Niekonwencjonalna zamiana składników, aby zrobić ciasto marchewkowe o wiele łatwiejsze

 ciasto marchewkowe Irina Naykina/Shutterstock


Ciasto marchewkowe jest pyszne, nie ma co do tego wątpliwości. Z odrobiną ogolonej marchewki, rodzynkami, orzechami włoskimi i polewą z serka to jeden z naszych ulubionych deserów. Ma kilka zdrowych składników, takich jak marchewka i orzechy, i jest to jeden z najbardziej wszechstronnych deserów, z prostymi modyfikacjami, aby był bezglutenowy, bezmleczny, a nawet bez cukru.kapusta pekińska bok choy

Niezależnie od tego, czy zrobisz z niego tradycyjne ciasto, babeczki na przyjęcia urodzinowe, czy torty bochenkowe na prezenty, przepis na ciasto marchewkowe istnieje od wielu lat. W rzeczywistości deser sięga nawet średniowiecza, kiedy cukier nie był tak dostępny, a jako słodzik używano marchewki. Narodowy Dzisiaj .
Chociaż nie mamy już tego problemu, jury wciąż nie wie, jaki jest najlepszy przepis na ciasto marchewkowe. Widzieliśmy przepisy z jogurtem miodowym jako polewą, zamieniając rodzynki na żurawinę, a nawet tworząc własną mieszankę przypraw. Ale co z marchewkami? Tarcie marchewki jest pracochłonne, a sięganie po ten w workach nie wystarczy. Niekonwencjonalna zamiana składników, aby ciasto marchewkowe było o wiele łatwiejsze? Jedzenie dla dzieci.

Słoikowana żywność dla niemowląt tworzy wilgotne ciasto

 żywność dla niemowląt w słoikach z marchwi Rodzina myszy/ShutterstockWedług Paula Dean , tylko dwie, 4 uncje. słoiki z puree z marchwi dla dzieci dodają ciastu tyle wilgoci, że nie przeoczysz nawet posiekanego ciasta. Uwielbiamy to, że ten nieoczekiwany składnik w zasadzie eliminuje najbardziej czasochłonny krok w przygotowaniu tego pysznego ciasta. Kraty marchew zajmuje trochę czasu i opóźnia gotowy produkt, mimo że jest to tradycyjnie najlepszy sposób na dodanie największej ilości smaku i wilgoci do ciasta. Rozdrobnione marchewki w torbie są suche i bez smaku, co nie jest tym, czego chcesz.

najlepszy sklep kupił ostry sos

Dodatek pożywienia dla niemowląt z marchwi w słoikach dodaje również mnóstwo nieoczekiwanego smaku, który tak dobrze komponuje się z resztą składników. Zalecamy dodanie orzechów pekan lub orzechów włoskich, aby uzyskać chrupkość, ale granola sprawdzi się również, jeśli szukasz alternatywy bez orzechów. Po wypróbowaniu tego przepisu z jedzeniem dla dzieci może on zostać uznany za jedno z najlepszych ciast marchewkowych, jakie kiedykolwiek jadłeś.