Ludzie, którzy publicznie znieważali Rachel Ray

Rachel Ray Obrazy Getty

Bez względu na to, jak się czujesz Rachel Ray , nie można zaprzeczyć, że jest międzynarodową ikoną. Kobieta, która sama się stworzyła, zbudowała dla siebie imperium dzięki swoim programom telewizyjnym, książkom kucharskim i innym towarom. historia jej wspinaczki sława inspiruje wielu ludzi, ale nikt nie może przekonać wszystkich — nawet Ray. Kochaj ją lub nienawidź, Ray tu zostanie. Biorąc to pod uwagę, zaskakująca liczba osób wpada do obozu „nienawidź jej”.


Jak na pozornie zrównoważoną, przyjazną osobowość telewizyjną, Ray przyciąga wiele negatywnej uwagi. To też nie są ludzie, którzy ją nienawidzą za to, że jest bogata i sławna. Lista osób, które jej nie lubią, obejmuje zarówno znanych kucharzy, którzy znają ją osobiście, jak i zupełnie nieznajomych. Z tego czy innego powodu ci ludzie nie mogą znieść Raya. Oto kilka osób, które miały straszne rzeczy do powiedzenia na temat szefa kuchni celebryty.Marta Stewart

Marta Stewart Obrazy Getty

Królowo gospodyń domowych, Marta Stewart , wyraziła swój sceptycyzm wobec umiejętności Rachael Ray w niezbyt pochlebny sposób w 2009 roku. Stewart ujawniła w wywiadzie dla ABC że Ray powiedział jej, że nie umie piec. „Ona… właśnie zrobiła nową książkę kucharską, która jest tylko przeredagowaniem wielu jej starych przepisów… i to mi nie wystarcza” – powiedziała. „To znaczy, naprawdę chcę napisać książkę, która będzie wyjątkowa i trwała. Coś, co naprawdę zaspokoi potrzebę w czyjejś bibliotece.
Stewart powiedział dalej, że Ray jest bardziej artystą estradowym niż cokolwiek innego, w przeciwieństwie do Stewarta, który jest nauczycielem. Fani spodziewali się, że ciosy zamienią się w spór, ale Stewart załagodził sytuację niedługo potem dzięki przeprosiny dla Ray w jej programie. Może przeprosiła, ale wygląda na to, że jest to jedno z tych przeprosin, które bardziej chronią twarz przed publicznością niż cokolwiek innego.

Emeril Lagasse

Emeril Lagasse Obrazy Getty

Emeril Lagasse w końcu przebolał swoją sprzeczkę z Rachel Ray , ale przez chwilę wyglądało na to, że będą wrogami na całe życie. Lagasse skrytykował Raya za nie wiem jak gotować , posuwając się do stwierdzenia, że ​​nie umieściłby jej w telewizji. Część urazy Lagasse może wynikać z faktu, że kariera Raya Ray zaczął startować gdy jego sława telewizyjna spadała.Wydawało się jednak, że ci dwaj wszystko załagodzili, a może Lagasse po prostu zdał sobie sprawę, że publiczne krytykowanie popularnej postaci nie jest najlepszym sposobem na ożywienie jego kariery. Pomimo obelg wobec Raya, Lagasse stał się częstym gościem na Rachel Ray . Czy to wszystko gra, czy też Lagasse rzeczywiście zaczął szanować Raya? Może nigdy się nie dowiemy, ale przynajmniej twierdzi, że zmienił zdanie. 'Uwielbiam przychodzić tu gotować z tobą, wiesz dlaczego?' zapytał dalej odcinek serialu . „Bo masz tę pasję i tę miłość do tego, co robisz”.

Giada De Laurentiis

Rachael Ray i Giada De Laurentiis Obrazy Getty

Chociaż Giada De Laurentiis oficjalnie zaprzeczyła pogłoskom o sporze z Rayem, jeśli czytasz między wierszami, wydaje się, że jest między nimi jakaś zła krew. W 2009 roku De Laurentiis próbował zdusić pogłoski o sporze w Czerwona książka (przez Ludzie ), ale jej próba ugaszenia pożaru była mniej niż przekonująca. – Czy cały czas spędzamy czas? zapytała. 'Nie. Czy jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi? Nie.'Obaj poszli łeb w łeb Żelazny kucharz Ameryki w 2006 roku, a De Laurentiis, który współpracował z Bobby Flay, nie wydaje się, aby przegrał z Rayem i Mario Batali. W 2014 roku powiedziała Magazyn Hamptons jak irytujące było to, że ludzie wciąż pytali ją, jak się czuje po przegranej z Rayem. „Będzie mi to przeszkadzało do dnia, w którym umrę, a Bobby [Flay] o tym wie” – powiedziała. — Uważa, że ​​jestem śmieszna, ale tak właśnie jest. Jestem wojownikiem i lubię wygrywać; Nie jestem dobrym frajerem.

Powiedzieć, że ona i Ray nie są najlepszymi przyjaciółmi, jest łagodnym ujęciem. Wygląda na to, że De Laurentiis nadal żywi urazę do kobiety, która ją pokonała.

Anthony Bourdain

Anthony Bourdain Obrazy Getty

Anthony Bourdain nigdy nie był znany z powstrzymywania swoich prawdziwych uczuć. Były gwiazdor Food Network, po tym jak rozstał się z siecią, stał się bardzo krytyczny wobec niej i wielu jej gospodarzy. Jedną z gwiazd, którą Bourdain darzył wielką pogardą, była Rachael Ray. W usuniętym poście gościnnym na blogu autora Michaela Ruhlmana (przez Miliony ), Bourdain wyraził swoją niechęć do swojego znajomego szefa kuchni.

„Narzekaj, ile chcesz”, napisał. „To jak balustrada przed dudniącą falą. Staje się tylko silniejsza i potężniejsza. Jej rozdzierające uszy dźwięki coraz głośniejsze. WIEMY, że nie umie gotować. Mówi nam to sprytnie. Więc... co ona nam sprzedaje? Naprawdę? Sprzedaje nam satysfakcję, pełne zadowolenia zapewnienie, że przeciętność wystarczy.

Bourdain przedstawił Ray jako rodzaj anty-Julii Child, która zamiast oświecać aspirujących domowych szefów kuchni i inspirować ich do gotowania lepszych potraw, „wykorzystuje swoje dziwne i straszne moce do narkotyzowania swojej publiczności”.

Szorstki? Może. Ale jest to dokładnie ten rodzaj złośliwości, którego fani spodziewali się i pokochali po ostrym języku Bourdaina.

czy możesz jeść ogony krewetki?

Sara Dickerman

Sara Dickerman Instagram

Chociaż można argumentować, że pisarz kulinarny, który krytykuje szefa kuchni, po prostu wykonuje swoją pracę, niektórzy z nich posuwają się tak daleko, że trzeba się zastanawiać, czy żywią osobistą urazę do danego szefa kuchni. Sara Dickerman, autorka artykułów kulinarnych w Łupek , obraziła Ray tak bardzo, że nie pozostawiała wątpliwości co do jej uczuć wobec telewizyjnego szefa kuchni. Jeszcze dziwniejszy jest fakt, że recenzja nie miała nic wspólnego z Rayem, a dotyczyła programu BBC America Gordona Ramsaya Koszmary kuchenne Ramsaya. W swoim artykule Dickerman rzuciła Food Network pod autobus, zwłaszcza Raya. Oskarżyła Food Network o decentralizację, twierdząc, że „przeszła od grzesznej przyjemności do czegoś o wiele bardziej nudnego i mniej inspirującego”.

Podczas gdy Dickerman krytykował inne programy, Ray odczuła swoją frustrację związaną z siecią. „A co najgorsze, są niekończące się godziny Rachel Ray, która tanio je obiady i gotuje na bieżąco, radośnie wyrzekając się takich wartości kulinarnych jak elegancja, subtelność, a może nawet smak” – pisał Dickerman. „Wystarczy, że zrezygnujesz z telewizyjnych programów kulinarnych”. Auć.

Jej kuzynka Gina Mesnick

Rachel Ray Obrazy Getty

Nawet członkowie własnej rodziny Raya mają zwrócił się przeciwko niej . W 2013 roku wybuchł skandal po tym, jak ciotka Raya, Geraldine Dominica Scuderi, zginęła tragicznie, gdy zajmowała się domem swojej siostry, matki Raya, Elsy Scuderi. Scuderi przypadkowo zamknęła się na zewnątrz, gdzie zmarła na atak serca na mrozie.

Chociaż ani Ray, ani jej matka nie byli obecni, fakt, że Ray był właścicielem domu, rozwścieczył córkę Scuderi, Ginę Mesnick. Mesnick twierdził, że tragedia była wynikiem zaniedbania przez Ray i jej matki Scuderiego. Aby dodać obrazę do kontuzji, ani Ray, ani jej mąż, John Cusimano, nie pojawili się na pogrzebie – zamiast tego Ray rzekomo tweetował o kotach, przepisach i programach telewizyjnych. „Uznałem to za bardzo niewrażliwe i nieodpowiednie” – powiedział Mesnick Zapytanie krajowe . „To tylko pokazuje, jak poniżająca była dla mojej rodziny Rachael w dniu, w którym pochowaliśmy moją mamę po jej śmierci w tak strasznych okolicznościach”.

Przedstawiciel Raya powiedział, że kręciła odcinek swojego programu podczas pogrzebu, a jej kuzynka potraktowała to jako osobistą zniewagę, że nawet nie wysłała męża, aby złożył hołd Scuderiemu.

Michelle Malkin

Michelle Malkin Instagram

Konserwatywna komentatorka Michelle Malkin wpadła w furię na tę gorącą osobowość telewizyjną w 2008 roku po tym, jak wystąpiła w reklamie Dunkin' Donuts. W ogłoszeniu Ray promował Dunkin' Donuts, mając na sobie czarno-biały szalik, podburzając Malkina. Według Malkin , szalik, który miał na sobie Ray, przypominał arabską kaffiyeh, ubranie, które rzekomo „symbolizowało morderczy palestyński dżihad”. Jest to rodzaj protestu, o którym nie myślisz, że zyskałby na sile, ale tak się stało – i to szybko.

Firma wydała oświadczenie, w którym stwierdzono, że Ray po prostu nosił szalik i że nie było zamierzonego jawnego przesłania politycznego, ale szkody zostały już wyrządzone. Zarzuty Malkina, że ​​Ray i firma produkująca pączki promują terroryzm, spowodowały, że Dunkin' Donuts pociągnij reklamę . W krótkim czasie po opublikowaniu swojego artykułu, Rachael Ray zmieniła się z zabawnego smakosza w możliwego terrorystę w umysłach wielu.

rekin gryzie przekąski owocowe

Tak wielu blogerów

Rachel Ray Obrazy Getty

Jeden z największych hejterów Raya jest bardziej jednostką. Spora część internetu żywi głęboką niechęć do szefa kuchni. Blog o nazwie Znudzona deska , w którym ludzie z dumą „bash przeciętność” wypełniają nienawistne posty na temat Raya i jest następcą bardziej rażąco nazwanego Rachael Ray jest do bani . To nie jedyne miejsce, w którym ludzie nienawidzą Raya w Internecie. Obelgi skierowane do szefa kuchni wypełniają online fora a nawet można je znaleźć na Reddit .

Blogerzy mają długą listę powodów, dla których nienawidzą Raya. Autor Blog o wege nienawidzi wszystkiego, od sposobu, w jaki Ray pisze jej imię, przez jej powszechną obecność, aż po slogany. Mango i Imbir blog łamie wyczucie stylu Ray, a nawet jej głos. Podczas gdy sławni ludzie nieuchronnie przyciągną krytykę z całego świata, Ray zgromadził imponującą liczbę krytyków.

Miłośnicy czworonogów

Rachel Ray Obrazy Getty

Miłośnicy psów na całym świecie odwrócili się od Raya po złożeniu pozwu zbiorowego, który twierdził, że jej linia karmy dla psów była fałszywie reklamowana. Karma dla psów Ray's Nutrish twierdzi, że jest naturalna, ale podobno zawiera syntetyczne składniki. „Dzięki oszukańczemu reklamowaniu Produktów jako „naturalnych” i „nie zawierających sztucznych konserwantów” Pozwani niesłusznie wykorzystywali i osiągnęli ogromne zyski z silnego upodobania konsumentów do naturalnych produktów spożywczych wolnych od sztucznych konserwantów” – mówi powódka Christina Grimm w pozew . Według Grimm marka reprezentowana jako „naturalna” doprowadziła do tego, że ludzie kupili produkt, którego inaczej by nie kupili.

Pozew rozwścieczył miłośników psów, którzy obwiniali Raya za karmienie psów jedzeniem, które nie było tak naturalne, jak się twierdziło. Twórcy Nutrish odpowiedzieli, że etykieta spełnia wszystkie przepisy i że pozew powinien zostać oddalony. Mimo to producent karmy dla psów został trafiony; w następnym roku firma była kupiony przez Smucker .

Serwery

Rachel Ray Obrazy Getty

Ogólną zasadą jest: daj napiwek serwerowi w najmniej 15 proc. Te dodatkowe dolary mogą nie zostać uwzględnione w rachunku, ale napiwki to coś więcej niż tylko dobre maniery. Serwery polegają na wskazówkach, aby zwiększyć swoje wypłaty, ponieważ ich pensja podstawowa jest dość niska. Można by pomyśleć, że bogata celebrytka, taka jak Ray, może sobie pozwolić na jeszcze większe napiwki dla swoich kelnerów, kiedy wychodzi na jedzenie, ale według Nowe czasy w Miami , kucharz jest skąpym napiwkiem. Widziano ją, jak daje napiwek tylko dolara na 10-dolarowy rachunek (to tylko 10 procent) i nawet ją zachęcił 40 USD dziennie widzowie dają napiwki tylko około 10 procent w celu zaoszczędzenia pieniędzy .

Chociaż słabe napiwki mogą wydawać się środkiem oszczędnościowym, nie są one dobre. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na napiwki ciężko pracującej osobie przynoszącej ci jedzenie i napoje, pomiń jedzenie na mieście.