Panda Express ma dobre wieści dla fanów kurczaka z miodem sezamowym

Centrum gastronomiczne Panda Express w Ala Moana Center na Hawajach Coolcaesar/Wikimedia Commons

„Mówią, że nieobecność sprawia, że ​​serce staje się bardziej czułe” Panda express powiedział, zawłaszczając Propercjusza za ich ogłoszenie. „Twoja ulubiona chrupiąca, słodka przystawka powraca teraz do Panda Express przez ograniczony czas”. Przystawką, do której się to odnosi, jest pierś z kurczaka z miodem sezamowym. Co ważniejsze, Panda Express powinna zaktualizować swoją stronę internetową, ponieważ, jak Jedzenie marki zgłoszone 17 października, danie, którego powrót ujawniono w sierpniu, zamiast tego stanie się stałym elementem menu Panda Express. Od pierwszego pojawienia się w 2013 roku, pierś z kurczaka w miodzie sezamowym stała się ulubieńcem fanów, pojawiając się okazjonalnie od czasu pierwszego uruchomienia.


Danie opisane przez Panda Express on menu ich strony internetowej , skupia się wokół cienkich pasków kurczak mięso posypane fasolką szparagową i żółtą papryką. Następnie miksturę zanurza się w „nowym pysznym sosie miodowym” i posypuje sezamem.w n atutem

Ponowne wprowadzenie Panda express Pierś z kurczaka z miodem sezamowym była bardziej wydarzeniem, niż osoby niebędące fanami mogą sądzić na pierwszy rzut oka. Oprócz samego dania, Panda Express wypuściła na rynek całą linię produktów z piersi kurczaka w miodzie sezamowym. Sklep Swag komplement odnowienia posiłku. Obejmują one od bardziej oczywistych, takich jak wzorzyste skarpetki, koszulka i czapka, po bardziej aktualne, takie jak maska ​​na twarz. Na bardziej odległym końcu spektrum znajduje się Świeca zapachowa miodowo-sezamowa : „Świece są takie romantyczne. Zwłaszcza, gdy zakochasz się w Piersi Kurczaka z Miodem Sezamowym. W porządku.
działać teraz

Slobber nad Panda Express Facebook

Jeśli uważasz się za jednego ze stoisk Panda Express, który kupiłby świecę pachnącą amerykańsko-chińskim kurczakiem fast food, powinieneś być zachwycony, gdy dowiesz się – jeśli jeszcze nie wiesz – że Panda Express organizuje loterię. Do 25 października każdy, kto ukończył 18 lat i nie jest związany z Panda Express, może wejść na swoje promocja strony internetowej o szansę na wygranie nagrody głównej w postaci rocznego zapasu Piersi Kurczaka Miodowo Sezamowego. Konkretna definicja rocznej podaży to przedpłacona karta podarunkowa o wartości 365 USD, która ma pokryć 52 zamówienia dania za 7 USD – a więc jedną na tydzień.

Graham Elliot odchudzanie

Tutaj jednak pojawia się pytanie, na ile pierś z kurczaka miodowo-sezamowego należy sobie pozwolić. Na pierwszy rzut oka danie nie wygląda tak źle. Po zjedzeniu porcji o wielkości 5,3 uncji, spożyjesz 420 kalorii i 480 miligramów sodu, czyli około jednej trzeciej dziennej ilości, Amerykańskie Stowarzyszenie Kardiologiczne zaleca. Problem polega oczywiście na tym, że nikt nie jedzie do Panda Express, aby zjeść tylko 5,3 uncji, co stanowi około jednej trzeciej funta. Tak jak Czy to jest dla ciebie złe? komentują, Panda Express działa w stylu a la carte, co oznacza, że ​​układasz wiele przystawek w jeden posiłek, dzięki czemu z łatwością przekraczasz każdą zdrową ilość. Mimo to, jeśli chcesz w końcu skosztować piersi kurczaka w miodzie sezamowym jako okazjonalnego odpustu, nie jest to najgorsza decyzja.


Kategorie Restauracje Nazwy Inny