Nowy smak zbożowy Pebbles, który możemy dostać w 2021 r

Fruity Pebbles płatki śniadaniowe białe miska białe tło

Niezależnie od tego, czy lubisz czekoladę z samego rana, czy bardziej skłaniasz się ku płatkom o smaku owocowym, prawdopodobnie próbowałeś co najmniej jednego rodzaju marki Post Kamyczki . W końcu to klasyka z dzieciństwa (nawet jeśli mama kazała ci je mieszać z błonnikiem płatki śniadaniowe ). Ale, z wyjątkiem Marshmallow Fruity Pebbles, marka nie oferuje zbyt wiele pod względem różnorodności smaków… aż do teraz! Według Instagrammer @markie_devo, Post wkrótce wprowadza nowy smak, z okazji 50. urodzin marki: Birthday Cake Pebbles! (przez Instagram ).


Poza zdjęciem pudełka, na którym znajduje się różowa kokardka i ilustracja przedstawiająca Fred Flintstone trzymając kawałek różowego tortu urodzinowego, niewiele wiemy o tej nowej premierze. Wszystko, od koloru płatków po dokładną datę premiery, wciąż pozostaje tajemnicą. W tej chwili możemy jedynie założyć, że będzie miał tradycyjny kształt i teksturę Pebbles, o słodkim smaku tortu urodzinowego (poprzez Pyszne ).Kiedy na sklepowych półkach można się spodziewać kamyczków na tort urodzinowy?

Tort urodzinowy Pebble płatki śniadaniowe 2021 Instagram

Zgodnie z @markie_devo i zapowiedzią pudełka po płatkach Birthday Cake Pebbles, ten nowy smak jest obchodzony z okazji 50. urodzin Pebbles, co sugeruje, że premiera prawdopodobnie nastąpi w 2021 roku (ponieważ będzie to oficjalna 50-lecie klasycznych płatków śniadaniowych). Pudełko jest oznaczone napisem „Już wkrótce!” więc miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać do nowego roku, aby zobaczyć ten słodki smakołyk w sklepach.
Jak dotąd jedyna skłonność, jaką mamy, jeśli chodzi o smak tych nowych Pebbles, pochodzi z premiery Cupcake Pebbles w 2010 roku (poprzez Pan śniadanie ). Jeśli nie pamiętasz Cupcake Pebbles, nie przetrwały one długo, ale wywarły trwałe wrażenie na fanach Pebbles. Na początku tego roku użytkownik Reddita napisał: „Proszę, pomóż mi odzyskać kamyki z babeczek” (przez Reddit ). Post zdobył 39 głosów za i kilka wspierających komentarzy, takich jak „Modlimy się o to każdego dnia” i „Uczyńmy to rzeczywistością”. Mamy nadzieję, że nowy Birthday Cake Pebbles spełni swoje zadanie babeczka poprzednik.