Nieoczekiwane klasyczne danie na Święto Dziękczynienia, które JoJo Siwa właśnie wypróbowało - ekskluzywne

 JoJo Siwa uśmiecha się na imprezie Kevina Wintera/Getty Images Eryka Andrews


JoJo Siwa jest znana ze swojej towarzyskiej osobowości i niesamowitych umiejętności tanecznych. Była gwiazda „Dance Moms” zachwyca miliony fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych i na własnym kanale YouTube. Zwolennicy Siwy lubią jej szczerość i to, że nie boi się być sobą. Promując swoją nową współpracę z Ocean Spray, która zawiera nowe wyzwanie taneczne związane z kultowym sosem żurawinowym, pochodząca z Nebraski powiedziała nam w ekskluzywny wywiad że nie trzeba być świetnym wykonawcą, aby samemu spróbować tańca.„Wyzwanie Jiggle With Us jest takie zabawne” – wyjaśnił Siwa. „To, co kocham w Jiggle With Us, to to, że każdy może to zrobić. Żartowałem, mówiąc:„ Twoi przyjaciele mogą to zrobić, twoja rodzina może to zrobić, a także twój pies może to zrobić ”.
Gwiazda opowiedziała nam również o święcie tej godziny — Dziękczynienia. Powiedziała, że ​​poza sosem żurawinowym bardzo jej smakuje Casserole z Zielonej fasoli , ale przyznała, że ​​dopiero niedawno spróbowała klasycznej strony na Święto Dziękczynienia po raz pierwszy w zeszłym roku.

Gwiazda mediów społecznościowych nigdy nie jadła tego dania na bazie chleba

 Tradycyjne przystawki na Święto Dziękczynienia Elena Veselova/ShutterstockSiwa powiedziała nam, że pocieszające potrawy przyrządzane podczas wakacji zawsze przywodzą ją na myśl o domu i rodzinie, ale ponieważ jej mama nie lubiła konkretnego dania, nigdy go nie próbowała. 'Kocham nadziewanie - przyznała. - To nowo odkryta miłość. Dopiero w zeszłym roku zacząłem to lubić, bo kręciłem Friendsgiving na Facebooku i byłem tak głodny, a farsz tak pachniał, że jedyne, co chciałem zrobić, to go zjeść. Więc to zjadłem. Miał [około] dwie godziny”.

Aktorka „Tańca z gwiazdami” powiedziała, że ​​ponieważ jej matka nigdy nie lubiła się ubierać, nigdy tego nie próbowała, aż do zeszłego roku, kiedy jej była partnerka taneczna, Jenna Johnson, przekonała ją do spróbowania. „Wiesz, kiedy twoja mama nie lubi jedzenia, więc nie lubisz jedzenia? Z farszem moja mama powiedziała:„ Nie, to nie jest dobre ”. Więc pomyślałem: „Tak, nie, ja też tego nie lubię” – wspomina. „[I] zdałem sobie sprawę [red.], że nigdy tego nie próbowałem, a potem myślę, że Jenna powiedziała:„ Nigdy nie jadłeś farszu? To niesamowite. Spróbuj. Pomyślałem: „OK”. Przekonała mój mózg, aby mógł spróbować wszystkiego, więc spróbowaliśmy i uwielbiamy to”.W duecie z kampanią #jigglewithus Ocean Spray możesz odwiedzić JoJo Siwa TIK Tok .