Ludzie nie mogą przestać mówić o tych lodziarniach Boba w Costco

Lodowy batonik z brązowym cukrem Boba Instagram

Najlepszą częścią wyjazdu do Costco jest to, że nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć. A jeśli masz okazję wpaść i będziesz miał szczęście, możesz znaleźć się w sytuacji, w której możesz zdobyć mrożony deser na żądanie. Instagrammer kody kosztowe , zrobił zdjęcie pysznego batonika z lodem Brown Sugar Boba i udostępnił je w mediach społecznościowych, wraz z podpisem, który brzmiał: „Jeśli kochasz #boba, musisz kupić ten batonik #lody z brązowym cukrem boba! Znaleziony w Aloha OR @costco już dziś! Widziałem, jak inni ludzie znaleźli to w Seattle i Tukwili!! Bardzo dobrze! 13,89 dolarów za 12 batonów!”


Lody z brązowym cukrem są czymś od jakiegoś czasu, ponieważ chociaż mogą być mrożonym przysmakiem, udało im się przybrać wygląd oryginalnej herbaty Tiger Sugar — mlecznego napoju „herbatowego” bez herbaty, ale z dodatkiem wędzony syrop karmelowy z brązowego cukru, wraz z najważniejszą bobą DZISIAJ ). Dla sceptyka, który zastanawia się, w jaki sposób boba w lodziarniach może naśladować konsystencję prawdziwego, zamieszkującego herbatę boby, może być zaskoczeniem odkrycie, że kulki są w rzeczywistości wykonane z mąki ryżowej, która się nie zacina kiedy robi się zimno.Nie wszystkie marki boba mają fanów tak podekscytowanych jak wersja Costco

Lody Boba Instagram

Lodowe batony Boba mogą być strzałem w dziesiątkę, w zależności od tego, kogo zapytasz. Recenzenci, którzy testowali podobny batonik do lodów z brązowym cukrem w Chicago Tribune byli zadowoleni ze sposobu, w jaki wyglądały i smakowały batony, ale szczególnie byli zachwyceni konsystencją batoników z lodami boba. Inny recenzent w Uniwersytet Łyżka tylko dał lody pięć na 10 do smaku. Jeden z Instagramerów zabrał się nawet do mediów społecznościowych, aby podziel się jej mieszaną recenzją produktu, mówiąc „6/10. Zdecydowanie sprawia, że ​​blokada jest bardziej znośna, próbując naprawić boba. Ale nie starałbym się go zdobyć.
Jednak wersja Costco wydaje się zdobywać znacznie lepsze recenzje. Obserwatorzy Instagramu z Costcobuys wydawali się być podekscytowani produktem z jednym napisem: „Omg omg omg”. Inny dodał: „Słyszałem, że były dobre”. Jednak niektórzy byli nieco sceptyczni co do pisania produktu: „Kocham Boba… ale to po prostu dziwne”. Inny wydawał się oszołomiony przystępną ceną Costco: „Och, to taka niesamowita cena, widziałem ją za 8 USD za małe pudełko! Cieszyć się!'

Sądząc po komentarzach na Instagramie, wydaje się, że produkt należy do odmiany „biegnij, nie chodź, aby zdobyć”, więc mamy nadzieję, że nie będziesz zbyt rozczarowany, jeśli produkt nie będzie dostępny w lokalnym Costco.