Opinie

TikTok absolutnie uwielbia to marszczone ciasto

Ze wszystkich deserów, które stały się wirusowe w Internecie, TikTok Absolutely Loves This Crinkle Cake i nie bez powodu.

Co się stało z posiłkami z epoki lodowcowej po Shark Tank?

Posiłki z epoki lodowcowej pojawiły się w „Shark Tank” w sezonie 8, oferując zdrowe mrożone posiłki. Po zdobyciu miliona dolarów od rekinów, oto gdzie jest teraz firma.

Czy należy myć awokado przed ich zjedzeniem?

Ze względu na ich twardą skórę możesz się zastanawiać, czy przed jedzeniem konieczne jest mycie awokado. Oto, co powinieneś wiedzieć o myciu awokado.

Wypróbowaliśmy nowe podpłomyki Daiya na bazie roślin. Oto jak poszło

Chcesz wiedzieć wszystko o nowych podpłomykach Daiyi i czy warto ich spróbować? Sami je wypróbowaliśmy — oto jak to wszystko poszło.

Krispy Kreme's Mini Pie Donuts to słodki spin na deserze Święto Dziękczynienia

Wraz z sezonem świątecznym pojawiają się nowe oferty. Zdecydowaliśmy się wypróbować cztery nowe smaki pączków Krispy Kreme. Są słodkim spinem na deserze Święto Dziękczynienia.

Oto, co powinieneś wiedzieć o kupowaniu mięsa na wyprzedaży

Każdy lubi oszczędzać pieniądze. Aby mieć pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę dla swojego portfela i zdrowia, spójrzmy na kilka najważniejszych wskazówek, których należy przestrzegać przy zakupie mięsa z wyprzedaży.

Wypróbowaliśmy zimowe piwo Bifrost firmy Elysian Brewing i chętnie zobaczylibyśmy je pod drzewem

Dobre zimowe piwo powinno rozgrzać Cię podczas zimnych miesięcy. Wypróbowaliśmy Bifrost Winter Ale firmy Elysian Brewing, aby sprawdzić, czy jego smak pasuje do starej zimy.

Rysunkowe ciasta TikTok wyglądają tak realistycznie, że zrobią podwójne ujęcie

Torty z kreskówek z pewnością sprawią, że każde urodziny będą bardziej żywe, a raczej animowane.

Czyj przepis na pot pie jest lepszy: Molly Yeh vs. Altona Browna

Wszyscy – w tym sławni szefowie kuchni – mają swoje wariacje na temat placka z kurczakiem. Spróbowaliśmy przyprawionego dania Molly Yeh i Altona Browna. Który zwyciężył?