Oto, kiedy jedzenie Bobby'ego Flaya jest używane w jednym pysznym Bożym Narodzeniu

 Bobby'ego Flaya Paul Morigi/Getty Justina Huddleston


Jeśli jesteś fanem Food Network, prawdopodobnie uwielbiasz programy tego kanału w okresie świątecznym. W końcu jest to świetne miejsce, aby znaleźć inspirację do posiłków, od Przepisy na deser na Święto Dziękczynienia Giady De Laurentiis do Hacki na Święto Dziękczynienia Sunny Anderson . Ale ostatnio gwiazdy Food Network pojawiają się w bardziej nieoczekiwanym miejscu: na podstawie scenariuszy świątecznych filmów.jest dobre na rozstrój żołądka?

Świąteczny film Ree Drummonda , „Candy Coated Christmas”, ukazał się w zeszłym roku, a w 2022 roku w świątecznych filmach tworzonych przez Food Network, HGTV i Discovery+ pojawi się jeszcze więcej występów znanych szefów kuchni. Duff Goldman w świątecznym filmie zatytułowany „A Gingerbread Christmas”, a Bobby Flay gra krytyka kulinarnego w niedawno wydanym „One Delicious Christmas”, świątecznym komedii romantycznej o dążeniu restauratora do uratowania swojej restauracji w Vermont.
Postać grana przez Flaya, Tom Kingsley, ma wysokie standardy, którym musi sprostać właściciel restauracji i szef kuchni, Ludzie raporty. Oglądanie występu Flaya jest zabawne, ale wielu jego fanów prawdopodobnie chce wiedzieć: czy jego jedzenie lub któryś z jego przepisów zainspirował film? W wywiadzie opublikowanym na Twitterze Food Network Flay ujawnił, jak duży wpływ miał na oglądanie jedzenia przez widzów w „One Delicious Christmas”.

Pojawia się jedzenie Flaya

 Bobby Flay podczas jednego pysznego święta YoutubeJedna z interesujących rzeczy na temat roli Bobby'ego Flaya w nowym Świąteczny film Food Network „One Delicious Christmas” jest to, że gra krytyka kulinarnego, a nie szefa kuchni. „Przez całe życie zawsze byłem po przeciwnej stronie krytyków kulinarnych” — powiedział Flay w wywiadzie opublikowanym Świergot . „Tworzysz i niszczysz kariery i życia” - powiedział o wyborze kariery. Ale chociaż Flay nie gra w filmie szefa kuchni, jego jedzenie robi epizod.

najlepsze dania z chudej kuchni

Flay powiedział, że jest scena, w której pojawia się jeden z jego przepisów, a dzieje się to, gdy jego postać rozmawia przez telefon z szefem kuchni restauracji. Scena zaczyna się około 47 minuty filmu, który można przesyłać strumieniowo Odkrycie+ . Flay gotuje dla siebie posiłek w odlotowym, nowoczesnym mieszkaniu. Kamera pokazuje bulion z chochlą Flaya lub jakiś rodzaj sosu nad pięknie ugotowanym kawałkiem ryby. Kiedy rozmawia przez telefon, siada, dodaje odrobinę soli do swojej miski i nalewa sobie kieliszek wina, które ostrożnie wącha, zanim wypije łyk. Widzowie mogą sami zdecydować, czy gra Flaya w tej scenie jest przekonująca, ale zdecydowanie wierzymy, że ryba, którą jadł, smakowała tak dobrze, jak wyglądała.