Niszczycielska śmierć komika Gallaghera, który rozbija arbuza

 Komik Gallagher Archiwa Michaela Ochsa / Getty Images Katie Kanada


prażona biała czekolada mokka

Komik Gallagher rozpoczął karierę w programie „Tonight Show” z Johnnym Carsonem w 1975 roku i według TMZ . Stał się najbardziej znany z używania młotka do rozbijania serii artykułów gospodarstwa domowego — kończących się na arbuz — w trochę zwanym „ Sledge-O-Matic .” Podczas gdy ta rutyna zaczęła się jako parodia Veg-O-Matic reklamy, wielu uważa teraz ten kawałek za komediowe złoto.W rzeczywistości Comedy Central umieścił Gallaghera na 100. miejscu wśród najlepszych komików stand-up wszechczasów, czemu protestował, twierdząc, że jego wkład w komedię powinien zostać nagrodzony lepszą pozycją, per Konsekwencja . Pochodzący z Północnej Karoliny był gospodarzem 17 specjalnych programów komediowych w swojej karierze, a ostatnio wcielił się w niego Paul F. Tompkins w niedawnym filmie „ Dziwne: historia Ala Yankovica Gallagher wyszedł poza sferę komedii w 2003 roku, kiedy kandydował na gubernatora Kalifornii. Otrzymał 5500 głosów i zajął 16. miejsce. Tragicznie, TMZ poinformowało, że komik zmarł w piątek, 11 listopada.
Znany komik umiera z powodu „masywnej niewydolności narządów”

 Skoki Gallaghera Archiwa Michaela Ochsa / Getty Images

Leo Gallagher Jr., znany powszechnie jako komik Gallagher, zmarł rano w piątek, 11 listopada, zgodnie z TMZ . Wykonawca „Sledge-O-Matic” i rozdrabniacz arbuzów był pod opieką hospicjum w Palm Springs, kiedy zmarł z powodu „masywnej niewydolności narządów”. Miał 76 lat.najlepsza rzecz w panera

Zdrowie Gallaghera podupadło po tym, jak w ciągu swojego życia doznał kilku zawałów serca Codzienne wiadomości — najwyraźniej zdarzyło się to na tyle, że stało się tematem dyskusji, kiedy komik pojawiał się w nocnych programach, takich jak David Letterman. Zasłabł na scenie podczas występu w Minnesocie w 2011 roku, a rok później dostał zawału serca przed występem w Teksas . Ostatni raz występował w 2014 roku i w chwili śmierci przeszedł na emeryturę.

W swojej kilkudziesięcioletniej karierze Różnorodność zauważa, że ​​Gallagher wystąpił w ponad 3500 programach stand-up i ponad tuzinie nakręconych godzinnych programów komediowych, w tym „pierwszego programu stand-up, jaki kiedykolwiek wyemitowano w Showtime”. Jego charakterystyczny program skupiał się na rozbijaniu przedmiotów dużym młotkiem na scenie. Gallagher miał dwoje dzieci, córkę Aimee i syna Barnaby'ego, z których obaj go przeżyli.