Ludzie nie mogą przestać mówić o nowych, fantazyjnych smakach lodów Krogera

Gałki lodów w miseczkach z dodatkami

Bądźmy szczerzy, lody to jedzenie zapewniające najwyższy komfort. Miał zły dzień? Lody. Celebrujesz coś? Lody. Masz poważny słodki ząb? Lody. Masz pomysł.


To powiedziawszy, musimy tylko porozmawiać o tym, że Kroger właśnie wydaliśmy cztery nowe, limitowane edycje smaków lodów, które są idealne na każdą okazję – i są bardzo fantazyjnie brzmiące. Poważnie, zrób miejsce w zamrażarce, bo te nowe dodatki są dość dzikie (ale jak w naprawdę dobry sposób).Jeśli znasz Kroger, prawdopodobnie już wiesz, że wytwarzają dość intrygujące smaki lodów, takie jak Amaretto Cherry Cordial, Maine Blueberry Cheesecake, Churro i Wildberry Lavender. Nic więc dziwnego, że dorzucają do mieszanki kilka bardziej niezwykłych (ale jak zwykle pysznych) smaków. Aby znaleźć te nowe dodatki, musisz mieć oczy szeroko otwarte na ich markę Private Selection w sklepie spożywczym.
A nowe smaki to...

Smaki do lodów Private Selection Instagram/Kroger

To powiedziawszy, przejdźmy do ujawnienia smaku, na który czekałeś. Po pierwsze, mamy pinty : kwiat pomarańczy i oliwa z oliwek i szampan truskawkowy. (Pamiętasz, kiedy mówiliśmy, że te smaki byłyby fantazyjne? Tak? Po prostu sprawdzam.) Ten pierwszy jest zrobiony z lodów z oliwą z oliwek i karmelowych wirów z kwiatu pomarańczy (za pomocą Instagram post przez konto wiadomości kulinarnych @CandyHunting), podczas gdy truskawkowy szampan jest zrobiony z różowych lodów truskawkowych, „błyszczącej wstążki szampańskiej i różowych musujących kamieni” według Kroger witryna produktu .

Następne w kolejności są pojemniki o pojemności 1,5 litra. Trudno twierdzić, że kiedykolwiek lody o smaku Cannoli i Butterscotch Blondie nie zasługują na to, by zajmować trochę miejsca w zamrażarce – bez względu na to, jak duże są ich pojemniki. Smak Cannoli jest zgodny ze swoją nazwą i smakuje jak lody o smaku cannoli zwieńczone kawałkami muszli cannoli w czekoladzie, podczas gdy smak Butterscotch Blondie składa się ze słodkich lodów śmietankowych, toffi swirls i zawiera kilka kawałków blondie zmieszanych z Czy ktoś ma ochotę na zaimprowizowany bieg na lody?