Nowe wydanie napoju energetycznego Logana Paula widzi sklepy Teens Swarm w Wielkiej Brytanii

  Logan Paul uśmiechnięty Kathy Hutchins/Shutterstock Chase Shustack


Jeśli jest coś, co uwielbiają nastolatki, to są to napoje energetyczne. Czy piją puszki? Energia wybuchu ze swoimi kumplami jak scena z jakiegoś filmu grunge z lat 90 Potworna energia aby wstać do liceum, nastolatki wydają się mieć głęboki romans ze wszystkimi rzeczami gazowanymi, naenergetyzowanymi i gazowanymi. Według badania w Psychologia zachowań uzależniających , 41% amerykańskich nastolatków ankietowanych w 2018 r. spożywało napoje energetyczne w ciągu ostatnich trzech miesięcy – co najmniej imponująca liczba.Oczywiście dużą część powodów, dla których nastolatki uwielbiają napoje energetyczne, można przypisać tym, którzy je sprzedają i stylowi życia, który sprzedają. Reuters poinformował, że producenci zaczęli zwiększać masową reklamę skierowaną do nastolatków, przy czym w 2010 roku nastolatki słyszały zdumiewająco 46% więcej reklam radiowych napojów niż dorośli. New York Post ), podjęli próbę uregulowania lub całkowitego zakazu sprzedaży napojów energetycznych nieletnim. Mimo to nastolatki w Ameryce i Wielkiej Brytanii nadal lubią puszki zimnej kofeiny.
Uzależniający charakter napojów energetyzujących, wraz z prostolinijnym „x-tremowym” charakterem ich reklam, wydaje się dobrze sprawdzać w połączeniu z mediami społecznościowymi. W Wielkiej Brytanii nastolatki oczyszczają sklepy i sklepy spożywcze z napoju energetycznego promowanego przez YouTubera Logana Paula.

Nastolatki zalały sklepy, żeby kupić napoje energetyczne Prime

  Najlepsze napoje energetyczne ŚwiergotWedług Suplement Mart , Prime zawiera wodę, wodę kokosową, naturalny aromat oraz witaminy i jest produktem YouTuberów Logana Paula i KSI. Opis produktu określa go jako napój nawilżający, a kofeina nie jest wymieniona jako składnik. Mimo prostoty napoju wydaje się, że nastolatki nie mogły się doczekać, kiedy wpadną w ręce butelka. Słońce donosi, że młodzi ludzie godzinami stali w kolejce przed supermarketem, czekając na dostawę Prime. Popyt na napój jest tak wysoki, że niektórzy ludzie, którzy w całym tym chaosie mają szczęście zdobyć kilka butelek, sprzedają teraz napoje eBay .

Strona na Twitterze Prime Tracker w Wielkiej Brytanii , profil mający na celu ułatwienie klientom odnalezienia przesyłek napoju energetycznego, szczegółowy jak tłum młodych ludzi wdał się w bójkę o napój energetyczny, zauważając, że to „zabij albo zgiń”. Niektóre sklepy zajęły stanowisko wobec natłoku nastolatków mobbingujących sklep, w jednym żądając, aby każda młoda osoba po pewnym czasie była z rodzicem lub opiekunem (poprzez Świergot ).To nie pierwszy raz, kiedy napoje energetyczne doprowadzają ludzi do szaleństwa w supermarketach. FOX 5 Vegas poinformował w lipcu, że para była ścigana przez policję Las Vegas po kradzieży w sklepie spożywczym – wszystko z powodu rzekomego czerwony Byk nałóg.
Kategorie Zabawa przepisy Komiksy