National Cupcake Day 2020: Gdzie zdobyć najlepsze gratisy i oferty

babeczki na stojaku z biało-różowym lukrem

Nareszcie nadszedł Narodowy Dzień Babeczki. Oczywiście jest to cały dzień poświęcony delektowaniu się ulubionymi miniaturowymi ciastami z polewą lub innymi słodkimi smakołykami. W tym roku dzień, który przypada co roku 15 grudnia, wypada we wtorek. Oznacza to, że masz doskonałą wymówkę, aby oddać się na początku tygodnia. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, przyjrzyjmy się fascynującym faktom na temat babeczek i niektórym ofertom, które pomogą Ci się nimi cieszyć.


W wielkim schemacie deserów babeczki są stosunkowo nową ucztą, ale istnieją już od kilkuset lat. Małe, pojedyncze ciastka były powszechnie lubiane w Stanach Zjednoczonych od XIX wieku, ale ich historia sięga dalej wstecz. Babeczki pojawiły się w XVII i XVIII wieku jako wersja angielskich ciastek bajkowych (via Kalendarz świąt ).Pierwsza wzmianka o babeczkach pojawiła się około 1796 r Amerykańska kuchnia , książka kucharska Amelii Simmons. Już wtedy nazywano je „małe ciastka”. Ale w 1828 r. w książce Elizy Leslie smakołyk został nazwany „cupcake”. Siedemdziesiąt pięć paragonów na ciasta, ciasta i słodycze . To odniesienie jest również uważane za najwcześniejsze do samych babeczek.
Na szczęście w dzisiejszych czasach nie potrzebujesz książki kucharskiej, aby cieszyć się babeczką. W rzeczywistości, w Narodowy Dzień Cupcake można dostać słodki upominek, który jest absolutną kradzieżą od niektórych z najpopularniejszych marek.

Kupuj te marki

babeczki w pudełku z owocami i lukrem

Jest kilka marek, w których będziesz chciał robić zakupy 15 dnia miesiąca, aw niektórych przypadkach przez cały tydzień. Na przykład piekarnia Magnolia przez cały tydzień oferuje swój sezonowy smak ajerkoniaku. To delikatnie przyprawione ciasto z polewą bezową, które smakuje jak zimowy napój. Kolejną marką do sprawdzenia jest Gigi's Cupcakes. Mają program nagród, do którego można dołączyć za darmo i który może dać ci gratisy, takie jak jedna darmowa babeczka lub cały 12-pak za darmo. Po prostu zarejestruj się lub zaloguj, aby znaleźć najlepsze oferty Gigi (przez Pyszny ).Sprinkles, jedna z najbardziej znanych i najpopularniejszych marek babeczek w Stanach Zjednoczonych, ma umowę na całe życie. Chociaż instrukcje nie zostały jeszcze ogłoszone, możesz sprawdzić ich konto na Instagramie 15-go, aby dowiedzieć się, jak możesz wygrać darmowe babeczki przez cały rok.

Wreszcie, Baked by Melissa oferuje mnóstwo ofert do 5 stycznia, dzięki czemu możesz świętować święto narodowe aż do nowego roku, zgodnie z komunikatem prasowym otrzymanym przez Tłuczony . Pierwsza to darmowe pudełko upominkowe 50-pak przy zakupie 50 babeczek. Wystarczy użyć kodu FREEBOX2020. Inna transakcja wykorzystuje kod 10PERCENT2020, aby uzyskać 10% zniżki na zakupy o wartości 35 USD lub więcej. Następna oferta to 20 USD zniżki na 100 USD lub więcej z kodem 20BUCKS2020. Na koniec możesz uzyskać 20 USD zniżki na 100-pak z imprezy świątecznej, używając kodu 100FORHOLIDAY. Znajdź więc swoje ulubione i ciesz się ciastkiem lub dwoma.