Aktualności

Najlepsze tanie napoje mieszane do zamówienia w barze

Jeśli nie jesteś ostrożny, łatwo jest założyć potężną kartę barową, ale nadal możesz znaleźć mieszane napoje w swojej cenie, jeśli masz ochotę na koktajl.

Stek 'N Shake ogłasza smutne wieści dla fanów Fan

Steak 'n Shake, restauracja, która wyrobiła sobie markę, serwująca ręcznie maczane koktajle mleczne i najlepsze hamburgery, doświadczyła zamieszania. A teraz firma staje w obliczu jeszcze większych przeciwności, ponieważ staje się kolejną ofiarą pandemii COVID-19.

Jack In The Box ma ekscytujące wieści dla fanów pikantnego kurczaka

W czwartek, 13 sierpnia, sieć fast foodów Jack in the Box ogłosiła decyzję o przywróceniu swojej popularnej pozycji w menu 2019, Spicy Chicken Strips.

Co wiemy do tej pory o programie The Try Guys' New Food Network Show

The Try Guys mają swój własny program w Food Network, w którym będą przygotowywać niektóre z najpopularniejszych obecnie potraw bez użycia żadnych przepisów

Katie Lee z Food Network udostępnia piękne zdjęcie swojej nowej córeczki

Po szczerych walkach z poczęciem, gwiazda Food Network, Katie Lee, powitała córeczkę ze swoim mężem, Ryanem Biegelem (via Today). W słodkim poście na Instagramie zrobionym krótko po narodzinach córki Lee ogłosiła imię maleństwa: „Witaj, kochanie Iris Marion Biegel” – podzieliła się.

Kwitnący smażony kurczak z Outbacka zwraca uwagę

To znowu ta pora roku w Outback Steakhouse. Twoja ulubiona przystawka, Bloomin' Onion, wychodzi z centrum uwagi na rzecz Bloomin' Fried Chicken, której przegapiliśmy, odkąd pojawiła się ponownie w menu w lipcu 2019 roku.

Prawdziwy powód, dla którego ludzie wykrzykują logo Cracker Barrel

Trudno nie mieć opinii na temat Cracker Barrel Old Country Store lub jego logo, które niektórzy zinterpretowali jako rasistowskie.

Prawdziwy powód, dla którego dziwne jedzenie Andrew Zimmerna zostało anulowane Cancel

Zmiana w programie Bizarre Foods pojawiła się wraz ze spekulacjami, że Discovery zareagował na kontrowersyjny film, który Andrew Zimmern nakręcił dla Fast Company.

Ile naprawdę właściciele franczyzy McDonald's zarabiają rocznie?

Nie ma co do tego wątpliwości, McDonald's to najbardziej udana restauracja w historii świata. Firma nie jest warta miliony, ale miliardy. Ile naprawdę zarabia właściciel franczyzy McDonald's każdego roku?

Prawdziwy powód, dla którego ręczniki papierowe znów się wyprzedają

Skręć za róg i wejdź do alejki z produktami papierniczymi w swoim ulubionym sklepie, a możesz poczuć deja vu. – Zaczekaj, czy wróciłem w marcu? możesz zadać sobie pytanie. – Dlaczego na półkach nie ma papierowych ręczników?

Prawdziwy powód, dla którego Donald Trump nie pije alkoholu

Chociaż z pewnością wydaje się, że Donald Trump i Joe Biden są biegunami osobno i nie mają ze sobą nic wspólnego (poza tym, że są związani i zdeterminowani, aby wygrać wybory prezydenckie w 2020 r.), jest jeden obszar, w którym mają wspólną płaszczyznę – Trump i Biden są przez całe życie niepijącymi.

Restauracje, które upadają z powodu pandemii

COVID-19 mocno uderzył w firmy, ale niewiele osób zostało tak pobitych jak branża restauracyjna, a my widzimy upadek naszych ulubionych restauracji.

Fani Burger King's Chicken Nuggets nie będą chcieli przegapić tej oferty

Fani Burger King mogą zaspokoić swoje zachcianki na kurczaka dzięki specjalnej ofercie dostępnej teraz na 10-częściowe bryłki.

Christina Wilson: Co teraz robi zwycięzca sezonu 10 Hell's Kitchen

Christina Wilson, szefowa kuchni z Filadelfii, która przeżyła wyczerpujące 16 tygodni w Hell's Kitchen, aby wyłonić zwycięzcę, była bardzo zajęta od 10. sezonu. Co ona teraz porabia?

Dlaczego Twitter wysadza komentarz Joe Bidena na temat lodów

W czwartek, 27 maja, Biden zrobił jeden ze swoich słynnych „nieplanowanych” przystanków z lodami w innym wysoko cenionym lokalnym sklepie i przedstawił kilka zabawnych cytatów.

Prawdziwy powód, dla którego McDonald's zawiesił swoje całodniowe śniadanie

McDonald's dokonał ostatnio jednej istotnej zmiany, która ma pomóc nieco usprawnić operacje podczas działania w warunkach, które dla wszystkich nie są niczym innym jak zwykłym biznesem. Główny ruch, który wykonują? Śniadanie przez cały dzień nie będzie już oferowane przez cały dzień.

Co teraz robi zwycięzca MasterChef Dorian Hunter

Dorian Hunter chciała doskonalić swoje umiejętności kulinarne i pracować z sędziami po pokazie Masterchef, a także napisać swoją książkę kucharską i otworzyć własną knajpkę.

Nieopowiedziana prawda o narzeczonym Alexa Guarnaschelli

Wygląda na to, że nadszedł czas, aby wrzucić trochę szampana i wznieść toast. Chłopak znanego szefa kuchni Alexa Guarnaschellego, Michael Castellon, dosłownie założył na niego pierścionek. Sławna szefowa kuchni i sędzia w programie Food Network's Chopped zabrała się w sobotę na Instagram, aby podzielić się tym, co zaproponował jej chłopak od czterech lat.

Fani Burger Kinga nie będą chcieli przegapić tej oferty Bacon King

Dla tych, którzy chcą smaków Bacon King w nieco mniejszym opakowaniu, sieć burgerów wypuściła Single Bacon King.

Prawdziwy powód, dla którego Pizza Hut znika w całym kraju?

Wiele osób poczuło pewien rodzaj nostalgicznego bólu, gdy Pizza Hut ogłosiła, że ​​od 2019 roku zamknie około 500 sklepów. Co się stało z tą kultową siecią pizzerii i czy mają szansę to zmienić? To jest prawdziwy powód, dla którego Pizza Hut znika w całym kraju.