Największym wyzwaniem dla Brooke Williamson z Top Chef nie było gotowanie

 Brooke Williamson z kucykiem i szerokim uśmiechem s_bukley/Shutterstock Adrianna MacPherson


Zawodnicy, którzy walczyli o tytuł w każdym sezonie „ Najlepszy szef „ mają na talerzu mnóstwo kulinarnych wyzwań, od wymyślania niesamowitych potraw w locie po gotowanie z ograniczeniami czasowymi lub ze składnikami, których nie znają. Smacznego , wiele wyzwań stawianych szefom kuchni ma na celu zrzucenie ich z głowy i zmuszenie ich do wyjścia poza ich strefy komfortu. W końcu są ekspertami, którzy znają się na kuchni, więc prawdopodobnie trzeba wiele czasu, aby zachwiać ich kulinarną pewnością.I to tylko trudności, jakie pojawiają się w zakresie kulinarnego komponentu konkursu. Ponieważ jest to również program telewizyjny, muszą również zmagać się z kamerami, które uchwyciły ich w najbardziej stresujących momentach, muszą mówić o porażkach i porażkach podczas występów, kiedy prawdopodobnie woleliby po prostu o nich zapomnieć.
Nie wspominając o tym, że każdy zawodnik przychodzi na zawody z wyjątkową perspektywą i doświadczeniem. Być może konkurent, który rzadko pracuje z owocami morza, musi wymyślić menu całkowicie oparte na nich. Albo szefowi kuchni, który prawie nigdy nie robi deseru, można powierzyć zadanie przygotowania deseru na wyzwanie kulinarne. Jednak dla Brooke Williamson , największa trudność nie miała nic wspólnego z jedzeniem, ponieważ Brawo TV raporty.

Williamson został zmuszony do stawienia czoła jej lękom

 Seattle's Space Needle and skyline Abbie Parr/Getty ImagesBrooke Williamson rywalizowała w dwóch sezonach „Top Chef”. Jak ona stronie internetowej zarysowała, była wicemistrzem w dziesiątym sezonie serialu, który miał swoją siedzibę w Seattle, a następnie wygrała sezon 14. Podczas swojego pierwszego startu, musiała stawić czoła niektórym ze swoich największych lęków, dzięki dużemu Seattle punkt orientacyjny i położenie na nabrzeżu miasta.

Jak powiedział Williamson Brawo TV , ma dwa wielkie lęki: wysokości i łodzi. Na nieszczęście dla niej musiała stawić czoła obu tym obawom w trakcie dziesiątego sezonu. W pewnym momencie zawodnicy musieli wejść na szczyt Kosmiczna igła , definitywna walka dla każdego, kto ma lęk wysokości – punkt orientacyjny Seattle ma oszałamiające 605 stóp wysokości. Musiała też wyruszyć w rejs po kolejne wyzwanie, zmuszając ją do konfrontacji ze strachem przed łodziami.A to tylko nie kulinarne wyzwania, które zapamiętała z czubka głowy. Jako Los Angeles Times donosiła, gdy jeden z jej sezonów był emitowany, bojąca się wysokości (i klaustrofobiczna) Williamson musiała wsiąść do helikoptera na wyzwanie na Alasce, a doświadczenie było tak trudne, że w końcu płakała podczas jazdy.

Na szczęście dla Williamsona, poza kontekstem „Najlepszego Szefa Kuchni”, nie musi radzić sobie z tymi obawami, kiedy codziennie pojawia się w kuchni swojej restauracji.
Kategorie Zabawa Wskazówki jak