Oto, co się stało z bistro Gastona po restauracji: Niemożliwe

 Robert Irvine o restauracji: Niemożliwe? Facebook Chase Shustack


Nikt nie strzela jak Gaston, nie robi tych piękności jak Gaston, ani najwyraźniej nie potrzebuje przebudowy jak Gaston — przynajmniej tak myśleli ludzie z „Restaurant: Impossible”.Trochę kontekstu, „Restauracja: Niemożliwe” to program prowadzony przez Roberta Irvine'a. Jak Sieć spożywcza wyjaśnia, misją Irvine'a w serialu jest przejęcie podupadającej restauracji i, w ciągu kilku dni, odwrócenie tego miejsca poprzez gruntowny remont. Po krótkiej przerwie program powrócił do telewizji wcześniej w 2022 r. , kontynuując swój trend polegający na próbach pomocy restauratorom walczącym o problemy, aby ich firmy działały. Jest podobny do stylu Bar Rescue i Kitchen Nightmares, które obejmują również upadające restauracje, upartych właścicieli oraz mnóstwo potu i łez.
Jedną z takich restauracji jest miejsce o nazwie Bistro Gastona . Znajdujące się w Orland Park w stanie Illinois bistro serwuje dania kuchni francusko-amerykańskiej, kanapki i przekąski, takie jak quesadillas. Według Łata , bistro jest własnością braci Yasera i Nader Elkayyal od 2002 roku, a w momencie ich występu w „Restaurant: Impossible” bracia byli bliscy utraty kawiarni – o co obwiniali konkurencję w okolicy. Yaser określił doświadczenie z Irvine jako „pamiętne” i wydawał się podekscytowany widząc ten odcinek na własne oczy, dając do zrozumienia, że ​​istnieje pewien optymizm co do tego, co Irvine miał na myśli dla restauracji swojej i Nadera. Ale czy doświadczenie Irvine'a i wynikający z niego remont naprawdę miały wpływ na bistro Gastona, czy też Yaser i Nader byli skazani na porażkę od samego początku?

Recenzje były w większości pozytywne

 Gaston's Bistro logo ŚwiergotJeśli poczułeś sympatię do Yasera i Nadera Elkayyala, z przyjemnością dowiesz się, że Bistro Gastona wydaje się wyzdrowieć od czasu interwencji Roberta Irvine'a. Według Plotki z sieci żywności , opinie o Gaston's Bistro wydają się przekrzywione głównie pozytywne, w tym jedna, która brzmi: „Wow! Zatrzymałem się dzisiaj, aby zjeść lunch i nie mogłem być szczęśliwszy! fenomenalna, a obsługa fantastyczna! Porcje wyjątkowo obfite i smakowały jak domowe – Zdecydowanie polecam.' Inna osoba napisała: „Właśnie przebudowali i jest świetnie! ... Wcześniej myślałem, że to było urocze, ale ktoś wykonał świetną robotę przy tej przebudowie”.

Jednak nie wszystkie recenzje były bardzo pozytywne. Niektóre recenzje na Skowyt Nie podobało mi się wnętrze i jedzenie, nawet po przebudowie w 2021 roku. „Chciałam wypróbować to miejsce już od jakiegoś czasu i nie będzie nam dobrze”, napisała „Jen P.”, która również skarżyła się na problemy z czystością i niezadowoleniem ze śniadania, ale przyznała, że ​​usługa, którą otrzymała, była przyjazna. Inny użytkownik, „Karen G”. zauważył, że jej podudzie wydaje się być „podgrzane” i gumiaste. 'Nic jak prawdziwe francuskie bistro! Nie to samo miejsce, które pamiętam z przeszłości!' powiedział 'Phil H.' „Nie wrócisz i nie powinieneś, jeśli byłeś tutaj 10 lat temu!”Mimo to, mimo że Irvine nazwał ich „urojeniami”, właściciele Gastona przynajmniej byli w stanie utrzymać statek na powierzchni od czasu pojawienia się w „Restauracja: Niemożliwe”.
Kategorie Bez Kategorii Jak jak