Pierwsza restauracja MrBeast Burger pobiła już rekord świata

  MrBeast trzymający burgera od MrBeast Burger Świergot Katy Kanada


Pochodzący z Północnej Karoliny Jimmy Donaldson stał się filantropem na YouTube w 2012 roku. Od tego czasu obdarowuje ekstrawaganckie przedmioty wszelkiego rodzaju ludźmi i organizacjami, od prywatnych wysp po samochody i zwitki gotówki. Donaldson, który jest szerzej znany w Internecie jako „MrBeast”, również dał ponad 1 milion dolarów w dostawach do banków żywności podczas szczytu pandemii Covid-19, kiedy miliony ludzi były bez pracy. Obecnie ponad 104 miliony osób subskrybuje kanał Donaldsona, na którym udostępnia on swoje niezwykłe prezenty i darowizny na różne cele.MrBeast jest bez wątpienia ogromny w YouTube, ale jedno z jego bardziej popularnych przedsięwzięć polegało na tym, że twórca wyszedł z ekranu komputera i wkroczył w dziedzinę usług gastronomicznych, współpracując z Wirtualne koncepcje jadalni stworzyć wirtualną restaurację o nazwie Burger MrBeast. Zgodnie z Witryna MrBeast Burger , a teraz istnieje w tysiące miast . Operacja wyczerpuje istniejące kuchnie w restauracjach poszukujących alternatywnego źródła przychodów, znanego również jako kuchnie duchów. Klienci składają zamówienia za pośrednictwem aplikacji, aplikacji Mr. Beast Burger lub innej aplikacji do obsługi dostaw, a kierowca dostarczy je do ich domu. To był jedyny sposób na zdobycie burgera MrBeast — aż do teraz.
Pan Beast twierdzi, że ma rekordowe liczby

Świergot

Po znalezieniu sukcesu w wirtualnym duchowa kuchnia model, gwiazda YouTube Jimmy Donaldson (aka MrBeast) przeszedł do swojego kolejnego projektu — fizycznej restauracji MrBeast Burger. Według Wygrać , knajpka z burgerami została otwarta 4 września w American Dream Mall w New Jersey. Zanim jeszcze zdążyli otworzyć szyld w nowej restauracji, ponad 10 000 klientów ustawiło się w kolejce na zewnątrz.Donaldson tweetował że miał wystarczająco dużo jedzenia, aby obsłużyć gromady ludzi, którzy się gromadzili, ale zalecał, aby niektórzy ludzie wrócili później tego samego lub następnego dnia. Mimo to tłum się roił. NJ.com poinformował, że pierwsza osoba w kolejce na wielkie otwarcie jechała 21 godzin z Nebraski, a inny oddany klient przyjechał z Danii.

Po wielkim otwarciu Donaldson stwierdził na Twitterze, że otwarcie restauracji MrBeast Burger pobiło rekord „większości burgerów sprzedawanych w ciągu dnia w jednej restauracji”. Nie wszyscy chcieli wierzyć w twierdzenie Donaldsona — w odpowiedzi Księga Rekordów Guinnessa tweetował z powrotem , „Pokaż nam dowód”.