Nieopowiedziana prawda o mrożonych ciastach Edwardsa

  Edwards zamrożony Key Lime Ciasto Steve Cukrov/Shutterstock Molly Clark
Mrożone ciasta mają prawdziwy urok: są wygodne, nie trzeba ich samemu przyrządzać i często są pyszne. Przynajmniej tak jest w przypadku Edwards Frozen Pies, które są produkowane przez ich firmę matkę, Schwan Food Co. Edwards została założona w Atlancie w stanie Georgia, gdzie ma bogatą 70-letnią historię i gdzie jej fabryka pozostaje do dziś, według Atlanta Journal-Konstytucja .
Smakołyki Edwardsa są dostępne w postaci całych ciastek, a także pojedynczych kawałków w wielu sklepach spożywczych w USA. stronie internetowej obecnie oferuje 12 smaków mrożonych ciast, w tym Lemon Crème, Chocolate Whipped Cheesecake, Strawberry Crème oraz słynne ciasto Key Lime Pie. Szczególnie czekoladowe ciasto z kremem zyskało na popularności i popularności w ostatnich czasach, aż tak wielu miłośnicy czekolady zauważyli, że jest niesamowicie podobny do Hershey's Sundae Pie z Burger King (z recenzji na Amazonka) , i zawiera wiele takich samych składników, jak widać na BK stronie internetowej .

gdzie jest siekany filmowany

Chociaż historia jest interesująca, uczciwe ostrzeżenie: spojrzenie na nostalgię, bieżącą produkcję i dynamicznie rozwijającą się sprzedaż Edwards Frozen Pies może po prostu sprawić, że będziesz miał ochotę na coś słodkiego.Edwards Frozen Pies ma bogatą historię, a firma nie przestała się rozwijać

Instagram

Edwards została założona w 1950 roku jako The Edwards Baking Company, piekarnia z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia (przez oficjalna strona internetowa ). Należąca do Toma Edwardsa była to butikowa firma rodzinna, która często dostarczała swoje produkty — głównie stopy — do obszaru przedsiębiorstw i instytucji. Edwards w krótkim czasie całkowicie przeniósł uwagę piekarni na ciasta, a w latach sześćdziesiątych wprowadzono i sprzedano w sklepach pierwsze mrożone ciasta firmy. Około dekadę później marka zaczęła również pakować pojedyncze kawałki ciasta do sprzedaży w sklepach.Schwan Food Co. przejęła The Edwards Baking Company w 2001 roku i przemianowała ją po prostu na Edwards, zgodnie ze stroną internetową firmy. W 2014 r. firma Schwan's naciskała na rozszerzenie terytorium, na którym sprzedawano i smakowano mrożone ciastka Edwards – podczas gdy cieszyły się popularnością we wschodnich Stanach Zjednoczonych, brakowało zaopatrzenia w zachodniej części kraju. W rozmowie z Pieczenie Biznesu Jon Wiersum, wiceprezes Schwan Food Co. ds. deserów i posiłków, spoglądał na tę ekspansję z optymizmem.

„Edwards ma wyjątkowy produkt i wyróżniającą się propozycję” – powiedział Wiersum. „To najszybciej rozwijająca się marka ciasta z kremem w kraju”.

Edwards zabiera miłośników deserów w podróż w czasie

Instagram

Edwards Frozen Pies przypominają minioną epokę, kiedy słodycze w lodówce i rodzinne obiady, po których zawsze następowały desery, były powszechne – a firma na wiele sposobów wykorzystała to postrzeganie na swoją korzyść. Artykuł z 2013 roku opublikowany przez Produkty mleczne stwierdza, że ​​w tym roku wydano trzy nowe ciasta, Salted Caramel, Mounds Coconut Crème i Banana Crème, z których każdy „skoncentrował się na nostalgii i pobłażliwości”. Mounds Coconut Crème Pie przypominał oryginalne ciasto z kremem kokosowym firmy, a wybór Salted Caramel był inspirowany deserowymi trendami z przeszłości.

„Istnieje wiele różnych trendów… ale powiedziałbym, że nostalgiczne smaki są duże. Więc rzeczy, które pamiętasz z młodości, czy to smaki batoników, czy więcej , lub banana split ”, powiedział wiceprezes Schwan Food Co. ds. Deserów i posiłków Jon Wiersum, cytowany w artykule Dairy Foods.

kiedy wyszły fajne ranczo doritos?

Ale skąd Edwards dowiaduje się, jakich smaków ciastka szukają konsumenci? Wiersum powiedział, że informacje pochodzą z kombinacji ankiet publicznych, ankiet pracowniczych i ocen szefów kuchni, którzy oceniają maniaki deserowe, aby wymyślić smaki, którymi konsumenci chcą się cieszyć.

Dzielnica w Atlancie pachnie jak Edwards Frozen Pies

Instagram

Na szczęście dla niektórych mieszkańców Atlanty, w części miasta, w której wciąż znajduje się fabryka Edwardsa, unosi się silny zapach ciasta — a ci, którzy mieszkają w pobliżu lub przechodzą obok, uwielbiają mieć okazję, by poczuć wspaniałe zapachy.

„Głównie zauważam to rano” – powiedział jeden z mieszkańców Atlanta Journal-Konstytucja . „To ten unoszący się aromat słodyczy sprawia, że ​​jesteś naprawdę, naprawdę głodny”.

czy wegetariańskie burgery są zdrowe?

Fabryka, obecnie należąca do Schwan's, produkuje ciasta zarówno Edwardsa, jak i pani Smith, a jej pracownicy robią ich bardzo dużo. W rzeczywistości około 140 000 ciastek dziennie, co daje około 42 miliony ciastek rocznie, zgodnie z artykułem.

Zgodnie z artykułem centrum produkcyjne jest całkiem fajne w środku, z wieloma przenośnikami taśmowymi skierowanymi w tak wielu kierunkach, wszystkie poruszają się wokół różnych smaków ciast na różnych etapach montażu, gdy desery przemieszczają się z piekarnika do zamrażarki do pudełka. W innym obszarze pliki cookie dla skórka ciasta są przygotowywane, pieczone i miażdżone na chrupiące kruszonki do pożerania. Bez względu na to, co się tu robi, zawsze jest dobrze.

Edwards Frozen Pies są nagradzane

Instagram

W 2007 roku podczas National Pie Championship American Pie Council, Edwards' Key Lime Pie, Turtle Pie, Banana Crème Pie i Crème Pie Slices z Reese's Peanut Butter zajęły pierwsze miejsca w różnych kategoriach. Cision . W rzeczywistości Edwards Kluczowe Ciasto Limonkowe jest często wymieniany jako jeden z najważniejszych zwycięzców marki, w tym w konkursie na mrożone ciasto, jak zauważył Tampa Bay Times . Sędziowie ocenili ciasto na 88 na 100 punktów i wszyscy powiedzieli, że kupią jeden, opisując nadzienie jako „podobne do sernika” i zwracając uwagę na smak ciasta. krakersy z grahamem było „maślane”. Jeden z sędziów skomentował, że ciasto byłoby idealne na piknik, podczas gdy inny powiedział: „To jest fajne, pyszne z delikatnym, limonkowym smakiem”.

Bob Trombino, starszy dyrektor ds. marketingu i kierowania kategoriami w Schwan's Consumer Brands, powiedział, że ciasta nie tylko dobrze smakują, ale także wyglądają niesamowicie. „Edwards zawsze wygląda świetnie – z obrusem lub bez… ma smak, którego nie da się pokonać” – napisał w komunikacie prasowym.

oglądaj gości wjeżdżających i nurkujących online

Sprzedaż Edwards Frozen Pies gwałtownie rośnie

Instagram

Fani Edwards Frozen Pies mnożą się, a marka w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera. Wiceprezes Schwan Food Co. ds. Deserów i posiłków Jon Wiersum mówi, że marka szybko się rozwija, co Produkty mleczne przypisuje „koncentrację na łatwej pobłażliwości i trzymaniu się tradycji”.

Sprzedając deser, może wydawać się oczywistą decyzją, aby położyć nacisk na dogadzanie sobie, jednak Edwards wykracza poza domowe skórki ciastek, warstwowe smaki i dbałość o szczegóły innych mrożone ciasto producentom może brakować.

„W każde ciasto włożono czas i wysiłek, który konsumenci nie zawsze kojarzą z mrożonym deserem” – powiedział Wiersum w artykule. Jeśli chodzi o tradycję, Wiersum zwraca uwagę nie tylko na klasyczne smaki ciasta marki, ale także na drobne detale aż po opakowanie. Edwards Frozen Pies są dostarczane w ośmiokątnym pudełku, które jest okresowo aktualizowane o nowe zdjęcia produktów. „...[W większości przypadków] wygląd naszej marki pozostał dość stały przez lata” – dodał Wiersum.

Kolejnym punktem sprzedaży ciast jest to, że są wykonane z wysokiej jakości składników, w tym prawdziwych jabłek waszyngtońskich, orzechów pekan z Georgii i Czekolada Hershey (przez Atlanta Journal-Konstytucja ). Po wysłuchaniu tego wszystkiego, jeśli chcesz kawałek, to tak proste, jak udanie się do lokalnego sklepu spożywczego.