Przepis na bożonarodzeniowe krówki kobiety-pionierki używa tylko 2 składników

Ree Drummond, pionierka Pi Monica Schipper/Getty Images

Okres świąteczny bez dobrej krówki jest jak Cecha Specjalna bez szczęśliwego zakończenia: po prostu się nie dzieje. A w tym roku Kobieta-pionierka podarowała nam świąteczny prezent w postaci dwuskładnikowego, niezawodnego przepisu na krówki. Pomyśl o tym jak o desce kreślarskiej. Opanuj ten przepis, a w mgnieniu oka stworzysz krówki z solonym karmelem, krówki z ciasta z białą czekoladą, krówki Almond Joy, krówki z klonu, ajerkoniak i krówki z orzechami i żurawiną w białej czekoladzie. To, przyjaciele, jest to samouczek, który pomoże ci zostać królową lub królem świątecznego wyrobu krówek.


Oto, czego potrzebujesz: trzy filiżanki półsłodkich chipsów czekoladowych (czy możemy zasugerować) Ghirardelli Słodko-gorzki? Epickie przysięga na ich „złożone, owocowe podteksty” i „bogate niuanse”profile smakowe) i jedną 14-uncjową puszkę słodzonego mleka skondensowanego. Pożyczyć Pionierka słowa: „Będę potrzebować, żebyś zawsze miała w spiżarni puszkę słodzonego mleka skondensowanego, dobrze?”.
Jak zrobić dwuskładnikową krówkę dla kobiety-pionierki

Krówka Czekoladowa na Święta

Naprawdę, z dwoma składnikami, jak bardzo może to być skomplikowane? Podpowiemy Ci, jak przygotować formę do pieczenia (z folią), ale nie jesteście amatorami. Poza patelnią wszystko, co musisz zrobić, to wrzucić chipsy czekoladowe i skondensowane mleko do podwójnego bojlera i pozwolić, aby się stopiły. Powinno ci to zająć mniej niż 10 minut. Wymieszaj, wlej na patelnię, wygładź powierzchnię przyszłej krówki i pokryj dowolną polewą, którą chcesz. Kobieta-pionierka proponuje zmiażdżoną miętę, ale nadszedł czas, by zabłysnąć. Dlaczego nie wyjść na kończynę i nie wrzucić jej z masłem orzechowym, piankami marshmallow, kawałkami M&M's lub Reese's?

Przed cięciem przechowuj swoje dzieło w lodówce przez kilka godzin. Ponownie Kobieta-pionierka powie ci, abyś pokroił krówkę na małe kwadraty, ale to sezon świąteczny. Dlaczego nie pożyć trochę i pokroić krówki na gwiazdy lub ośmiokąty? Potem znowu, Haker życia sugeruje, aby w ogóle unikać obcinania krówek, jeśli planujesz je wysłać. Nie możemy wyobrazić sobie lepszego prezentu świątecznego niż jeden ogromny, ogromny blok czekoladowej dobroci.


Kategorie fakty drink jedzenie