Jedyną rzeczą, którą powinieneś zawsze nosić na swoich burgerach Five Guys

pięciu facetów burger Facebook

Nie ma złego sposobu na delektowanie się burgerem Five Guys, a sieć burgerów z Arlington w stanie Wirginia szybko zyskuje na popularności. Five Guys już od ponad 30 lat i zbudował reputację na używaniu nigdy nie mrożonej wołowiny i dawaniu klientom śmiesznej ilości frytek wraz z ich zamówieniem.


Jeśli chodzi o zamawianie tego absolutnie doskonałego, przepysznego burgera, sama liczba dodatków do dyspozycji może być nieco przytłaczająca. Jeśli od jakiegoś czasu nie byłeś w swoim lokalnym Five Guys, klienci mogą wybierać spośród 15 dodatków. To może nie wydawać się zbyt szalone, ale przy oszałamiającym 250 000 różnych sposobów zamawiania burgera Five Guys potencjalne możliwości burgera są absurdalne.Oczywiście bekon jest koniecznością w burgerze Five Guys

boczek

Byłoby błędem, gdybyśmy nie wspomnieli, że jeśli chodzi o te 15 dodatków, są one bezpłatne – wszystkie. Zgadza się, majonez, sałata, pikle, pomidory, grillowana cebula, grillowane pieczarki, ketchup, musztarda, relish, cebula, jalapenos, zielona papryka, sos Bar-B-Que, ostry sos i sos A1 do steków. Możesz ułożyć swojego burgera ze wszystkimi 15 dodatkami, jeśli chcesz. Lepiej poproś o nóż i widelec, jeśli to zrobisz, ponieważ nie ma mowy, żebyś objęła ustami ten pyszny, gorący bałagan.
Tworzenie tego doskonały burger Five Guys nie jest to jednak małe zadanie i lepiej będzie wejść z planem gry, niż po prostu prosić o wszystko i mieć nadzieję, że to się uda. Po pierwsze, będziesz potrzebować bekonu. Jak mogłeś zauważyć, boczek nie jest jednym z tych 15 dodatków, które dostajesz za darmo. Świat jest jednak wadliwym miejscem i tak właśnie tutaj działa. Aby to zadziałało, musisz zamówić Cheeseburgera z małym bekonem pięciu facetów.

Dlaczego Little Bacon Cheeseburger, a nie Little Bacon Burger? Cóż, tak jak bekon, ser również nie należy do tych darmowych dodatków. To uniwersalna prawda, że ​​cheeseburgery są lepsze od zwykłych hamburgerów, a ser będzie potrzebny do działania jako klej do utrzymywania bekonu i niektórych innych dodatków na miejscu.Te dodatki są kluczem do idealnego burgera Five Guys

duży burger Facebook

Możesz zamówić podwójny kotlet, jeśli chcesz, ale jest to trochę przesadne, zwłaszcza jeśli planujesz jeść frytki lub wcześniej regularnie chrupisz darmowe orzeszki ziemne. Zaufaj nam, pożałujesz, jeśli zapełnisz się darmowymi orzeszkami ziemnymi i stwierdzisz, że podwójny pasztecik jest zbyt trudny do zniesienia.

Teraz, jeśli chodzi o najważniejszą „jeden rzecz”, którą zawsze powinieneś wkładać do swojego burgera Five Guys, ta jedna rzecz to w rzeczywistości większa suma pięciu pojedynczych dodatków. Dzięki połączeniu ich mocy spożywczych te pięć dodatków dostarcza najsmaczniejszego burgera, jaki możesz sobie wyobrazić. Następnym razem, gdy będziesz w Five Guys, zamów tego małego Cheeseburgera z bekonem i powiedz im, żeby włożyli grillowaną cebulę, sałatę i keczup.Chodzi o odpowiednie smaki i konsystencję następnego burgera Five Guys

dodatki do burgerów

Okej, więc powiedzieliśmy, że nie ma złego sposobu na delektowanie się burgerem Five Guys, ale tam? jest lepszy sposób i zawiera składniki, które zostały wymienione powyżej. Nie kpij i nie mów temu nastolatkowi pracującemu za ladą w Five Guys, że masz to „do końca” — najpierw nas wysłuchaj.

Zamówienie Cheeseburgera Little Bacon podkreśli smak wołowiny, ponieważ tak dobrze współgra z słonością bekonu. Teraz niektórzy uważają, że sałata nie ma miejsca na burgera, ale jeśli określisz, że chcesz, aby sałata znajdowała się na samym dnie przed bułką, będzie działać jak tarcza, aby bułka nie stała się rozmoczona (poprzez Lifehacker ). Pomiń pomidora i wybierz keczup. Soki ze świeżych pomidorów mogą szybko zamienić bułkę burgerową w ogromny bałagan, a eksperci od burgerów wydają się zgadzać, że ketchup i tak jest lepszym wyborem dla smaku (poprzez Opiekun )

Teraz Five Guys oferuje opcję surowej cebuli, ale cebula grillowana doda o wiele więcej smaku, który dobrze komponuje się z bekonem. Thriller Pisarz Kevin Alexander, który twierdzi, że recenzował „każdy większy cheeseburger łańcuchowy”, mówi, że Five Guys ma zwyczaj nie grillować cebuli wystarczająco długo, aby się skarmelizowały, więc proszenie ich o „dodatkowe grillowanie” może nie być złym pomysłem. Ser pomoże utrzymać te wspaniałe grillowane cebule na miejscu i zapobiegnie ich całkowitemu wylaniu się z burgera. Warto zauważyć, że ser, sałata, cebula i ketchup były najlepszymi burgerami Five Guys dodatki na Ranker i nie bez powodu — działają.

Masz to, jedyny zestaw do burgerów Five Guys, który jest koniecznością. Jeśli chcesz, możesz się swobodnie rozwijać, ale jesteśmy przekonani, że ta idealna prostota to wszystko, czego potrzebujesz.