Oficjalne wino The Grateful Dead jest już dostępne

 Butelki wina Grateful Dead Facebook Chase Shustack


Jeśli kiedykolwiek porozmawiasz z kimś, kto kocha The Grateful Dead, będziesz wiedział, że ma on bardzo miłe wspomnienia z zespołu, w tym pierwszy raz, gdy usłyszał ich muzykę lub pierwszy raz, gdy widział ich na koncercie. Oczywiście mogą też pamiętać, że słuchając ich w pewnym stanie „nietrzeźwym” (w końcu to były lata 70.). Chociaż możesz myśleć, że jedzenie i Grateful Dead idą w parze tylko wtedy, gdy słuchasz stacji Terrapin i masz paskudny przypadek przekąsek, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że w rzeczywistości jest przyzwoity wybór przekąsek i napojów tam zaprojektowany dla Deadhead w tobie.Producent czekolady z Chicago Wysoka czekolada Wogezy ma skromną kolekcję czekoladek inspirowanych Grateful Dead, od tabliczek czekolady po kolekcję trufli inspirowanych „ulubioną płytą lub programem Grateful Dead”. Według Toczący Kamień , stworzony przez rodzinę Garcii we współpracy z operatorem konopi Holistic Industries. Wygląda na to, że każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.
Teraz wygląda na to, że ludzie, którzy chcą cieszyć się Umarłymi z niektórymi duchami, mogą ugasić pragnienie nowym winem Grateful Dead. Ale jak dokładnie możesz zdobyć to wino? Ile to kosztuje? A co sprawia, że ​​na początku jest inspirowany Grateful Dead?

Producentem Grateful Dead jest Gnarly Head

FacebookWedług Jedzenie i wino , oficjalne wino Grateful Dead jest produkowane przez kalifornijskiego producenta wina Gnarly Głowa . Wydanie obejmuje dwa rodzaje wina: „Old Vine Zinfandel” i „California Cabernet Sauvignon”. Zinfandel ma profil jeżyny, śliwki i „prażonego dębu”, podczas gdy Cabernet ma profil czarnej wiśni, jeżyny, pieprzu i „spalonego dębu”. Obie butelki są ozdobione klasycznymi wizerunkami szkieletów Grateful Dead.

Według informacji, współpraca między Gnarly Head i Grateful Dead została ogłoszona po raz pierwszy w czerwcu Doradca ds. przemysłu winiarskiego . Jeśli chodzi o powód, dla którego współpraca rozpoczęła się w pierwszej kolejności, dyrektor marki Gnarly Head, Andrew Blok, powiedział w oświadczeniu, że „wina Gnarly Head i muzyka Grateful Dead są zakorzenione w północnej Kalifornii i oba są wyraziste, odważne i prawdziwe. do ich korzeni — więc to partnerstwo jest naturalnym dopasowaniem”.The Grateful Dead nie są jedynymi w branży muzycznej, którzy produkują własne wina. Post Malone uruchomił własną markę wina z powrotem w maju 2020 r., podczas gdy Snoop Dogg przyniósł światu własne czerwone wino tego samego roku. Jeśli wolisz słuchać zespołów jamowych niż raperów, z przyjemnością dowiesz się, że wino Grateful Dead Gnarly Head będzie dostępne w tym miesiącu w całym kraju za skromną cenę 12 USD.
Kategorie jeść Inny Inne