Nigdy nie zamawiaj Cold Brew Mocha Freeze w Costco. Dlatego

Hurtownia Costco Scott Olson/Getty Images

Jest w tym coś podstępnie kuszącego Kort gastronomiczny w Costco , pewnie dlatego, że oferuje tak wiele pysznych żywność zapewniająca komfort za tak niskie ceny. Oczywiście nie oznacza to, że każda pozycja w ich menu jest warta swojej ceny. Jednym z drinków, które naszym zdaniem można zdecydowanie pominąć, jest Cold Brew Mocha Freeze. Chociaż brzmi to jak dekadencja frappuccino , według Kuchnia ten napój jest bardziej jak slushie na zimno. Sklep mówi, że jest zrobiony z Kirkland Charakterystyczna kolumbijska fasola i spora ilość ich „premium” syropu czekoladowego, ale przy tak minimalnej liście składników ten napój z pewnością pakuje się w cukier.


Tylko jedna zamrożona mocna mokka na zimno zawiera 390 kalorii i 71 gramów cukru (poprzez Jedz to, nie to ). To równowartość 18 kostek cukru, czyli dwa razy więcej niż zalecane dzienne spożycie cukru dla mężczyzn i prawie trzy razy więcej niż dla kobiet. Amerykańskie Stowarzyszenie Kardiologiczne . To nie tylko skok cukru we krwi, z którym musisz się zmagać; Cold Brew Mocha Freeze firmy Costco zawiera również 78 gramów węglowodanów, czyli więcej niż przeciętny dorosły potrzebuje w posiłku. Przy całej tej przyjemności można oczekiwać, że napój będzie przynajmniej dobrze smakował.czas na śniadanie w białym zamku

Co fani Costco naprawdę myślą o zamrożeniu mokki na zimno?

Costco cold brew mokka zamrozić Instagram

Kiedy Cold Brew Mocha Freeze po raz pierwszy pojawiło się w food courtach Costco, fani marki zaczęli dzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat w mediach społecznościowych, a niektórzy postrzegali ją jako duchowego następcę poprzedniej ukochanej mieszanki napoje kawowe wykonane przez hurtownię. Najbardziej oczywistą różnicą między nową iteracją a poprzednim Mocha Freeze jest cena napoju; za 2,99 USD to około dwa razy więcej niż w przypadku oryginalnej, nie zimnej wersji do parzenia. Niestety, podwyżka ceny zatarła tylko najważniejszą różnicę między starym Mocha Freeze a nowym Cold Brew Mocha Freeze — smak.
Prawie wszystkie komentarze na temat Cold Brew Mocha Freeze, które czytamy, były negatywne, a jeden z krytyków tego napoju Reddit i pisząc: 'Próbowałem dzisiaj zamrożenia mokki, to okropne!! Był zbyt słodki i smakował jak lód zmieszany z niektórymi? Kawa i syrop kukurydziany . Wcale nie mleczny. Chcę z powrotem moją zamrożoną latte! Inny użytkownik dodał: „mokka cold brew ma dla mnie zbyt kwaśny smak i przytłaczający smak kawy”. Jeśli nadal kusi Cię dźwięk wysokiej jakości syropu czekoladowego Costco, ale co zrozumiałe rozczarowany negatywnymi recenzjami zimnego zaparzania Mocha Freeze, bardziej opłacalne może być poproszenie o skropienie sosem czekoladowym. Costco soft podawaj mrożony jogurt , pamiętaj tylko, że niektórzy pracownicy mogą odrzucić tę specjalną prośbę.