Nowy posiłek z kurczaka Wendy za 5 USD, o którym wszyscy mówią

Wendy Facebook

Sieć fast foodów Wendy zaktualizował swoją popularną ofertę Biggie Bag za 5 USD, aby uwzględnić opcję z kurczakiem, zgodnie z Żuć bum . Promocja Biggie Bag została pierwotnie uruchomiona w marcu 2019 r. i obejmowała Wendy's Bacon Double Stack. Ostatnio sieć dostosowywała i dodawała dodatkowe promocje oraz umieszczała w menu pozycje na bazie kurczaków, co prawdopodobnie częściowo wynika z niedawnych zakłóceń w dostawach wołowiny, o których poinformowała sieć Zegarek rynku o na początku maja 2020 r.


W oświadczeniu Wendy powiedziała, że ​​ten niedobór ma wpływ na ich menu , przez co dostępność niektórych produktów jest ograniczona. Ten niedobór spowodował również, że niektóre sieci spożywcze ograniczyły ilość mięsa, które klienci mogą kupić za jednym razem, próbując utrzymać asortyment opcji białkowych dostępnych dla wszystkich kupujących. Wendy szczyci się używaniem „świeżej, nigdy nie mrożonej” wołowiny, co oznacza, że ​​przerwy w dostawach mogą być odczuwalne bardziej dotkliwie przez sieć niż inne firmy fast food, które używają mrożonych kotletów wołowych.Które pozycje menu są częścią oferty na posiłek Wendy's Crispy Chicken Bag?

Wendy Facebook

Jedzenie marki donosi o nowej promocji Crispy Chicken Biggie Bag, stwierdzając, że chociaż zamiana Becon Double Stack na Crispy Chicken Sandwich może wydawać się gorszą wartością, Wendy's dodała więcej nuggetsów z kurczaka do oferty posiłków, aby zrównoważyć koszty.
Nowa torba Crispy Chicken Biggie zawiera jedną kanapkę Crispy Chicken Sandwich, 10 nuggetsów z kurczaka, małe zamówienie frytek i napój z fontanny. Fast Food Post Stwierdza, że ​​możesz wybierać pomiędzy smakiem Spicy lub Crispy dla swoich 10-częściowych nuggetsów z kurczaka, a Crispy Chicken Sandwich opisuje jako panierowany kotlet z kurczaka z białym mięsem, z chrupiącą sałatą i majonezem na lekko przypieczonej bułce.

Nowa promocja Crispy Chicken Biggie Bag jest bardzo podobna do Crispy Chicken 4 firmy Wendy za 4$ Meal, z dodatkowymi sześcioma bryłkami za jedyne dolara więcej. Winni zjada twierdzi, że Wendy's zaktualizowało również swoje 2 oferty menu za 5 USD, aby na razie zawierały tylko pozycje z kurczaka.