Narodowy Dzień Pizzy 2021: Gdzie zdobyć najlepsze gratisy i promocje na jedzenie?

Chwytając kawałek pizzy pepperoni

Prawie każdy jest pizzą , a ponieważ Narodowy Dzień Pizzy przypada 9 lutego, czas zdecydować, jak będziesz świętować. Niezależnie od tego, czy chcesz pomóc swojej społeczności, czy zdobyć najlepsze oferty, zgodnie z komunikatami prasowymi otrzymanymi przez Tłuczony . Co najlepsze, istnieje nawet opcja, która pozwoli Ci świętować zdalnie z tymi, z którymi nie możesz być.


Firma Hormel Foods, która produkuje Hormel Pepperoni, rozpoczyna współpracę ze swoim partnerem Slice Out Hunger, który pomaga utrzymać schroniska i jadłodajnie w całym kraju. W tym roku Hormel Foods sponsoruje pizzerie Pizza Across America, które zachęcają pizzerie w całych Stanach Zjednoczonych do przekazywania darowizn i dostarczania co najmniej 10 dużych pizz do lokalnych banków żywności, schronisk i innych ośrodków opieki we wtorek 9 lutego.Dla tych, którzy nie mogą podzielić się kawałkiem z przyjaciółmi i rodziną, PizzaTime wkracza, aby pomóc im uczcić Narodowy Dzień Pizzy. Wystarczy ustawić datę i wpisać adresy e-mail uczestników. Stamtąd PizzaTime wyśle ​​link do zamówienia, aby każdy mógł wybrać swoją ulubioną pizzę, a następnie dostarczy go do domu na spotkanie, a także wyśle ​​link do spotkania, aby każdy mógł dołączyć do imprezy. Osoby, które zarezerwują imprezy do 14 lutego, otrzymają darmową pizzę za każde 10 zamówionych pizz.
Wypatruj @Pizza, wyselekcjonowanej listy najlepszych lokalnych pizzerii w Uber Eats. To łatwy sposób na wspieranie lokalnych firm.

Zatrzymaj się przy tych łańcuchach

Pizza Hut w stylu Detroit Pizza Hut

Einstein Bros. Bajgle oferują pudełko Family Pizza Bagel Box za 5 USD, które oferuje 50 procent oszczędności. W pudełku otrzymasz cztery gorące i świeże sery oraz cztery bajgle do pizzy pepperoni, czyli łącznie osiem połówek bajgla. Wystarczy zamówić przez aplikację mobilną od 9 do 14 lutego.Pizza Hut ma kilka tandetnych nowych smakołyków dla klientów. Jak wyjaśniono w oświadczeniu wysłanym do Tłuczony, 26 stycznia sieć rozpoczęła swoją przygodę z pizzą w stylu Detroit, a „każda prostokątna pizza z głębokim daniem jest wypełniona dodatkami, ma dodatkowy ser stopiony aż do krawędzi, aby uzyskać karmelizowaną skórkę, wykończoną nowym dojrzewającym winem sos pomidorowy na wierzchu. Klienci mogą dostać pizzę w stylu Double Pepperoni, Double Cheesy, Meaty Deluxe i Supremo Detroit za jedyne 10,99 USD.

Little Caesars ma również ofertę dla wszystkich dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż małej pizzy. Zamów online w Little Caesars do 28 lutego, aby otrzymać dużą pizzę z trzema wierzchami za 6,99 USD (przez Żuć bum ).Nie przegap tych prezentów i zniżek

Quest załadowany miłośnik mięsa do pizzy Facebook

Według informacji prasowych otrzymanych przez w sklepach spożywczych istnieje wiele zniżek na pizzę Tłuczony , zaczynając od czerwony Baron , który organizuje konkurs na Instagramie między 1 a 12 lutego. Wszystko, co musisz zrobić, to śledzić konto, oznaczyć znajomego i skomentować swój ulubiony rodzaj pizzy Red Baron. Zawodnicy będą mieli szansę wygrać rok darmowej pizzy. Ponadto na cześć . tworzący historię Super Bowl LV .

Quest, który produkuje niskosłodzone, wysokobiałkowe ciasta, oferuje 20% zniżki na pizzę w Narodowy Dzień Pizzy. Wystarczy, że 9 lutego użyjesz kodu promocyjnego PIZZA21. Marka zachęca do spróbowania odmian Thin Crust Pizza, Supreme i Loaded Pizza Meat Lover, które Quest nazywa „apetycznymi”. Warto zauważyć, że promocja jest ważna tylko w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych.

Pizza Cappello to kolejna zdrowa opcja. Są przyjazne dla paleo, bezzbożowe i mają skórkę z mąki migdałowej. Cappello's oferuje również 20% zniżki na pizzę do 9 lutego z kodem promocyjnym REALPIZZA20. Po prostu zamów w dowolnym momencie od teraz do 9 na ich stronie internetowej.

Tak więc, bez względu na to, jakie mogą być twoje ograniczenia dietetyczne lub jak chcesz świętować Narodowy Dzień Pizzy, istnieje mnóstwo opcji. Od ulubionej dużej sieci pizzerii i restauracji po sklepy spożywcze, które możesz upiec w domu, nawet po zakończeniu Narodowego Dnia Pizzy, możesz znaleźć swój własny kawałek szczęścia.