Nieprawdopodobna rada Gordona Ramsaya dla jego młodszego ja

 Zbliżenie Gordona Ramsaya Roy Rochlin/Getty Prawa Kimberley


czosnek w słoiku

Gordon Ramsay osiągnął to, o czym większość może tylko pomarzyć. Jego kariera zaprowadziła go na szczyt kulinarnego świata. Ma piękną rodzinę i kolekcję krzykliwych samochodów, w tym wiele Ferrari (przez GQ ). Jego domy, według Witam! , obejmują posiadłość przy plaży w Kornwalii, dom w Los Angeles i stylowy romans w Londynie. Podróżuje, je smakołyki i spotyka się z bogatymi i sławnymi. A jednak, kiedy zapytano go, jaką radę udzieliłby młodszemu ja, nie miał problemu z wymyśleniem kilku odpowiedzi.Co więc zmieniłby człowiek, który pozornie ma to wszystko w sobie? W przeszłości wielokrotnie powtarzał, że ma jednego ogromnego żalu — zakończenie 'Kuchenne koszmary ”. Nic dziwnego, że był sfrustrowany, ponieważ wiele restauracji, którym pomagał, wpadło w stare złe nawyki i ponownie znalazło się w tarapatach. Codzienne wiadomości donosi, że Ramsay miał dość i odwołał własny program, ale teraz przyznaje, że był to błąd. A to nie wszystko, co zmieniłby w mgnieniu oka. Podczas odcinka „Hotel Hell” szef kuchni mówi, że nakręcił ujęcie, w którym korzysta z prysznica w pokoju hotelowym. Wyznaje, że żałuje wyemitowania sceny nagiego prysznica i przeprosił obficie (przez Cyfrowy Szpieg ).
Chociaż te błędy w karierze są godne ubolewania, rady, które Ramsay przekazałby swojemu znacznie młodszemu ja, są znacznie bardziej zaskakujące.

Ramsay przyznaje, że jego przeklinanie jest problematyczne

 Gordon Ramsay przeklinający z zamazanymi ustami Świergotbez ugniatania chleba żytniego

W niedawnym tweecie Gordon Ramsay zapytał: „Jaką radę dałbym mojemu młodszemu ja?” Jedna z jego odpowiedzi była dość niezwykła — szczególnie jeśli znasz jego pracę. Ramsay powiedział, że powinien mniej przeklinać. To zdumiewające wypowiedź człowieka odpowiedzialnego za niektóre z tych najgorsze obelgi w historii wypowiedziane w telewizji. Wygląda jednak na to, że znudziła mu się jego wulgarna osobowość.

Kiedy Opiekun przeprowadził wywiad z szefem kuchni w 2010 r., punkt sprzedaży zapytał go o przeklinanie. Ramsay odpowiedział klątwą, po której przyznał, że wstydził się, gdy oglądał podwójny odcinek „Kitchen Nightmares” i zdał sobie sprawę, że zrzucił 298 bomb F. „Jestem już trochę zmęczony tym wulgarnym łobuzem szefem kuchni” – wyznał. Dlaczego więc nadal wypuszcza lawinę przekleństw? Według Ramsaya właśnie tak się wyładowuje, kiedy jest zły. Dalej wyjaśnia Smacznego ta usługa to „jak cztery do pięciu godzin przebywania w szybkowarze” i „czasami po prostu wychodzi”. Fani „Hell's Kitchen” bez wątpienia odczuwają ulgę, gdy dowiadują się, że szef kuchni zdaje sobie sprawę, że jego język jest problemem, chociaż niektórzy prawdopodobnie powiedzieliby, że bez niego program nie byłby tak ekscytujący.Czy niedawne wyznanie Ramsaya doprowadzi do „piekielnej kuchni” z mniejszą liczbą pisk? Tylko czas powie. Ale po dziesięcioleciach pełnych klątw przekleństw może to być niemożliwe do złamania przez brytyjskiego szefa kuchni.
Kategorie jeść drink Wskazówki