra Kasz


Można argumentować, że jest niewiele rzeczy Joela McHale'a nie mogę zrobić. Potrafi grać, opowiadać dowcipy jak nikt inny i prowadzi różne programy telewizyjne. Potrafi też śpiewać, potrafi zepsuć ruch, potrafi zrobić cholerny koktajl, a nawet gotować. McHale rozmawiał o tym wszystkim i jeszcze więcej podczas ostatniego spotkania z SN, dzieląc się najnowszymi informacjami na temat niektórych swoich ostatnich projektów, a także planami na nadchodzące wakacje.Wraz z robieniem napojów – korzyści płynące z posiadania Główny Oficer Happy Hour w rodzinie, prawda? –- McHale wspomniany w an ekskluzywny wywiad z SN, że zwykle dużo gotuje na swoje spotkania w Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie. I bez względu na porę roku, McHale uwielbia robić sobie duży, soczysty, satysfakcjonujący stek. To rodzaj posiłku, który nigdy się nie starzeje, ale jest go mnóstwo błędy, które człowiek może popełnić podczas gotowania steku . Cóż, naturalnie McHale jest charakterystycznie pewny swoich umiejętności i szczegółowo opisał swoją własną ekspercką metodę przyrządzania doskonałego steku.
pięciu facetów dużych frytek

Aby uzyskać wspaniały stek, potrzebujesz dużo masła i soli, mówi Joel McHale

 smażone żeberka z masłem Suteren/Shutterstock

Joel McHale mówi, że jego najlepszym przepisem jest „mój brązowy stek z masłem”. W rzeczywistości, w prawdziwym stylu McHale'a, wykrzykuje, że jego przepis na stek jest tak dobry: „Będziesz krzyczeć:„ Bóg istnieje ”, kiedy go zjesz”. A kluczem do zrobienia doskonałego steku według metody McHale'a zaczyna się od wyboru mięsa. McHale'a mówi SN idzie na „z kością żeberka ” i do tego duży. „Jest dość gruby. Ma grubość od półtora do dwóch cali, więc jest to ogromny kawałek mięsa”.dlaczego dzwonek taco nazywa się dzwonkiem taco?

Następnie McHale mówi, aby dodać trzy kostki masła do bardzo gorącej patelni i „pozwolić jej się spalić aż zrobi się brązowa i są tam te czarne plamy spalonego masła.' Zanim postawisz mięso na ogniu, McHale mówi: 'Weź ten stek i posyp go solą i pieprzem, jakby to była kariera'. dodając za dużo, prawdopodobnie robisz to dobrze, według McHale.

Następnie dostosuj temperaturę na patelni lub patelni. „Nie szalejesz. Nie wyskakuje z patelni, ale wciąż jest dość gorąco” – mówi McHale.Na koniec umieść stek w skórce z solą i pieprzem w brązowym maśle „i nie ruszaj go przez około cztery minuty”, mówi McHale. Aby zakończyć, „odwróć go na kolejne cztery minuty, a następnie dokończ w piekarniku”, a potem oczywiście zawsze „pozwól mu odpocząć przez około 10 minut”.

Sprawdź najnowsze informacje od Joela McHale'a na jego temat Instagram . I uzyskaj najlepsze wskazówki i przepisy na koktajle Chief Happy Hour Officer, sprawdzając Miksery Q .

czy powinieneś jeść skórkę z ziemniaków?Kategorie Nazwy drink Telewizja