Najnowszy smak lodów Van Leeuwena Hidden Valley Ranch nie jest dla osób o słabym sercu

 Lody Van Leeuwen Ranch @vanleeuwenicecream/Instagram


Marka lodów Van Leeuwena duże smaki nie są obce. Od klasycznych profili smakowych, takich jak wanilia, sycylijska pistacja, plaster miodu i ciasto czekoladowe z kawałkami ciasta, po szeroki wybór opcji przyjaznych weganom, nic dziwnego, że firma rozwinęła się od prostych dni food trucków w 2008 roku na ulicach Nowego Jorku . Teraz te mrożone smakołyki są dostępne w lokalnych sklepach spożywczych i mogą być nawet dostarczane na wyciągnięcie ręki. Jednak to śmieszne, niszowe i dziwaczne limitowane smaki z pewnością zwracają uwagę fanów deserów.Przez lata Van Leeuwen Ice Cream wypuszczał dziwne ekscentryczne smak kombinacje, takie jak Idaho Malted Milkshake & Fries, Champagne French Ice Cream, Szare lody Poupon i tak, nawet lody Kraft Macaroni & Cheese. Czy jednak te nie z tego świata smaki są rzeczywiście dobre, czy też są po prostu zabawną strategią marketingową dla smakoszy? Cóż, najnowsza współpraca marki z Hidden Valley obejmuje szczególny ulubiony sos do sałatek, który albo sprawi, że ślinisz się w misce, albo uciekniesz od niego.
ile klubów Sama jest zamykanych?

Co ludzie mówią o nowych lodach Van Leeuwen Ranch

 Osoba trzymająca pojemnik na lody Obsada Tysiące / Shutterstock

Aby uczcić Narodowy Dzień Rancza, Van Leeuwen Ice Cream i Hidden Valley połączyły siły, aby stworzyć ograniczone czasowo Ranch Ice Cream, które trafi na półki sklepowe Walmart 20 marca. Specjalny smak dressingu do sałatek został ogłoszony za pośrednictwem Van Leeuwen's Instagram z podpisem „Będziesz musiał zrobić dla tego trochę miejsca w zamrażarce”. Ale czy połączenie amerykańskiej obsesji na punkcie kremowego sosu do sałatek i lodów to świetny pomysł, czy okropny eksperyment, który się nie udał? Niektóre reakcje na Instagramie sprawiły, że ludzie zastanawiali się, czy wydanie nie było kneblem przed prima aprilis. „Jestem przerażony, ale jednocześnie całkowicie zaintrygowany” - powiedział jeden z komentatorów, podczas gdy inny ogłosił: „Ten idzie wyłącznie na cmentarz z lodami”.kot cora nicole ehrlich

Redakcja o godz Jedzenie i wino mieli okazję zagłębić się i przygotować danie, ponieważ byli wtajemniczeni we wczesny test smaku wątpliwego smaku, a ich reakcje z pewnością obejmują spektrum. Komentarze na temat oferowanego zielnego deseru z maślanki wahały się od „To bardzo czosnkowy proszek do przodu” i „Żałuję tylko, że nie mam frytek do sparowania”, do po prostu „nie”. Ale dla tych, którzy nie mogą bez nich żyć sos ranczo i zawsze tęskniłeś za dniem, w którym będzie można go spożyć w formie deseru, wygląda na to, że Twoje marzenia mogą się spełnić.